|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nasvet arhitekta
6.9.2006 23:56:30   
malecka
ja mene pa zanima a je kje na internetu kakšna stran ki ti svetuje arhitekt(ti daš tloris stanovanja on pa opremi in razporedi prostore)nekaj tako kot v prilogi moj dom-slovenske novice.ker tam ne prideš na vrsto, sploh ne vem po kakšnem kopitu tam delajo 

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nasvet arhitekta
7.9.2006 4:50:54   
snorlax
Pri nas imamo pa Pikec0.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nasvet arhitekta
7.9.2006 9:19:53   
Andre
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Pri nas imamo pa Pikec0.user posted image user posted image user posted image


Kaj to pomeni, da imate Pikec0? A je arhitekt/ka? Jaz bi tud full rada kak dober nasvet (ne za celo hišo, ampak samo za zgornjo kopalnico, za katero hočem da je nekaj posebnega). A  Pikec0 kaj svetuje? Pikec0, javi se. Če bi se lahko kaj zmenile, vsakršno dobro idejo rade volje "simbolično" plačam. user posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nasvet arhitekta
7.9.2006 9:22:56   
StBarbara
Nebi vedela, kje lahko dobiš zastonj nasvet.
Lahko ti pa povem, da arhitekt v delu in dom sam zbere, kaj bo delal, zato mogoče ne prideš na vrsto. Moj fant je svetoval v predzadnjih dveh številkah dela in dom ( a si prepričana, da ni tvojega stanovanja preurejal user posted image user posted image )

lp

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nasvet arhitekta
7.9.2006 12:59:25   
Adelina
V prilogi Dnevnika in Nedeljskega dnevnika Moj dom (v Slovenskih novicah se imenuje Delo & dom) tud svetujeta dve arhitektki. Sicer imajo tud gužvo, ampak vsake toliko časa izdajo revijo, kjer je ta rubrika razširjena (mislim, da 2x na leto) in veliko prosilcem odgovorijo. Vseeno menda ne pridejo vsi na vrsto (vsaj tako mi je odgovorila arhitektka, ko sem jo kontaktirala na mail), ampak možnosti imaš pa večje kot pri Delu & dom. No, meni je odgovorila v tej razširjeni prilogi (tu je po moje okrog 100? rešitev). Revija pa izhaja na 14 dni.

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nasvet arhitekta
7.9.2006 19:17:58   
Anonimen
Zastonj so nasveti v revijah zato, ker revija plača arhitektom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Adelina)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nasvet arhitekta
7.9.2006 20:21:29   
snorlax
Mogoče sem se malo butasto izrazila. Se vidi, da sem še napol spala.user posted image

Hotela sem povedati, da je Pikec0 polna nasvetov in dobrih idej in da je že mnogim tu gor svetovala, tudi meni.user posted image

Nisem pa hotela rečt, da mora Pikec sedaj zastonj špilat arhitektko tule gor.user posted image

Pikec0, upam, da ni zamere?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nasvet arhitekta
7.9.2006 22:38:56   
Anonimen
Srnolaks, sej če me RR plača lahk tud risat začnem  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Drgač sem pa tud kaj že kteri narisalauser posted image .

(odgovor članu snorlax)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?