|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nasvet glede imena za fantka
5.10.2006 14:42:02   
miska2004
Ojla punce,
imamo še slabe štiri tedne do roka, pa se še nismo čisto odločili za imeuser posted image  Bila sva namreč že kar odločena za ime Nik, vendar se mi zdi, da ne paše najbolj k priimku, ki se začne na K - če se ime konča z isto črko kot priimek začne, se ne sliši najboljše... Moj sicer pravi, da bomo pa najprej priimek povedali, pred imenom, pa bouser posted image , ampak vsi vemo da se uporablja oboje (ime+priimek in priimek+ime).
Pregledala sem že vse sezname in tukaj po forumu vaše ideje, pa bi vas rada zdaj povprašala za predloge - iščemo kratko ime (3 oz. 4 črke), da paše h 5-črkovnemu priimku, ki se začne na K.
Meni je všeč precej imen, vendar mojemu neuser posted image  (na primer Rene, Tian, Tjaž, Staš, Anej, Enej, Evan, Brin).

Aja, pa še to: a vam je hecno če se ime in priimek rimata (zadnji dve črki sta enaki)?

V naprej hvala za vse vaše predloge!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nasvet glede imena za fantka
5.10.2006 14:46:13   
Petraa
ne vem zakaj si utrujata možgane in sekirata zaradi imena.Izberite tistega,ki vam je všeč in ne gledati če se rima ali pa ne ali se začne na isto črko ali pa ne

(odgovor članu miska2004)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nasvet glede imena za fantka
5.10.2006 14:52:34   
Tiamo
Ah no petraa, moraš za rezervo vzet utrujanje moža k je noseča..nosečnice delajo take stvari, a ne?

Po mojem mnenju ni nič narobe, če se ime konča na isto črko kot začne priimek. Uglavem so meni bolj všeč imena na 4 črke. Tvoji predlogi so vsi super, edino Rene mi nekak ne potegne...


(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nasvet glede imena za fantka
5.10.2006 16:01:39   
Anonimen
A tako kot na primer Nik Kotnik? Ne, mene nič ne moti, še všeč mi je.

(odgovor članu Tiamo)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nasvet glede imena za fantka
5.10.2006 17:46:39   
BTina
Mene tudi ne moti, če se ime konča na k in priimek začne na K. Ne obremenjuj si življenja in raje uživaj v teh zadnjih nosečniških tednih....

Drugače je pa meni poleg tvojih napisanih imen še všeč Maj in Žan. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nasvet glede imena za fantka
5.10.2006 19:00:45   
lojzika
eh čist brezveze se ubadat s tem, meni je všeč tudi če je
npr Klemen klemen al pa Janko Jan sploh ni pomembno kakšen je priimek

(odgovor članu miska2004)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nasvet glede imena za fantka
6.10.2006 7:46:25   
draja
Miska 2004! Ne boš verjela, ampak jaz sem danes hotela tukaj postaviti popolnoma identično vprašanje, pa si me prehitela. Še dobro da sem prej tvoje prebrala. user posted image

V glavnem - tudi midva se nagibava k imenu Nik, priimek pa se začne na K in konča na nik. Zame je bilo to nesprejemljivo, ker sem prebrala že vse mogoče knjige, članke in študije o imenih (to vse še pred nosečnostjo, ker so imena moja hobi) in vem da strokovnjaki odsvetujejo, da se ime konča na isto črko kot se začne priimek. ampak sem pa malo testirala kakšen odnos imajo do tega "navadni" ljudje (sodelavci, prijatelji, družina) in povem ti, da so bili vsi po vrsti navdušeni. niti enega nista motila dva k-ja skupaj, najbolj pa so bili navdušeni da se ime nik ponovi na koncu priimka. Mene so prepričali in se na to ne bi več ozirala, je pa res, da je meni trenutno obolj všeč eno drugo ime za fantka, mož pa pač navija za Nika.

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nasvet glede imena za fantka
6.10.2006 10:56:46   
Anonimen

A tako kot na primer Nik Kotnik?


Dokler ni Tri Kotnik user posted image

(odgovor članu draja)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
17.10.2006 15:56:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nasvet glede imena za fantka
17.10.2006 16:15:26   
didi1
Oj!Kaj pa recimo Gaj,če je priimek Kotnik?user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nasvet glede imena za fantka
18.10.2006 9:55:30   
brundi
Sej je vseen,sam da vama je všeč..sej pol k se večkrat ponovi vse skup in sliši gre pa tko vse "v ušesa"..

(odgovor članu didi1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nasvet glede imena za fantka
18.10.2006 10:46:13   
Tracy
Kaj pa NIKO?

_____________________________

Če ste sklenili da nekaj zmorete, potem imate zagotovo prav.

(odgovor članu brundi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nasvet glede imena za fantka
19.10.2006 20:30:50   
sonchica
anej al pa staš to je tak lepo ime res !!!!!!!! če bi še enkrat imela fantka bi biu ziher ANEJ !!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Je pa tudi nik lepo ime ! ne obremenjujta se z priimkom user posted image

_____________________________



(odgovor članu Tracy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nasvet glede imena za fantka
19.10.2006 20:47:30   
Marogica
Meni se to ni zdel nikoli problem-imeti zadnjo črkko v imenu enako kot prvo v priimku. Pri nas imamo takšen primer Bor R.. pa do sedaj s tem nismo imeli problemov, niti sin, ki je star že 5,5 let in pove svoje ime in priimek seveda že samuser posted image . Saj pa se naredi vedno pavza med imenom in priimkom!

Kot sem že rekla-pri nas nimamo problemov.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu sonchica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?