|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nateg...smo me pri otroškem dodatku
15.10.2008 10:34:58   
žafran
mater sem jezna.že pol leta nazaj mi je blo čudn,da dobivam za usakega otroka po približn 20 evrov,isti znesek,sm misnla da so mogoče,uskladil,tko da dobivam isto za oba in se s tem nism preveč obremenjevala.a po preračunu moraš za enega dobit več kot za drugega. torej moj problem.oktobra lani sem dala vlogo za enega,...decembra ko sem rodila pa še za drugega in na tej drugi vlogi nism napisala,da že vlagam za enega-prvega,zato so mi kao avtomatsko nardil vloge za vsakega posebej.kokr da jim ne pove isti naslov in priimek dost.a ima katera kaj v glavi kaj se da nardit za nazaj?al pa iste izkušnje.k jezna sm k ps.
 
III. PODATKI O OTROKU/CIH, ZA KATERE SE UVELJAVLJA
OTROØKI DODATEK
Vpiøe se vse otroke, za katere se uveljavlja otroøki dodatek. Za
vsakega otroka je potrebno vpisati ime in priimek ter EMØO; za
otroka, ki je æe dopolnil 17 let in se øola, se navede ime in naslov
øole; za otroka, vkljuoeenega v zavod se navede ime in naslov
zavoda; za predøolskega otroka pa se navede ali je vkljuoeen v
vrtec ali ne.
 
iz tega sem jaz razbrala da ko izpolnim vlogo upišem samo tistega za katerega uveljavljam,in ne še enkrat tistega za katerega sm že uveljavljala.
 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nateg...smo me pri otroškem dodatku
15.10.2008 11:15:56   
sazi
IZVIRNO SPOROČILO: žafran

III. PODATKI O OTROKU/CIH, ZA KATERE SE UVELJAVLJA
OTROØKI DODATEK
Vpiøe se vse otroke, za katere se uveljavlja otroøki dodatek. Za
vsakega otroka je potrebno vpisati ime in priimek ter EMØO; za
otroka, ki je æe dopolnil 17 let in se øola, se navede ime in naslov
øole; za otroka, vkljuoeenega v zavod se navede ime in naslov
zavoda; za predøolskega otroka pa se navede ali je vkljuoeen v
vrtec ali ne.
 
iz tega sem jaz razbrala da ko izpolnim vlogo upišem samo tistega za katerega uveljavljam,in ne še enkrat tistega za katerega sm že uveljavljala.
 


Sicer ne vem, kaj lahko zdaj še storiš, kot da pokličeš tja in se zmeniš, kako od zdaj naprej urediti zadevo in če se da tudi za nazaj (kar kar malo dvomim). Iz zgoraj napisanega pa jaz sklepa, da je potrebno na vlogo vpisati VSE otroke. Sama bom sicer na tem čez nekaj mesecev, pa bom prej še preverila, ko bom oddajala za 1. (pred rojstvom drugega).

(odgovor članu žafran)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nateg...smo me pri otroškem dodatku
15.10.2008 11:57:07   
uursa
Na vlogo je trebe vpisat vse otroke. Če bi se zmotila v njihovo škodo bi sigurno takoj opazil. Tako jim je pa vseeno.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nateg...smo me pri otroškem dodatku
15.10.2008 22:05:03   
ajdaN
IZVIRNO SPOROČILO: uursa

Na vlogo je trebe vpisat vse otroke. Če bi se zmotila v njihovo škodo bi sigurno takoj opazil. Tako jim je pa vseeno.


No ravno vseeno jim ni. Mi smo skoraj pol leta dobivali premalo (kao da sta oba v vrtcu, je bil pa samo starejši), pa jaz nisem opazila. Vloga je bila oddana pravilno. Ko sem avgusta še 1x oddajala, ker je šla mala v vrtec so sami ugotovili napako, mi poslali dve novi odločbi in danes je bila že nakazana razlika za nazaj.

Res da so se pri meni zmotili oni, ampak po mojem se bo dalo kaj zmenit. Probaj.

(odgovor članu uursa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nateg...smo me pri otroškem dodatku
15.10.2008 22:08:45   
Doll
Jaz si vedno izračunam koliko moram dobit :)

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nateg...smo me pri otroškem dodatku
15.10.2008 22:10:02   
žafran
ja to sm js mal pozno nardila,ker lani sem bila preveč preobremenjena z novorojencem in mi niti na misel ni prišlo,da je kakšna napaka.

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nateg...smo me pri otroškem dodatku
16.10.2008 19:28:32   
Nončika
ajdaN, za nazaj si dobila????? kaj???? jaz sem sama ugotovila, da mi 6m niso dali 20% povišanja, ker mala ni bila v vrtcu in mi je naš na socialni rekel, da je pač spregledal in mi izda novo odločbo. za nazaj pa nisem dobila niti stotina.

pa še vprašala sem ga kaj pa za nazaj pa mi je rekel, da bi lahko prišla isti dan kot sem dobila prvo določbo in bi mi takoj spremenil. hallloo? kak pa moram jaz znati če mi je upošteval ali ne. to na odločbi nikjer ni navedeno.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu žafran)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nateg...smo me pri otroškem dodatku
16.10.2008 21:00:14   
žafran
no vidiš,tako je to tud mene raz>... najbolje je poklicat v enoto šiška kjer ti USE povejo,..tud če se da nardit kaj za nazaj in prau to bom tud jaz jutri naredila,kar mi je predlagala bivša soseda. javim kaj bom opravila.

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nateg...smo me pri otroškem dodatku
17.10.2008 22:03:51   
ajdaN
IZVIRNO SPOROČILO: *csaje*

ajdaN, za nazaj si dobila????? kaj???? jaz sem sama ugotovila, da mi 6m niso dali 20% povišanja, ker mala ni bila v vrtcu in mi je naš na socialni rekel, da je pač spregledal in mi izda novo odločbo. za nazaj pa nisem dobila niti stotina.

pa še vprašala sem ga kaj pa za nazaj pa mi je rekel, da bi lahko prišla isti dan kot sem dobila prvo določbo in bi mi takoj spremenil. hallloo? kak pa moram jaz znati če mi je upošteval ali ne. to na odločbi nikjer ni navedeno.


Ja sem dobila ja. Zadnjič ko sem čakala na novo odločbo sta namesto ene prišli dve. Ena od teh je bila popravljena prejšna. Tale mesec je bilo pa 2x nakazilo - poračun za nazaj + redni dodatek.

Pojdi na CSD pa se  probaj zmenit, očitno je odvisno od tega, ki to rihta. Saj ni tvoja krivda, če je on naredil napako. Mislim, da bi morala dobit!

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nateg...smo me pri otroškem dodatku
20.10.2008 21:36:48   
uursa
Res je tud odvisno kje al pa na koga naletiš. Na CSD Šiška so res uredu.

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nateg...smo me pri otroškem dodatku
20.10.2008 22:29:06   
Anonimen
Za nazaj vedno dobiš, preverjeno.user posted image

(odgovor članu uursa)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nateg...smo me pri otroškem dodatku
22.10.2008 22:16:40   
zoyaa
pozdravlena....sem se komaj vclana pa me zanima kak je s temi otroskimi. Prejsnji teden sem tudi jaz dobila odlocbo v kateri imam za otroka, ki se je letos rodil, ze vneseno prezivnino,user posted image kjubtemu da bi se naj dohodki upostevali oz. vpisovali za lansko leto... zanima me kako je s tem in ali se po vsej drzavi pripada enaki otroski ali je mozno da bi nekdo v ljubljani dobil vec kot v nekdo iz maribora ali majhnega karaja-vasi

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?