|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   navadno mleko
28.9.2010 9:00:54   
palas
Vem, da pravijo...blablablabla.....ampak mene zanima kdaj ste svojim user posted image dodali v pire krompir pa tud drugo hrano  navadno mleko (kravje domače ali bohinjsko)?Zdej sm ji pire nardila tko, da sem si svoje mleko iztisnila, dodala žličko kisle smetane pa je blo. 

_____________________________

* Od 17.1.2008 naju osrečuje Leon *
*3.4.2010 je Leon postal starejši bratec Evi*
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: navadno mleko
28.9.2010 9:16:19   
kristinaj
za pireje, čokolešnike, polento in gres na mleku ter ostale podobne stvari sem začela uporabljati alpsko 3,5 nekje med 7,5 in 8m... za flašo sem uporabljala pa še vedno aptamil...



_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu palas)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: navadno mleko
28.9.2010 9:19:37   
poli*
Za čokolino smo začeli alpsko dajati pri 8 mesecih, po flaški ga je pila pa pri 12 m.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: navadno mleko
28.9.2010 9:21:26   
Drejcica
tudi jaz sem začela svoji hčerki dajati ko je bila stara 9 mesecev alpsko mleko z 3,5 maščobe-pa nikoli ni bilo problemov,ne krčev,....nič

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: navadno mleko
28.9.2010 15:25:31   
slovenka
Jaz, ko je šlo proti 1 letu. Ker "pravijo" da ne do 1 leta, ker je ugotovljena povezava med zgodnjim uživanjem KM in sladkorno. Nismo hoteli tvegati.

(odgovor članu Drejcica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: navadno mleko
28.9.2010 15:50:57   
Hope2
Po 1 letu za gres, čokolino, polento- alpsko 3,5 ali navadno 3,5... do takrat le AM.  Do 21 meseca je pil po flaški AM, potem je vrgel vstran flaško in končal z vsemi vrstami mleka, kravje alpsko ali navdno pa še povoha ne. 

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: navadno mleko
28.9.2010 16:22:28   
Dashenka

IZVIRNO SPOROČILO: palas

Vem, da pravijo...blablablabla.....ampak mene zanima kdaj ste svojim user posted image dodali v pire krompir pa tud drugo hrano  navadno mleko (kravje domače ali bohinjsko)?Zdej sm ji pire nardila tko, da sem si svoje mleko iztisnila, dodala žličko kisle smetane pa je blo. 


Za pire krompir in ostalo kuho pri 6m Alpsko (ne bohinjsko, ki je zanič) - za pit pa adaptirano še krepko po enem letu (je prišla na okus Aptamila, ki ga ni in ni hotela zamenjat z navadnim).

(odgovor članu palas)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: navadno mleko
28.9.2010 18:45:52   
anitaz
IZVIRNO SPOROČILO: slovenka

Jaz, ko je šlo proti 1 letu. Ker "pravijo" da ne do 1 leta, ker je ugotovljena povezava med zgodnjim uživanjem KM in sladkorno. Nismo hoteli tvegati.


VSe lepo in prav, ampak kaj pa narediti drugega, kot že pred enim letom dati navadno mleko? V vrtcu drugega mleka žal ne bodo dobili...in večina otrok gre z 11-imi meseci v vrtec...

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: navadno mleko
28.9.2010 19:50:05   
Eva19
naša pa po nasvetu zdravnika prije navadno mleko od pribl 6tega meseca... smo imeli z umetnimi same težave

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: navadno mleko
28.9.2010 20:04:13   
tassika
Se strinjam z Anitaz. Mi smo uvedli KM pri 10m, ker gre v varstvo. Puding sem ji pa z alpskim skuhala pri 7m, do 5,5 je bila pa samo dojena.

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu Eva19)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: navadno mleko
28.9.2010 20:58:00   
Lantea
Poglej, saj si že kislo smetano notri vmešala, in če ji ni nič bilo, lahk tud žličko mleka daš. Ali kako?

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: navadno mleko
29.9.2010 13:10:04   
baby blue
Navadno alpsko mleko za pire, čokolino, gres sem ji začela dajat v 10 mesecu, po flaši pa še vedno pije AM... Uporabljam pa kar 3,5%

_____________________________

Lana mi je ime, naj vsak zdaj to ve. 14. septembra 2009 ob 13:37 sem prijokala na svet.

Rojstvo: 14.09.09 - 2910g, 50cm
1.leto: 14.09.10 - 9240g, 76cm

(odgovor članu Lantea)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: navadno mleko
29.9.2010 13:28:38   
vesna_b
okoli 10 do 11 meseca - prej sem dojila, potem pa je začela jesti isto kot mi, saj je šla v vrtec.
prej sem tudi pire in kaše delala s svojim mlekom
imam pa kolegico, rodila je malo pred mano, ki je sinu dajala domače kravje mleko, malo redčeno seveda, po pogovoru z zdravnico, saj je mel tamal blazne krče po vseh sortah AM, in to nekje od 2. meseca naprej. mali ni imel problemov, krči so se nehali - ampak je bil res bogi prej.

sicer pa - kako smo pa mi preživeli? je res sedaj več alergij in vsega, sam...

< Sporočilo je popravil vesna_b -- 29.9.2010 13:29:12 >

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: navadno mleko
2.10.2010 13:12:49   
izgubljena_ovcka
Tudi mi smo začeli v kašice in občasne čokolinote dajat domače razredčeno (predhodno seveda prekuhano) kravje mleko od nekje 9m naprej (vsako kravo, ki nam je ljubeznivo svoje mleko odstopila smo poznali po imenu user posted image ). Prej sem mu to delala z AM (čeprav sem dojila, le za kašice in v hrano sem mu dajala AM, ker se mi resnici na ljubo po sedmem mesecu ni več ljubilo črpat) ampak smo rabili dva meseca, da smo ugotovili, da je vzrok njegovih prebavnih težav adaptirano mleko. Po uvedbi navadnega se je stanje umirilo pa cirka treh tednih...

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?