|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ne čutim na vodo
21.12.2004 20:36:29   
BONI*
Hojla punce!
Me ne pa zanima, če je imela še katra tak problem kot jaz. Sem 9 dan po porodu, pa še vedno ne čutim, kdaj me tišči lulat. Ko pa grem na WC se ponavadi kar ulije iz mene. Keglove vaje sem probala in lahko brez problema zadržim curek urina, samo čutim ne, kdaj me tišči lulat:zmeden:
Ali je to normalno ali naj alarmiram k svoji ginekologinji?

Lp, Boni
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ne čutim na vodo
21.12.2004 22:57:53   
BARBARA R.
Tudi mene kar nekaj časa ni nič tiščalo,ko sem šla je pa kar teklo in teklo.Ne vem ali je to prav ali ne,se mi je pa samo vse uredilo.

:muca:

(odgovor članu BONI*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ne čutim na vodo
21.12.2004 23:47:28   
Annny
Hvala enako, tudi z mano je bilo točno tako! Ampak sem rodila z EA, tako da sem ves čas mislila, da je to posledica tega...no, pa očitno ni:zmeden2:

(odgovor članu BONI*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ne čutim na vodo
22.12.2004 10:27:36   
BONI*
OK, ste me potolažile! Sem mislila, da se to samo meni dogaja, pa sem se že kar malo ustrašila. Bo pač potreben čas.

Lp, Boni&Luka

(odgovor članu BONI*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ne čutim na vodo
22.12.2004 18:14:31   
žiža
jaz sem tud ta problem imela. Sem bila pri zdravnici. Vodo sem imela slabo, zato je blo treba še več piti. Pa čim večkrat na Wc hodit, tud če ne tišči. Zdaj se je pa stvar popravila.

(odgovor članu BONI*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ne čutim na vodo
24.12.2004 22:53:17   
daša
Ma od začetka po porodu res vse mal bolj "čudno dela tam spodaj", potem se pa uredi. Samo keglove vaje pa delaj. Pomagajo res. Jaz sem tud imela po drugem porodu tak čuden občutek, ko sem šla lulat, je kar na vse strani teklo, sem začela redno delat keglove vaje, v 14 dnevih je bilo čist drugač. No mogoče tudi čas svoje prinese. Samo škodovat ne morejo.

(odgovor članu BONI*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   ne čutim na vodo
28.12.2004 21:02:57   
Anja167
Hoj! To je zato, ker se je maternica skrčila in ima mehur več prostora, potem pa ne čutiš, kdaj je poln. Zdaj je najbrž že vse OK, ampak nam so rekli, naj bi hodile lulat kar pogosto, ne pa preveč pogosto. (Koliko je zdaj to???)

(odgovor članu BONI*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   ne čutim na vodo
6.1.2005 12:03:10   
BONI*
Sporočam, da je že dober teden vse OK in da spet normalno čutim na vodo:bravo:

Lp, Boni

(odgovor članu BONI*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?