|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nedeljsko delo
7.9.2008 17:58:14   
takero
Imam hčerko staro 15 let in je ocenjena kot otok z zmerno težko motnjo,zanima me,če lahko po zakonu odklonim delo v nedeljo(sem nanreč v trgovini),če katera kaj ve,prosim za čimhitrejši odgovor...

hvalauser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nedeljsko delo
7.9.2008 19:34:37   
onur
ne bi vedela, ma predvidevam, da ne. pozanimaj se na CSD

(odgovor članu takero)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nedeljsko delo
8.9.2008 20:11:22   
Anonimen
Mislim, da lahko odkloniš, vprašanje je, kako bo to sprejel delodajalec.
Kolikor sem seznanjena... PROSIM popravite me, če imam narobe; naj ne bi delala popoldne in ob vikendih (nedelja), ampak samo med tednom in sicer dopoldne. Ne vem pa, do katerega leta otrokove starosti šteje to (zate vsekakor).
Meni so tako rekli, da mi najmanj do hčerkinega 3 leta ne bo potrebno delati v izmeni - upam, da bo res tako.

(odgovor članu onur)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nedeljsko delo
9.9.2008 17:15:53   
mamalada
Kolikor vem, po zakonu delodajalec ni dolžan zagotoviti samo dopoldanskega dela. Vsaj jaz pretežno delam popoldne. Ko imam dopoldanski turnus, sem pogosto na bolniški ali pa na dopustu (vse tako planiram, da bi bil mir v službi), sicer pa moram biti pol delovnih dni popoldanska (je pač delo s strankami). Da bi imela kak popust pred sodelavkami zato, ker ima moj otrok težko motnjo v gibalnem in mentalnem razvoju, ni govora. Še pogosteje sem razporejena v popoldanski turnus kot sodelavke (kaj bi pa rada, saj sem itak "kar naprej" na bolniški - v zadnjih treh mesecih 1 dan!). Ja kaj češ, državna služba...
Nisem ravno v situaciji za menjat službo (trije otroci). Še zbiram pogum...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nedeljsko delo
9.9.2008 18:33:45   
mamalada
Aja, pa na CSDju so rekli, da lahko napišejo neke vrste "priporočilo" za delodajalca... Ampak se za to nisem odločila. Že zdaj moram biti lepo tiho in marsikaj požreti, ker grem včasih pač na bolniško (samo kadar res ne gre drugače), ker morajo "druge namesto mene delati".

(odgovor članu mamalada)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nedeljsko delo
9.9.2008 20:32:43   
takero
jaz sem se že ob prihodu dogovorila z direktorico,ki se je strinjala s tem in do zdaj so se tega načeloma držali,kako bo pa naprej -pa ne vem,počasi iščem drugo službo,mogoče bom celo zbrala pogum za šolo...

(odgovor članu mamalada)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...
BLOG: Kaj pa, če nočem biti "samo"...
Sem slaba mama? Prevec delam? Premalo dam sebe otrokom? Sem sebična, ker uživam še v toliko drugih stvareh in ne samo v ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?