|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   neprijetni dogodek med seksom
9.10.2007 15:57:04   
Anonimen

partner se ne more sprostiti, se seksava v istem prostoru kot je najin sin, pa čeprav spi, ker ga je ves čas strah, da se bo zbudil in gledal itd. in zato že leto in pol seksava praktično vedno na kavču (no, nekajkrat sva v postelji, ko je bil otrok v stajici). user posted image jaz sem se tega kavča že precej naveličala, rada imam mehko pod ritjo in hrbtom, zato sem ga včeraj le naprosila, da sva šla v posteljo, pa čeprav je sin že spal. bilo je zelo lepo in dolgo je trajalo (kondom user posted image ), jaz sem bila že čisto blizu orgazma, ko se sin prebudi in začne stokat in gledat, kaj se dogaja na postelji. ker imamo lučko, je videl, da očka leži na mamici, se premika, mamica pa oddaja neke čudne zvoke. no, moj orgazem je le prišel, partner se je potrudil zaradi mene, potem pa se je začel jezit, da je vedel, da bo tako, da se ni mogel sprostit, da je bil že čisto blizu. user posted image sin je začel jokat in ko je prišel očka do njega, ga je začel tepst, kot da bi hotel rečt, da z njim ne bo imel opravka, ker je tepel mamico user posted image najin sin je dojel seks kot da meni moj partner nekaj počne in da me to boli user posted image user posted image sem ga komaj potolažila, očka pa ni nič veljal. pa še celo uro se je trudil zaspat, pa ni in ni mogel. user posted image

Pa tak seks!! user posted image user posted image user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: neprijetni dogodek med seksom
9.10.2007 16:01:21   
Anonimen
Aja, tebi je prihajalo, otrok se je zbudil in čakal, da ti je prišlo? Pa nista mogla prej nehat user posted image  Mislim, brez orgazma? WTF?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: neprijetni dogodek med seksom
9.10.2007 16:05:07   
muki1
Bljak, no....vsaj luč bi ugasnila.
Razumem tvojega partnerja, da se ne more sprostiti ob spečem otroku. Verjetno, ker se boji takih scenarijev, kot se je zgodil pri vas user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: neprijetni dogodek med seksom
9.10.2007 16:15:56   
Anonimen
Jaz res nikoli nisem razumela kako lahko folk seksa pred otrokiuser posted image
Pa še pr luči?
Pa otrok joka teb pa pride k te gledauser posted image
WTFuser posted image
Jst še mačke vn zaprem takratuser posted image

Drgač pa....pejd nanj na kavču a ne pa te ne bo nič žulilo v rit, bo njegauser posted image .

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: neprijetni dogodek med seksom
9.10.2007 16:19:11   
Anonimen
hahahahaha....jojjjjj, sej sploh ne vem a nej se smejem al joka....prov tko kot ste napisale WTF...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: neprijetni dogodek med seksom
9.10.2007 16:42:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Aja, tebi je prihajalo, otrok se je zbudil in čakal, da ti je prišlo? Pa nista mogla prej nehat user posted image  Mislim, brez orgazma? WTF?

Se strinjam....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: neprijetni dogodek med seksom
9.10.2007 16:48:36   
Anonimen
Edina stvar, ki me moti  tukaj je to, da nekak trucaš, da seksata samo v postelji. Saj ti je partner že nekaj časa nazaj povedal, da ne more v isti sobi kot je otrok. Ali ti je pač povedal ravno včeraj? user posted image

Glede tega, če je otrok v isti sobi ali ne, pa nebi. Nekateri nimajo prostora na pretek. Med njimi sem žal tudi jaz.user posted image  Saj se da drugače poskrbeti za intimo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: neprijetni dogodek med seksom
9.10.2007 16:50:40   
Anonimen
No, če ti za svojega jokajočega otroka imenuješ kot neprijetni dogodek med seksom...jaz sem mislila da si prdnila med seksom al pa kaj takega.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: neprijetni dogodek med seksom
9.10.2007 16:54:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

No, če ti za svojega jokajočega otroka imenuješ kot neprijetni dogodek med seksom...jaz sem mislila da si prdnila med seksom al pa kaj takega.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Nivess, pa valda je mislila izpad partnerja,no!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: neprijetni dogodek med seksom
9.10.2007 17:20:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: na_go

Edina stvar, ki me moti  tukaj je to, da nekak trucaš, da seksata samo v postelji. Saj ti je partner že nekaj časa nazaj povedal, da ne more v isti sobi kot je otrok. Ali ti je pač povedal ravno včeraj? user posted image

Glede tega, če je otrok v isti sobi ali ne, pa nebi. Nekateri nimajo prostora na pretek. Med njimi sem žal tudi jaz.user posted image  Saj se da drugače poskrbeti za intimo.

Se strinjam.
Drugače bi pa še vse zastopila, tega, da si morala na vsak način pridet do orgazma, čeprav te je otrok gledal in stokal zraven ali celo jokal (to nisem zastopla, a je začel takoj ali kasneje), tega pa ne zastopim.user posted image
Jaz bi na tvojem mestu upoštevala moža.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: neprijetni dogodek med seksom
9.10.2007 17:21:40   
Njuškalo
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

No, če ti za svojega jokajočega otroka imenuješ kot neprijetni dogodek med seksom...jaz sem mislila da si prdnila med seksom al pa kaj takega.



Ja, to bi bil neprijeten dogodek.user posted image No, če bi jaz imela tak primer pri seksu, bi prav na hitro nehala, če bi videla, da je otrok pokonci, nekak se mi ne zdi glih primerno, da kar nadaljujemuser posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: neprijetni dogodek med seksom
9.10.2007 17:27:50   
Naja31
Jaz sem pa mislila da se je kdo polulal med seksom. user posted image


(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: neprijetni dogodek med seksom
9.10.2007 17:28:05   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ko se sin prebudi in začne stokat in gledat, kaj se dogaja na postelji. ker imamo lučko, je videl,


Sin vaju je opazoval med seksom in zavedajoč se tega, sta vseeno nadaljevala in tebi je celo prišlo? user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: neprijetni dogodek med seksom
9.10.2007 17:34:35   
Anonimen
Zakaj si pa ne omislite kkšne španske stene al pa kej podobnga pa vizualno pregradite sobo, če imate samo en prostor?

Al pa vsaj ugasnete luč?

Al pa bl udobn kavč nabavte da vas ne bo žulil v hrbet če pač seksate sam na hrbtuuser posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: neprijetni dogodek med seksom
9.10.2007 17:35:38   
cukr07
Čist razumem tvojga moža, da ne more tega počet pred otrokom. Jaz tudi nebi mogla.

Kolk pa je star vajin sin?

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: neprijetni dogodek med seksom
9.10.2007 17:41:42   
MarijaPo
Kolk ste jo vse napadle no!
Ze zato se moram postavit na njeno stran, ceprav najbrz ne obstaja razlaga, po kateri bi imela ona prav.
Skratka, una fora s spansko zaveso je po moje najbolj pametna, al pa tista z bolj udobnim kavcem.

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: neprijetni dogodek med seksom
9.10.2007 17:43:49   
Anonimen
Mah daj, če je sila, ni važno al si v dračju ali pa na lovski opazovalnici.

(odgovor članu MarijaPo)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: neprijetni dogodek med seksom
9.10.2007 17:56:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Mah daj, če je sila, ni važno al si v dračju ali pa na lovski opazovalnici.


user posted image user posted image user posted image user posted image  sam to je čista resnica.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: neprijetni dogodek med seksom
9.10.2007 17:57:48   
Anonimen
Midva imava 3 otroke, pogosto kdo uleti v spalnico. Midva preprosto nehava. Sva tudi pokrita.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: neprijetni dogodek med seksom
9.10.2007 17:59:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Midva imava 3 otroke, pogosto kdo uleti v spalnico. Midva preprosto nehava. Sva tudi pokrita.



Ključavnice pa nimateuser posted image

K jst sm enkrat tko uletela k našma dvema.....matr me še zdej streseuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: neprijetni dogodek med seksom
9.10.2007 18:23:10   
kajalin*
no coment.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: neprijetni dogodek med seksom
9.10.2007 18:46:44   
FLASK_A
Pa kako ti je sploh lahko prišlouser posted image user posted image user posted image   In praviš, da te je otrok poslušal????? O, fak!!

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: neprijetni dogodek med seksom
9.10.2007 19:06:00   
Anonimen
A dej no, jaz še če jo sam po babyfonu slišim, da se oglaša, je za naju konec muzike, ne pa da bi še čakala, da komu pride. user posted image
Pa kako lahko vpričo otroka, ko te gleda. Res si ******, sori, ne morem drugač rečt. user posted image

< Sporočilo je popravil Moyca RR -- 9.10.2007 20:59:51 >

(odgovor članu FLASK_A)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: neprijetni dogodek med seksom
9.10.2007 20:03:10   
daddy
  No, no, no ..... mirno kri ( glede izraza ogabna pa to ) .... v resnici ga skorajda ni starša, ki slej ko prej ne bi bil "zaloten" s strani otrok. Kar se tiče anonimne avtorice teme pa - hja, mal iznajdljivosti bo treba vklopit, ni druge user posted image  .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: neprijetni dogodek med seksom
9.10.2007 20:57:10   
Blejka26
tudi moje mnenje je tako,kot so ti punce že pisale.Res ni lepo od tebe da nisi mogla prenehat ko se je otrok prebudi..ne vem no.Jaz niti pomislim ne da bi sexala pred otrokom,pa če spi ali ne.imam raje trda tla,kot pa da bi..sori ampak tko je.

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?