|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   neuvidevni ljudje
20.4.2008 17:38:03   
Naja31
Sem 14 dni po porodu, trebuh v nosečnosti je bil ogromen, dojenček je imel 4915 gr, in tudi zdaj mi je ostalo še precej trebuha. Sicer je vsak dan manjši in sama dobro vem, da to ne skoči nazaj kar čez noč, ampak pripombe raznih znancev, ki jih srečujem te dni, me prav prizadanejo.

Danes smo šli na sprehod in srečamo eno znanko. Pa pogleda starejšega sina, pa voziček, pa mene in pravi, da ji nič jasno, kaj je to v trebuhu, če je dojenček v vozičku. Nahjprej mi kar ni bilo jasno kaj misli. Jaz sigurno ženski ki je ravno rodila ne bi komentirala trebuha.

Kot da ni dovolj da se sama dovolj sekiram, da nimam kaj za oblečt, razen nosečniških cotk, potem pa take poslušam. In včeraj isto ena soseda.
A se moram zdaj doma skrivat dokler ne bom brez trebuha in suha?user posted image user posted image user posted image

Res sem jezna.

Pa saj drugače se ne oziram tok na pripombe drugih, ampak tu si ne morwm pomagat da me ne prizadanejo.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: neuvidevni ljudje
20.4.2008 17:48:37   
portugalka
ej
mislim, da si folk to prvošči user posted image
klinc jih gleda, res... ti kar v svojem tempu in popolnoma nič se ne sekiraj,
kr hudobije itak ne moreš preprečit,
če je folk smotan pač je,
trdo kožo gor in uživancijo s tvojim malim frajerjem...
kaj si pa drugi mislijo pa te nič ne briga
skoz eno uho notr skoz drugo vn.

bodi ponosna nase,
pa svoje zdravo detece in uživaj

veliko lepega user posted image

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: neuvidevni ljudje
20.4.2008 17:52:50   
Anonimen
ne vem zakva te to sploh prizadane?
če folk nima nič druzga k vakuum v glavi se pa res ne rabiš ti sikirat.

spomn se kak piker odgovor na taka ugotavljanje!

(odgovor članu portugalka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: neuvidevni ljudje
20.4.2008 17:57:36   
Naja31
spomn se kak piker odgovor na taka ugotavljanje


Zbiram predloge.
Ker imam zdaj občutek kot da se moram opravičevati zaradi trebuha in vsem razlagati, da je bil dojenček ogromen, da so mi šle trebušne mišice narazen, da mi ob neprespanih nočeh dol visi za trebuh,....


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: neuvidevni ljudje
20.4.2008 18:09:45   
2 Sraki
En hud odgovor za nazaj je v takih primerih nujen.

Ena varianta mi je prišla na misel in pomoje bi jim zaprla usta in vzela sapo: "Ja ta drugega pa še čakamo, da vn pride."

To so res eni modeli, ki popajo svoje pripombe brez pomislekov. Ja kaj mislijo, da boš pa kot model leta takoj iz porodnišnice prikorakala. Večinoma je tukaj totalna foušarija in nič drugega. Tudi meni se je to dogajalo, vendar v prvi nosečnosti. Pa jih je res težko preslišat, vendar bodi močna in si ne daj vzeti volje in samozavesti.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: neuvidevni ljudje
20.4.2008 18:14:35   
kovač
Ne sekiraj se. Seveda je čisto normalno, da ne more trebušček kar čez noč skočiti v stanje izpred 9ih mesecev. To si lahko privoščijo kake bogatašinje, ki  gredo skrivno na lepotno operacijo ali pa so se celo nosečnost trudile, da so jedle čim manj na škodo otročka.

Ti le pojdi pogumno in ponosno mimo takih kur in bodi srečna mamiuser posted image !

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
20.4.2008 18:22:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kovač)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: neuvidevni ljudje
20.4.2008 18:40:06   
neisha80
joj,če se  spomnim,koliko takih pripomb sem jaz slišala en ali dva meseca po porodu in to od takih s tremi "šlaufi" okoli pasu...user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: neuvidevni ljudje
20.4.2008 18:43:27   
Anonimen
Ko sem jaz rodila in je prišla za menoj ena, ki je tudi že rodila, sem ji rekla: A še ni nič? Ona pa meni: Saj sem že rodila. user posted image

(odgovor članu neisha80)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: neuvidevni ljudje
20.4.2008 18:44:48   
Anonimen
Aja, pa pol leta po porodu so se pojavile govorice, da sem spet noseča. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: neuvidevni ljudje
20.4.2008 18:50:08   
novopecena
no jest sem pa zadno mela na obisku enega modela, ko me je vidu kok sem mela ogromen trebuh in mi zdaj 5 dni po porodu pribije a vidva še enega pričakujeta-in to mi reče s tako resnim izrazom na faci da sm ga jest prov bukovo pogledala kako je lahko tako upokan da mi gre sploh lahko rečt touser posted image
ampak če so ljudje tako glupi pač ne morš nič pomagat.
Imamo 2 ušesa-enga za not pa enga za ven


_____________________________

Ljudje smo kot angeli z eno perutjo,
če hočemo leteti se moramo objeti
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
No.1 fanica mojega malega Reneja

(odgovor članu neisha80)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: neuvidevni ljudje
20.4.2008 19:02:41   
BUŠICA
pa ne moreš verjet!!! a taki komentarji pridejo tudi od žensk, ki so rodile? ker tiste, ki niso mogoče nimajo pojma kako to gre!

(odgovor članu novopecena)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: neuvidevni ljudje
20.4.2008 19:05:00   
Netopirčy81
Jest sm tudi dobre 3 m po porodu in včasih dobim kako neumno vprašanje zaradi trebuha...Mislm, kokr da je men ql, da mam še zmer trebuh kokr v 6. mescuuser posted image . Men je važn, da je tamala zdrava in ok, jest se bom pa (UPAM) tut poštimala.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu novopecena)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: neuvidevni ljudje
20.4.2008 19:15:07   
April
Dej no, tok te pa tud ne more to potret. Saj sama veš, da obstaja vse sorte čudakov, ki kar ne morjo, da ne bi komentiral in s tem pokazal svojo kulturo. Če rodiš je normalno, da imaš nekaj časa še nosečniški trebuh. Sploh po drugem otroku je to še tok bolj očitno. . Pa saj bo šel slej ko prej nazaj. pa tud če cel živjenje ostane in je to tvoj edini problem, si lahko srečna. Babo pa v njenem sltilu nazaj zabij---saj gospa, vi boste pa tud kmal rodil, a ne?user posted image

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: neuvidevni ljudje
20.4.2008 19:17:36   
April
IZVIRNO SPOROČILO: Netopirčy81

Jest sm tudi dobre 3 m po porodu in včasih dobim kako neumno vprašanje zaradi trebuha...Mislm, kokr da je men ql, da mam še zmer trebuh kokr v 6. mescuuser posted image . Men je važn, da je tamala zdrava in ok, jest se bom pa (UPAM) tut poštimala.


pa kaj a folk res to komentirauser posted image  ma kje jim je kultura...pa kaj za vraga je to važn, kakš trebuh imaš po porodu

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: neuvidevni ljudje
20.4.2008 19:18:16   
2suzika7
Že v naprej vem kaj me čaka v kratekem...... Že celo nosečnost poslušam glupe in hudobne pripombe, a še nisi šla, lej se kaka si,... Pa imam le trebuh kot da bi res dvojčke nosila, ker nosim tako naprej in nizko . Drugam se mi pa skoraj ne pozna!!! Tko da se od zadaj sploh ne vidi (mogoče edino po racanjuuser posted image ), od strani pa šok.
Si kar mislim kaj bo po porodu, ko pač ne bo več šlo vse na mesto, kot je to lepo šlo v prvo.
Smo taki in drugačni. Včasih mi rata jih preslišat (redko), včasih jim fajn kako odgovorim (ponavadi mi klikne prepozno), so pa tudi pripombe ljudi, ki še lep čas za mano hodijo!!!
Lahko ti samo rečem, da se probi čim manj sekirat al jim povej, da saj sama nosiš svoje kile in šlaufke, al pa naj si že enkrat ogledalo nabavjo...
Spremenili jih ne bomo, tko kot mi ne mormo ven s svoje kože... bi blo pa včasih tok fajn... Lp.

_____________________________

Dobila sem več kot sem si upala sanjati: dva zlata,pridna angelčka - TANAJO in JANEJA.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: neuvidevni ljudje
20.4.2008 19:26:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: novopecena

no jest sem pa zadno mela na obisku enega modela, ko me je vidu kok sem mela ogromen trebuh in mi zdaj 5 dni po porodu pribije a vidva še enega pričakujeta-in to mi reče s tako resnim izrazom na faci da sm ga jest prov bukovo pogledala kako je lahko tako upokan da mi gre sploh lahko rečt touser posted image
ampak če so ljudje tako glupi pač ne morš nič pomagat.
Imamo 2 ušesa-enga za not pa enga za ven


Zakaj mu pa nisi povedala, da se da zanosit že pred porodom?user posted image

(odgovor članu novopecena)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: neuvidevni ljudje
20.4.2008 19:29:20   
Mijavček
Ti jim reč, da bi pri tej starosti pa že lahko slišali za pravilo: 9 mesecev rabi da zraste in 9 mesecev rabi da gre nazaj.

Ziher jim bo vsaj malo nerodno, da so sploh kaj zinili.user posted image

(odgovor članu 2suzika7)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: neuvidevni ljudje
20.4.2008 19:30:19   
jakoLUlana
Take pripombe so meni debilne. Ce bi meni nekdo to rekel, bi odgovorila: NE, SAMO DEBELA SEM. Tako jim takoj usta zapres in jih je sram, ker so kaj takega rekli.
Jaz sem imela se 2 meseca po porodu trebuh, kot da sem 6 mesecev noseca, potem pa so sle vse kile dol in sem bila kmalu na 50kg pri 170cm ne se sekirat, samo zatri jih nazaj...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: neuvidevni ljudje
20.4.2008 19:41:00   
Gina
Moraš razumeti eno kruto dejstvo, da so sploh ženske v 90% obsedene s kilami. Svojimi lastnimi. To projecirajo tako, da včasih svoje komplekse stresajo okrog v obliki tega, da opazijo in oblajajo vse, kar ni točno po vzoru presuhih obešalnikov. Samo a veš, če se tebi ne bi zdelo, da moraš biti suha kot obešalnik, bi te manj prizadelo, kot te je, ker bi vedela, da si ne glede na kile lepa in fajn in bi jasno videla plesen, ki se širi v možganih tele dotične osebe, ki ti je tole rekla. In ob tem ne bi mogla drugače, kot da bi se ti zdela strašno smešna, da ji je to tolk pomembno, da njen jezik bruha ven neumnosti.

Aja, jaz sem pri vseh pripombah, pa karšnekoli so že bile povedala ljudem, da sem zamenjala komplekse, kile, joške, kaj vem kaj že vse, za tri lepe otroke. In da ne zamenjam več nazaj.


(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: neuvidevni ljudje
20.4.2008 20:00:20   
gaja27
Se strinjam. Klinc jih gleda. Sploh ženske so mal preveč obsedene s kilami. Pri meni je ravno obratno - sem bla že prej precej suha, zdaj mam pa tudi samo trbušček (34. teden) in se vsaka vame vtakne, češ "a ti sploh kaj ješ??". Pa kaj je to tolk pomembno??? Važno, da otroček raste, je rostvo bp in dojenček zdrav!!!

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: neuvidevni ljudje
20.4.2008 20:39:34   
Spark
Meni je ena znanka zadnjič rekla, oooooo vidim da spet pričakuješuser posted image , jaz pa v vozičku s tamalo 5 m staro.

(odgovor članu gaja27)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: neuvidevni ljudje
20.4.2008 20:55:07   
TEVZI
.. ja, zanimivo, da se vsi toliko ukvarjajo s temi našimi trebuhi - jaz sem dva tedna pred rokom in se res nisem kaj dosti zredila, nosim bolj nazaj in kar naprej poslušam pripombe, če sem v sedmem mesecu, pa kje pa imam dojenčka.... - pa je po vseh UZ baby čisto o.k. velik, ..., pa poslušam ala joj kakšna sem bla pa jaz, .. pa vsem se zdi tako fajn, če je fulll velik otrok ob porodu (cca. 4 kg, ..)   - ja potem pa spet več nobenemu nič ne paše - folk očitno res misli, da bomo vse rodile velikane in takoj spet zgledale ko z desko na trebuhu - v glavnem nobenemu nič ne paše; tudi mene že včasih malo razkurijo vse te pripombe.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: neuvidevni ljudje
20.4.2008 20:57:10   
taška30
IZVIRNO SPOROČILO: 2 Sraki

Ena varianta mi je prišla na misel in pomoje bi jim zaprla usta in vzela sapo: "Ja ta drugega pa še čakamo, da vn pride."



Tole je meni najprej prišlo na misel. Ampak to moraš povedat mrtvo hladno, s povsem resnim glasom: ja, še enga bomo imel kmalu.
Mislim, da bo vsakmu zmanjkalo teksta.user posted image

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: neuvidevni ljudje
20.4.2008 21:02:39   
Anonimen
Eh pa kaj se obremenjujete... Sej ste mende rodile ne... pa ja mate pravico imeti še mal trebuščka.

Ma sej jezik bodo obesili v vsakršni situaciji.
Jz sem tud letos že bla ene trikrat noseča... Ne vem... v našem selu očitno pomeni, da če pripelješ fanta, da si pa že kr noseč...user posted image user posted image
Jaz pač vsakmu, ki me vpraša če sem noseča,  povem, da sem pač debela...user posted image user posted image

Sam, a ne.... sam jz nimam lih 5 mesecev starega "opravičila"user posted image v vozičku.

(odgovor članu taška30)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?