|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   neverjetna zanositev
8.3.2008 8:30:37   
Urška//
Pozdravljene

No tako je, imam policistične jajčnike,nimam svojih ovulacij, prvič zanosila po 2 letih z Klomifenom, sedaj že od novembra nimam menstruacije in mi je dala moja G. Dabroston, danes je že 11 dan po zadnji tabletki,pa še je ni, včeraj sem šla na Fontano na pregled, kjer mi pove G., da imam povečano maternico, naredi urinski test in sem kao noseča, potem sem naredila še enega doma in spet plus, zato sem šla potem še na ßhcg in je bila vrednost nad 1000
kaj zaj to pomeni, da sem res noseča???????????????????????
potem niti ne vem od kdaj, ker od kar sem jemala Dabroston nisma nič cucimuci, pa tudi prej sma vedno "pazla"
mi je pa postalo po koncu jemanja Dabrostona slabo in dobila sem napete prsi, ampak jaz sem vse to pripisovala tabletam
a je možno pozitiven rezultat po Dabrostonu in sicer 11 dan po zadnji tabletki

jooj sej si želimuser posted image , ampak ne bi rada bila v dvomih ,G, pa me je naročila na pregled komaj konec marcauser posted image

lp

< Sporočilo je popravil Urška// -- 8.3.2008 8:31:36 >


_____________________________

Urška in Lara(10.05.2005) in Nejc(17.10.2008)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: neverjetna zanositev
8.3.2008 9:27:02   
pika74
čestitkeeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Urška//)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: neverjetna zanositev
8.3.2008 10:02:13   
Netopirčy81
Konec meseca bo kmalu tuuser posted image . Potrpi do takrat in držim pesti, da bo ta + pravi.user posted image

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu Urška//)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: neverjetna zanositev
8.3.2008 10:54:24   
Sulfinija
user posted image user posted image user posted image user posted image ,želim ti in mirno predvsem pa zdravo user posted image .

LP user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: neverjetna zanositev
8.3.2008 10:58:41   
Anonimen
Čestitke! user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: neverjetna zanositev
8.3.2008 11:10:33   
vesel
punca 100% si noseča,ker sem jaz imela iste probleme z zanositvijo in isto policistične jajčnike in isto terapijo!!!

ČČČEEEEESSSSTTTTTTIIIITTTKKEEEEEEEEEEEEEEEEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urška//)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: neverjetna zanositev
8.3.2008 11:17:35   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: neverjetna zanositev
8.3.2008 12:32:49   
Anonimen
ČESTITAM!!!!user posted image user posted image user posted image

Bi ti pa priporočala, da še enkrat pokličeš G in poveš, da niti ne veš koliko časa si noseča.. Da ne bi bilo potem prepozno za kakšno nuhalno..user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: neverjetna zanositev
8.3.2008 12:37:15   
vita80
Čestitke!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Naj se vse dobro izteče!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urška//)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: neverjetna zanositev
8.3.2008 12:50:53   
lučka 25
user posted image user posted image user posted image  Čestitam! Pa srečno! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vita80)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: neverjetna zanositev
8.3.2008 13:12:07   
Barbk
Iskrene česttike user posted image user posted image user posted image

_____________________________

30.12.2006 sva po osem dnevni zamudi dočakala najino princesko Manco.Najina sreča je zdaj popolna...:o)

Za mesec in pol sta Brina in Žiga pohitela in našo družinico povečala...Pa nas je 5!
(10.7.2009 ob 9.49 in 9.50)

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: neverjetna zanositev
8.3.2008 13:43:25   
Ninika1
Pozdravljena,
čestitke za nosečnost!!user posted image  Hormon definitivno nakazuje nosečnost, saj vrednost nad 40 pomeni nosečnost. Me pa zanima koliko si plačala test bhcg na Fontani in kdaj si dobila rezultat?

hvala za odgovor in lp, ninika

_____________________________

Ninika

(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: neverjetna zanositev
8.3.2008 15:16:35   
Urška//
Ojla

Hvala za čestitke, ampak jaz kar ne morem verjeti, pač ni mi jasno kakouser posted image , pred enim mesecem mi je G. rekla da bom spet težko zanosila, zaj pa to, ne vem no, v četrtek imam UZ pri japlju in takrat bom verjela ko bom videlauser posted image user posted image

aja na Fontani so mi naredili samo urinski test, potem sem šla v bolnišnico in tam po dveh urah izvedla vrednosti

Lp

_____________________________

Urška in Lara(10.05.2005) in Nejc(17.10.2008)

(odgovor članu Ninika1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: neverjetna zanositev
8.3.2008 15:23:17   
skrivnost
user posted image drzim pesti da se vse vredu izteče!

pozdrav

(odgovor članu Urška//)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: neverjetna zanositev
8.3.2008 18:51:49   
mala maja
 
user posted image user posted image user posted image  čestitkeuser posted image user posted image user posted image

In ne test je zanesljivo user posted image user posted image . In zakaj vem....

točno tako kot opisuješ se je zgodilo meni. Zdravnica ni mogla verjet. namesto da bi po dabrostonu dobila M, smo dobiluser posted image , pa so mi rekli da ne bomo imeli nobenega user posted image  več.  In tud jaz sem prvič sicer zanosila po naravni poti, drugič s pomočjo klomefina.

aja pa še to, tudi pri meni je trajalo, da se je user posted image  videl. Ko sem bila prvič na pregledu po jemanju tablet in 10 dni po prenehanju jemanja, je rekla da ni mogoče in me naročila cez 14 dni če ne bo prej M. Pa sem po treh tednih izbrala pogum in jo poklicala. No takrat sem potlej komaj še lovila NS, ker sem bila že v 10 tednuuser posted image  Se še danes spomnim, da me je prepričevala da je sigurno kakšna cista krivauser posted image  in v ponedeljek bo ta cista user posted image stara 3 leta.

Pa uživaj v nosečnostiuser posted image user posted image

(odgovor članu skrivnost)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: neverjetna zanositev
8.3.2008 22:32:10   
Pia73
user posted image  ISKRENE ČESTITKE Urška// user posted image

Kar verjemi, da se čudeži dogajajo! user posted image

A, si ti tista Urška, ko smo včasih na veliko debatirale???

_____________________________

Ja, ja,...

(odgovor članu Urška//)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: neverjetna zanositev
9.3.2008 10:27:28   
Bonnie_RR
Čestitke, user posted imageuser posted image user posted image user posted image

Lp




_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: neverjetna zanositev
9.3.2008 10:32:32   
Urška//
Ojla

Še enkrat vsem hvala za čestitke

ja nič, v četrtek sem naročena na Fontani pri Japlu, pa bomo videli, ker moja G. pravi, da je nosečnost še premajhna za UZuser posted image , bom pač še enkrat plačala tistih 40 al 50e, pa bom vsaj vedela pri čem sem

in ja Pia smo včesih na veliko debatirale ja, še na stari RR

Lp

Urška

_____________________________

Urška in Lara(10.05.2005) in Nejc(17.10.2008)

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?