|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nezaupanje
6.12.2008 14:09:54   
Čriček
Joj zmeraj so nekakšni problemi eni z varanjem eni zaradi denarja eni zaradi službe.Jaz pa zaradi nezaupanja.S partnerjem sva skupaj 3 leta in mu ne zaupam preveč.Večkrat ga dobim na laži zato se tudi velikokrat skragava.Ne rečem da jaz ne lažem tudi kdaj kot vsak.Sedaj mi je pa prekipelo.Prodala sva eno nepremičnino in dobila kar nekaj denarja.Na kliku lahko gledam kdaj in koliko dvigne.Videla sem da je od 28.11 do danes dvignil 7000 evrov.Res da je šlo nekaj za položnice trgovino tud hčerki je nekaj kupil.Da bi bil kdaj zapufan ni rekel.kAK O NAJ se z njim opogovorim kam je dal denar.Noče povedati in samo smeji se.Jaz pa nimam več ZAUPANJA a se je vredno kregati!!!!!ZA NEISKRENOST IN NEZAUPANJE VAŠ NASVET
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nezaupanje
6.12.2008 14:20:25   
melanija
V dobrih 14 dneh da je zapravil 7000 evrov - če se nisi zatipkala in je 700 evrov.

Kakorkoli ne glede na znesek, prav bi bilo da ti pove za kaj je zapravil denar. V skarjnem primeru bi mu onemogočila dostop do denarja še posebej na to kot pišeš. taki zneski v današnjih časih pa niso kar tako.

To morata razščistit, kako vodit finance, ne vem no midva z možem se vedno pogovoriva sploh ko gre za večje zneske od 200 evrov. Kam , kako, zakaj rabiva ta denar. Imava pa ločene račune, nobeden nima dostopa do denarja drugega, samo ko je treba ni problema stopiva skupaj in pač plačava skupaj če je treba, ali pa eden da drugemu pa je stvar rešena.

Moj nasvet, zahtevaj od njega naj ti pove,  kaj je naredil z denarjem, naslednji blokiraj račun da boš samo ti imela dostop. Kako naprej pa boš morala sama se odločat tudi glede na ostalo situacijo, ker nezaupanje je hudič in ne moreš skozi živeti in razmišljat kaj pa sedaj špiči. To te ne bo nikamor pripeljalol.

(odgovor članu Čriček)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nezaupanje
6.12.2008 14:22:20   
*goldfish*
7.000€ zapraviti v tako kratkem času...
no ne vem, kaj naj rečem. Jaz bi že zahtevala pojasnilo. Če je vajin denar in ga skupaj zapravljata in skupaj služita, ne vem zakaj naj ne bi povedal kam je denar izpuhtel.
Sicer pa ne vem, kako je med vama, to sama veš...in če se boš zadovoljila s takim odgovorom kot ti ga daje, bo vedno v tebi dvom.

_____________________________

Vse bitke v katere se zapletemo se zgodijo zato, da nas nečesa naučijo - tudi tiste, ki jih zgubimo.

(odgovor članu Čriček)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nezaupanje
6.12.2008 14:22:55   
Čriček
Hvala nne nisem se zatipkala 7000 evrov(tri nule).

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nezaupanje
6.12.2008 14:26:09   
Čriček
Oh on samo pravim kaj skoz gledam na klik.Ja gotovo saj ne gledam na 5 minut.Včasih mi še sam reče naj pogledam da vidi.Ne vem to me žre in se bo res treba skragat ker ni povedal po pravici.Ne vem zakaj je težko povedat no odvisno za kaj je šel denar.Ne rada se kregam samo sem tak človek da imam rada da se pove po pravici.user posted image ŽALOSTTNA SEM

(odgovor članu Čriček)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nezaupanje
6.12.2008 14:26:21   
tanikaa
Sedem jurjev praviš? In ti ne veš, kam je šel ta denar?


Midva mava skupne finance. In za nakup stvari, ki so večje vrednosti, se vedno posvetjeva. Jaz bi popenila do konca in nazaj, če bi manjkal tak denar. Če bi se mi pa še smejal v faco....

Upam samo, da je bila nepremičnina, ki je bila v njegovi lasti. Če je bila tvoja, potem ti lahko povem samo eno, pa brez zamere....trapa.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nezaupanje
6.12.2008 14:27:41   
Čriček
nEPREMIČNINA JE BILA NJEGOVA pa saj tudi če ga je slučajno posodil komu prav samo naj pove mene to žre.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nezaupanje
6.12.2008 14:29:44   
tanikaa
Čriček, popolnoma se strinjam. To da ti pove. Že samo dejstvo, da se ti velikokrat zlaže...povej, kako lahko živiš s takim človekom? Nočem ti zdaj solit pamet, da ga zapusti. Ampak jaz osebno s človekom, ki bi ga večkrat dobila na laži ne bi mogla živeti.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Čriček)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nezaupanje
6.12.2008 14:32:57   
Akil
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Čriček, popolnoma se strinjam. To da ti pove. Že samo dejstvo, da se ti velikokrat zlaže...povej, kako lahko živiš s takim človekom? Nočem ti zdaj solit pamet, da ga zapusti. Ampak jaz osebno s človekom, ki bi ga večkrat dobila na laži ne bi mogla živeti.



Mene bi tudi to motilo. Ne bi bila dolgo skupaj.user posted image


_____________________________

Živi vsak dan, kot da je zadnji. Enkrat boš imel prav!

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nezaupanje
6.12.2008 14:53:16   
Anonimen
To pa ni majhen denar.user posted image Ko bi vsaj avto zagledala, pa bi vedla kam je šlo tole.Drugač pa na tak način..odpre naj karte čimprej. 

(odgovor članu Akil)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nezaupanje
6.12.2008 14:59:45   
Anonimen
Zame osebno ni veza če ni zaupanja.
Glede financ, glede vsega.
Si ne predstavljam življenja v konstantnem sumničenju, preverjanju ipd..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nezaupanje
6.12.2008 15:14:16   
zinkazi
mogoče pa te bo presenetil s kakšno veselo novico, poskusi brez prepira, povej mu, da se želiš pogovorit, ker te to obremenjuje.

_____________________________


Otroško srce je zaklad


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nezaupanje
6.12.2008 16:27:34   
Čriček
Prej grem na wc in zagledamo na tleh denarnico.In jo skrijem in on čez nekaj časa pravi kje je denarnica ne vem ali mi jo je podtaknil.Seveda sem preštela denar 520 evrov je bilo notri.Gre on v garažo gledat če mu je ven padla pa pridem za njim in mu jo prinesem.Pa pravi kje je bila in mu povem pa vprašam kok maš pa dnarja noter pa prav 100 evrov sem rekla lej kok lažeš 520 imaš.In seveda pravi kja mu vse brskam .......čist sem user posted image sploh ne vem kaj naj in sem slabe volje pa pravi kaj mi je ..da se tko držim joj...joj ....mislim,da s eni za vprašat kaj mi je?
Ne vem res če bom dolgo zdržala takole?
Res da je denar njegov samo če ga vprašam lahko pove po pravici.Jaz vem,da bi .

(odgovor članu zinkazi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nezaupanje
6.12.2008 17:06:21   
Rožica I
Mogoče pa ti pripravlja presenečenje (kakšno bajno potovanje za Novo leto user posted image ) in se zato smeje?!

Ali pa mu gre na živce, da ga zmeraj sprašuješ/zaslišuješ, pa zanalašč narobe odgovori oz. laže...

Upam, da prvo.

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Čriček)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: nezaupanje
6.12.2008 17:11:22   
Čriček
Rožica 1 nič presenečenja v zvezi s potovanjem.....ja mogoče se smeji ker ga sprašujem in drezam....ne vem mislim da bi ga vsaka vprašala kam je šlo toliko denarja.Ah se ne bom obremenjevala sem si rekla bo že povedal ...če hoče.Mu pa še jaz ne bom odgovarjala na vprašanja kje si bila ,kako je bilo bom videla kako se bo počutil....

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: nezaupanje
6.12.2008 17:23:03   
sanja nk.
počakaj najprej če ti res pripravlja kakšno presenečenjeuser posted image
ker to pa je kar veliko denarja
in če boš videla da ni nič pa ga prisili da ti poveuser posted image
drugače pa mu lahko vračaš to kar dela on tebi, če te sprašuje pa mu ne povej
ali pa tudi ti dvigni denar vpa ga ne rabiš zapravit samo počakaj njegovo reakcijouser posted image

samo ne vem kako ga prenašaš jaz ne bi mogla živeti z človekom , kjer imaš stalno občutek da počne nekaj za tvojim hrbtom , jaz bi hotela pridet temu do koncauser posted image

(odgovor članu Čriček)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: nezaupanje
6.12.2008 17:26:43   
Spark
Poberi denar in ga veži za kakšen mesec. Tako ne bo zapravil denarja. To lahko narediš tudi preko klika.
Samo prvo se z njim pogovori o tem postopku, da se ne bosta skregala zaradi denarja.

Mogoče boš dobila nov avto.

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: nezaupanje
6.12.2008 17:33:19   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Čriček

Rožica 1 nič presenečenja v zvezi s potovanjem

-----------------------
Škoda user posted image .

Povej mu, da se ne počutiš ok, če ne odgovarja na tvoja vprašanja in da te to presneto moti. Vprašaj ga, če meni, da drezaš v nekaj, kar ni tvoja stvar. Reci mu, da je velik problem nadaljevat in vdrževat vezo, v kateri ni zaupanja oz. če obstajajo tabu teme. Probaj razčistit!
Bo pa verjetno kar težko, če je tak tip, da se ne rad pogovarja..
Ampak daj, potrudi se in reši težavo. Vso srečo user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Čriček)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: nezaupanje
6.12.2008 17:33:45   
Čriček
Ah tolk ga poznam in vem da ni presenečenje,ne bi pa mogla denar iz klika pobrat dol.Ne vem bom raje tako vrnila da mu tudi jaz ne bom vse povedala,upam,da bo potem drugače.Ja težko je živeti s človekom ki mu ne zaupašuser posted image

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: nezaupanje
6.12.2008 17:51:27   
rija
jaz bi denar prenakazala na varčevalni račun, kjer iam 10 dni moratorija na dviguser posted image  vmes pa naj se zjasni, zakaj se mu je začelo trgat.....user posted image

in če pomislim, da sem jaz prejšnjič mojega skoraj kastrirala, ker se ni mogel spomniti, kam je šlo 200 eur....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Čriček)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: nezaupanje
6.12.2008 17:51:54   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Čriček

Ah tolk ga poznam in vem da ni presenečenje,ne bi pa mogla denar iz klika pobrat dol.Ne vem bom raje tako vrnila da mu tudi jaz ne bom vse povedala,upam,da bo potem drugače.Ja težko je živeti s človekom ki mu ne zaupašuser posted image


To bo zihr rešilo problem nezaupanja....

(odgovor članu Čriček)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: nezaupanje
6.12.2008 17:54:00   
jajula
po moje te nima za enakovredno partnerko če se na tvoje vprašanje smeji, se mi zdi to čisto nesprejemljivo. tudi če je bila nepremičnona njegova se mi zdi prav da ti pove in da imaš tudi ti kakšno besedo pri tem kako zapraviti ta denar.

(odgovor članu Čriček)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: nezaupanje
6.12.2008 18:02:36   
bumerang
On je prodal svojo nepremičnino. Zakaj mora potem tebi polagat račune?
Ni čudno, da je popenil, če mu brskaš po denarnici, jaz bi tudi.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: nezaupanje
6.12.2008 18:06:03   
rija
bumerang, po eni strani ja....pod drugi pa, če imata skupne finance...če je vojna, je vojna za vseuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: nezaupanje
6.12.2008 18:17:59   
sanja nk.
halo čakajte malo če sta partnerja in če živita skupaj , si moreta tudi take stvari vse povedatiuser posted image
saj v družini so skupne financeuser posted image , pri nama imava vse skupaj user posted image
je pa res to da on ne ti nimata kaj brskati po denarnicah eden drugemu, to pa tut ni...........user posted image , samo on pa ti nima kaj lagatiuser posted image
vem da bi ja z naredila tako , če je rekel da ima v denarnici 100, potem bi mu jaz vzela vn razliko 0d 520 do 100 pa jih bo res imel 100user posted image .............pa naj me prisili da jih vrnem user posted image ali pa naj prizna kaj bo počel z tem denarjem , pa če bi začel težit da je to njegov denar , pol pa naj kr gre ............z tem denarjem user posted image user posted image
je pa lahko tudi to da mogoče zahaja gemblatuser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?