|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nič še ne raste trebušček
11.2.2005 11:04:52   
borovnička
Najprej vsem prav lep pozdravček. Sem čisto ta frišna članica ringaraje. Prebirala sem razne teme, ki ste jih pisale in se na koncu še sama odločila, da se vam pridružim :)

Sama še nisem mamica, si pa tega zelo zelo zelooo želim. Mogoče kar malo preveč. Od lanskega avgusta midva z mojim dragim delava na otročku pa ni še nič. In potem razočaranje vsak mesec, ko pride M.

Ima katera kak vzpodbuden nasvet zame? Ne bi rada še obupala pa panike delala, pa vendar.

Sem pa zelo vesela za vse nove nosečke ;) in mamice! Čestitam!!! :rozica::rozica::rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   nič še ne raste trebušček
11.2.2005 11:08:44   
mujcek
vzpodbudno je verjetno to, da je ta mesec kar nekaj srečk :nosecka: še celo tiste, ki so mislile, da jim brez pomoči ne bo uspelo:love: mislim, da je to kar vzpodbudno:rozica::rozica:

pa dobrodošla:metulj:

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   nič še ne raste trebušček
11.2.2005 11:09:08   
Udb
borovnička, edini res koristen, a hkrati najbolj zopern nasvet, ki ti ga lahko dam, je: ne misli toliko na to!!!!

Pri meni se ni obnesel, ker sem bila že kar obsedena! Potem sem imela pa neredne cikluse in sem si rekla, ah, saj bo itak treba h G! No in zdaj sem ugotovila, da sem nosečka!!


Drugače pa dobrodošla med nami!!! :)

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   nič še ne raste trebušček
11.2.2005 11:15:10   
emaa
dobrodošla pa probaj čim manj mislit na to, bo tud tebi lažje, čeprav je to lažje rečt kot naredit

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   nič še ne raste trebušček
11.2.2005 11:17:39   
baguSka
Med ljubljenjem (beri sex ;) ) vrzi glavo skoz okno!;)

..glava preveč razmišlja..fuj,bljak!:grrr::zmeden::(

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   nič še ne raste trebušček
11.2.2005 11:23:43   
borovnička
hvala lepa vsem za dobrodošlice :sloncek:

vem, da ne smem na to mislit, ampak to je tko težko, pišuka. tko kot si ti rekla udb, tud jest sem obsedena počasi. nekej časa sem teste kupovala, zdej sem pa nehala. prevelik strošek :) in tako čakam pa čakam pa nič. mal je verjetno tud psiha kriva.

tebi je uspelo ne mislit na to?

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   nič še ne raste trebušček
11.2.2005 11:25:27   
borovnička
baguska, sej med sexom ne mislim na to, pred sexom pa po sexu pa mičken pomislim :)

verjetno bi mogla vzet takoj po sexu knjigo v roke al pa mal štrikanja, da ne mislim na to hehehe

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   nič še ne raste trebušček
11.2.2005 11:25:31   
Udb
ni mi ravno uspelo, ampak po 10 mesecih nisem bila več tako obsedena s tem! in očitno se je obrestovalo!!!!!

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   nič še ne raste trebušček
11.2.2005 11:28:09   
borovnička
mujcek, upam, da bo ta mesec tud zame uspešen, če bom mal psiho umirila.

ko vsak mesec pride tista tečna M, ki je ne maram več :), avtomatsko začnem premišljevat na razne traparije, ki so čist nepotrebne. Me bo moral nekdo po buči. mogoče bi pomagalo :)

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   nič še ne raste trebušček
11.2.2005 11:30:05   
borovnička
no udb, sej men se tud približuje tistih 10 mesecev, pa obsedenost nč ne popusti.

mesec dni nazaj sem bla celo pri vedeževalki. vidiš, jest sem obsedenka hehehe

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   nič še ne raste trebušček
11.2.2005 11:33:08   
mujcek
borovnička, jaz sem že pred dobrim mesecem napovedovala, da bo februar ploden:bravo: no pa poglej sedaj:)- sicer še meni ni uspelo, ampak bo že, če pa drugim je, pa tudi lepo9nebesa

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   nič še ne raste trebušček
11.2.2005 11:35:28   
buškica
in kaj pravi vedeževalka?
Veš meni ga je par mesecev nazaj napovedala za to leto.
Ampak s tem mi ni naredila usluge, ker samo še o tem razmišljam.
Pol pa mi menstra samo par dni zamudi pa že imam razne nosečniške znake, psiha je :hudicek:.
lp
buškica

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   nič še ne raste trebušček
11.2.2005 11:36:18   
borovnička
ja mujcek, jest sem tud zelo vesela, za vse nove nosečke.

ti še nimaš otrok?

ja, tiste, ki še čakamo, bomo še malo počakale ;)

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   nič še ne raste trebušček
11.2.2005 11:40:04   
mujcek
ne še, po podatkih, ki sem jih danes na RR zasledila, še nisem v tistih letih, ko smo ženske najbolj plodne:)- ker sva prehitro začela, še ni uspelo;) pa se mi zdi, da to biološka tiktaka, mogoče pa se motim:ups:

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   nič še ne raste trebušček
11.2.2005 11:40:19   
borovnička
buškica, nč mi ni hotla konkretno povedat. to sem jo spraševala mal pred novim letom in je rekla, da drugo leto ob takem času, bom že imela dojenčka (torej letos decembra). sej tud men ni naredila usluge, ker sem že računala kdaj moram zanosit, da bo do novega leta že dojenček in zdej mam po mojih izračunih časa še 2 meseca. brrrr, prav imaš... psiha je :hudicek:

torej priznam... sem brezupen primer obsedenosti :)

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   nič še ne raste trebušček
11.2.2005 11:42:31   
borovnička
mujcek, jest se približujem 24. sej vem, mlada mlada, ampak povej mi, a sem že v plodnih letih? :)-

moj dragi si ga tud zelo želi, ampak se mi zdi, da obseden še ni al pa ni več :) :) :)

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   nič še ne raste trebušček
11.2.2005 11:44:13   
buškica
NIsi, samo želja je velika. In sedaj samo odštevaš koliko časa še imaš da se bodo njene besede uresničile.
S tem si delaš veliko škodo. Ampak prej ali slej vse pridemo do spoznanja, da ko se nehamo oobremenjevati, pride samo po sebi.
Kar se pa tiče obsedenosti, kako že pravijo: Dobrodošla v klubu.
lp buškica

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   nič še ne raste trebušček
11.2.2005 11:45:01   
mujcek
pa ti si v najbolj plodnih letih-to je 24 let:bravo::bravo::bravo: sedaj pa bo:love:
jaz bom pa še verjetno 2 leti čakala:(

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   nič še ne raste trebušček
11.2.2005 11:47:21   
borovnička
ja, točno tako kot si rekla... samo odštevam. ravno včeraj sem dobila M, torej od prejšnega meseca ni bilo nič. še 2 meseca. jooooj obupna sem.

vem, da sem si škodo s tem naredila, sicer sem pa tud vedla, da se na njene besede ne morem zanašat.

vidva se že dolgo trudita?

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   nič še ne raste trebušček
11.2.2005 11:48:54   
borovnička
res??? mujcek, to ti bom znala konec leta povedat hehehe.

ah mujcek, sej statistike tud ne držijo za vse enako. malo tolažbe je, tko da zdej pa ata na mamo pa spet čakat :)-

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   nič še ne raste trebušček
11.2.2005 11:48:55   
tinkamiška
Borovnička, še jst te pozdravljam in dobrodošla!:bravo:

Ti pa želim, da bi čimhitreje ratalo nardit:duda:!!!

Tinka

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   nič še ne raste trebušček
11.2.2005 11:49:44   
buškica
od septembra lani načrtujeva. Ker pa veva da drugače kot po umetni ne gre, sva vesela ker sedaj čakava le potrditev konzijija in potem v roku treh mesecev mi doš mogoče lahko že čestitala. vsj tako so nama rekli.
lp
buškica

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   nič še ne raste trebušček
11.2.2005 11:55:16   
borovnička
o tinka miška hvala lepa! :sloncek:

hvala za dobre želje. sej veš kako pravijo... iz tvojih ust v božja ušesa :):):)

ti že imaš svojo kepico?

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   nič še ne raste trebušček
11.2.2005 11:56:27   
borovnička
joj buškica, bom mislila na vaju in fejst pesti držala.

sej veš, ko pa bo trebušček začel rast, nam pa sporoči, da se bomo s tabo veselile!

zdej pa punce, pesti držat!

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   nič še ne raste trebušček
11.2.2005 11:57:56   
buškica
ok, veš da tako sporočim.sej več visim na RR-ju kot pa se doma pogovarjam z ostalimi člani družine.

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?