|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nikoli obupat!
24.10.2007 13:52:30   
zuza
Tole pa je moj prispevek za vse tiste, ki razmišljate o tem, da bi se vdale v usodo nikoli postati mati. NIKAR!!! Sem živi dokaz da temu ni tako. Po 7 letih poskušanja, 9 operacijah, 5 splavih (IVF) NAM JE USPELO!!! Naša sončica (odmrznjen zarodek) je sedaj stara že2 leti in pol. Smo na seznamu za IVF v MB.Moje priporočilo: HOMEOPATIJA!!! Po 4 mesecih njihove terapije nam je uspelo.SREČNO VSEM!user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nikoli obupat!
24.10.2007 17:23:35   
Fargesia
tole je pa prava novica!!! kateri homeopat pa? jst bi tud tja šla!

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu zuza)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nikoli obupat!
24.10.2007 18:58:57   
Serendipity
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

Čestitke za pupo! Naj vama polepša te sive jesenske dneve! Hm, me pa tudi zanima kateri homeopat ... user posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nikoli obupat!
24.10.2007 19:01:25   
sonček33
Pa mene tudi. Super. To je res upanje za nas.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nikoli obupat!
24.10.2007 22:29:15   
Sheba
Vau, to pa je res dobro slišat in super vzpodbuda, hvala ZUZA !user posted image user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nikoli obupat!
25.10.2007 9:35:09   
nima
O to pa je čudovita novica :) superrrr  user posted image

(odgovor članu Sheba)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nikoli obupat!
25.10.2007 9:54:08   
zuza
evo mene avtorice. strašno vesela za vaš odziv drage dame. konkretni podatki: dr.Svetlana-Zagreb tel. 003853888311.Sama grem v ponedeljek da se pripravim za novega sončka.user posted image  

(odgovor članu nima)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




Hoja
dejzi

Kdaj ste svoje sončke začele postavljati na noge (tako, da so nosili svojo lastno težo sami) in jih učiti hoje?

8m (35%)

9m (15%)

10m (17%)

11m (10%)

12m (10%)

kasneje (13%)


Število vseh glasov: 343

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!