|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nizko ležeča posteljica
27.4.2018 7:11:04   
Anonimen
Pozdravljene punce,

na morfologiji mi je G odkril nizko ležečo posteljico - naj bi delno prekrivala mat. vrat. Baje se še lahko dvigne, zanima pa me, če je imela katera podobno izkušnjo?

Malo sem zaskrbljena...
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nizko ležeča posteljica
27.4.2018 10:26:39   
Tara9
Ojla. Jaz sem imela v drugi nosečnosti nizkoležečo, dotikala se je materničnega vratu. Do poroda se je močno dvignila in je bilo vse bp. Do 28.tedna oziroma še dlje, ima kar lep cas, da se dvigne, tko da pogumno dalje. Najbolj kritična je placenta, ki popolnoma prekriva ustje, ostale pa imajo veliko šanse, da se dvignejo. Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nizko ležeča posteljica
27.4.2018 15:19:42   
Anonimen
Hvala za odgovor.

Jaz ne vem, kakšen tip je moja, ker sme bila včeraj čisto iz sebe, ko je G govoril...v materinski imam napisano nizki sedež posteljice, mislim pa, da je omenjala, da gre z robom čez ustje...

(odgovor članu Tara9)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nizko ležeča posteljica
27.4.2018 20:21:07   
Tara9
Ohh kako dobro te razumem. Tudi sama sem bila vsa iz sebe od skrbi. Poskusi malo odmislit kolikor se da, sigurno bo na naslednjem pregledu zopet preveril lego in bo vse ok. Vrjamem, da bo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?