|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nm - nadstandard
5.4.2011 15:21:01   
Udb
Živjo.
A katera ve, če imajo v novomeški porodnišnici možnost bivanja v nadstandardni sobi?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nm - nadstandard
5.4.2011 15:39:44   
Anonimen
Živijo, jaz sem se že malo pozanimala...ja, imajo eno nadstandardno sobo, samo mislim, da moraš prej povedati, da želiš bivati v njej. Sem pa slišala še nekaj...glede 'prakse' oddajanja te sobe. To sobo ponavadi prepustijo (če je takrat katera v porodnišnici) romkinjam, zato, da imajo ostale porodnice mir v sobah. Ker ponavadi vedno pride pol romskega naselja na obisk in je bolj praktično, da so zato v posebni sobi (zaradi gneče). Da ne bi bilo pomote, to ne delajo zaradi diskriminacije, temveč, ker je bolj praktično.

Pa lep pozdrav user posted image

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nm - nadstandard
5.4.2011 15:55:16   
Barbara_L
fajn je v nm, res romkinje posebej, tako da nimaš pol vasi v sobi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nm - nadstandard
5.4.2011 16:09:50   
2.2.
jah nič bom pa rekla mojim naj pride vsa žlahta..user posted image user posted image  pa me bojo ptem premestle v nadstadardno sobo.
samo če se nemotim, ko sem bila v P je ena romkinja normalno ležala v običajnih sobah. ker itak če nimajo zdrav. zav. jih pošljejo drugi dan domov.

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nm - nadstandard
5.4.2011 16:39:33   
Udb
Bom pa rekla da se Brajdič pišem! ...

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nm - nadstandard
5.4.2011 18:20:33   
kajalin*
no sm brez besed,mi mormo plačat oni pa zarad praktičnostiuser posted image mislim,kr ne razumem tega našega sistema!Pa jim naj omejijo obiske!!!!

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nm - nadstandard
5.4.2011 19:24:52   
Precious
2.2. ne pošljejo jih oni. Ampak večina romkinj mora domov,pa ne zaradi tega kar si ti napisala,ampak zato ker je pač treba domov,je treba delat in kuhat,nekatere pa tudi same nočejo ostati. Romkinje ne gredo v nadstandardno sobo. Njih dajo bolj "zadaj" in skupaj. Če pa ni prostora pa so tudi zraven nas ne- romkinjuser posted image

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nm - nadstandard
5.4.2011 19:35:34   
2.2.
nevem ko sem ležala tam, je rekla sestra da karnekaj romkinj nima zdrav. zav. in nimakjo z čim plačat zato jih pošljejo domov...neve,m sem pa ziher da so rekle samo to je bilo pred 4l.  nevem no

(odgovor članu Precious)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nm - nadstandard
11.4.2011 9:12:32   
olimia
kolikor vem, ena soba je, vendar je treba prej povedati, ker je veliko zasedena - pa ne zaradi romkinj.
če zmanjka prostora, ga zmanjka. načeloma so romkinje med nami oz. tako kot je napisala precious. veliko jih gre domov;
jih je pa zadnje čase čedalje več, ki ležijo z ostalimi porodnicami tiste tri dni - ampak te so običajno malo bolj urejene... in tudi obiskov nimajo pol romskega naselja.

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nm - nadstandard
22.11.2011 12:31:58   
coca cola
IZVIRNO SPOROČILO: Precious

2.2. ne pošljejo jih oni. Ampak večina romkinj mora domov,pa ne zaradi tega kar si ti napisala,ampak zato ker je pač treba domov,je treba delat in kuhat,nekatere pa tudi same nočejo ostati. Romkinje ne gredo v nadstandardno sobo. Njih dajo bolj "zadaj" in skupaj. Če pa ni prostora pa so tudi zraven nas ne- romkinjuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


One grejo domov zaradi svojih možev, ker se bojijo, da si bodo našli drugo žensko.

(odgovor članu Precious)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nm - nadstandard
6.2.2012 7:22:43   
kaminek
nadstandardna soba je proti plačilu cca. 56€ na dan. poveš svojo željo, ko te sprejmejo in takrat izveš, če je prosta.

_____________________________

***Solza je lepa, če prihaja iz srca!***

(odgovor članu coca cola)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?