|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   noče jesti in mleko Beba
9.5.2005 15:39:30   
* Mateja *
Na pomoč, mame!!!

Moj Nejc že en par dni zavrača mleko oz. ni nikoli lačen . Z užitkom poje morda le dvakrat na dan. Kljub temu, da ima že več kot 3 mesece mi še vedno poje borih 100ml mleka, poskušava pa že s kašicami. Pripravljam mu pa mleko od Nestleja Beba 2.
Mi lahko kaj svetujete, ker jaz zgubljam živce, ko se je treba hranit!!:((:(:zmeden:

Lep pozdrav!!!

Mateja:sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   noče jesti in mleko Beba
9.5.2005 15:50:08   
Anonimen
Jaz sem danes ugotovila, da če hočem da spije čaj mora biti topel. Ker mi seveda štrajka zdaj tudi pri mleku sem danes probala tudi mleko dogret med obrokom in ga je pila. Ne bomo o tem kakšne bitke imamo zaradi hrane en teden. :((:((

Začela sem pa ji tudi dajat jabolko!

Držim pesti, da bo uspelo. Aja pa jedli smo že na previjalni, v postelji, vozičku, ......

Bojana

(odgovor članu * Mateja *)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   noče jesti in mleko Beba
9.5.2005 18:13:48   
kimi
Ampak a naj nebi pztoci jedli kašice šele od 4 meseca dalje...glede mleka bodite vztrajne le ta je dober za razvoj pa probajte zamenjati mleko če ne gre drugače

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   noče jesti in mleko Beba
9.5.2005 19:49:57   
* Mateja *
Meni so v posvetovalnici rekli naj počasi začnem s kašami in sem tako naredila in jih kar lepo je. Sej mu dam po malo enkrat na dan, postopno uvajamo sadni obrok. Ščipa ga ne po jabolku, zato ne vidim razloga zakaj mu nebi dala dve žlici kaše.
Je moj prvi otrok, zato se vsi skupaj učimo kaj mu paše jesti in kaj ne!! Mleko mu očitno ni več všeč!!

Kimi, ti si pa še mlajša kot jaz. Jaz mam 21. Svaka ti čast, dva otročička. Čestitam za prihajajočega!!



:sloncek:

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   noče jesti in mleko Beba
9.5.2005 22:44:27   
Anonimen
Kimi, Nejc od Mateje je star pol leta! ALi si mislila štiri mesece po PDP-ju, da lahko kašice?


bojana

(odgovor članu * Mateja *)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   noče jesti in mleko Beba
10.5.2005 11:56:38   
kimi
Se opravičujem Mateja sem mislila da je star le 3 mesece. Potem pa ni panike jaz sem rodila v 33 tednu pa sem normalno začela dajati kašice s 4 meseci samo mleko pa sem dajala na mesec kasneje.

Ja mateja sedaj sem jih dopolnila 21 in imam že na poto drugega;)

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   noče jesti in mleko Beba
10.5.2005 11:59:38   
kimi
Na poto sem mislila...no drigače sem imla s svojim jaz tudi take probleme ko sva začela s kašicami bi samo kašice jedel mleka pa sploh ne pa sem mu dala malo večkrat kašice ali pa jih zmešala očitno jim je všeč ker jejo na žlico. Kupi kakšen frutolino ali pa od milupe kaše ki se mešajo z vodo ali pa dodaš mleko pa bo imel mlekčno kašico pri nas je to vžalo. Potem je nehal siliti v kašice in je lepo jedel mleko. Meni sedajk pri 1 letu poje 210 tako da pri 6 je tudi pojedel okoli 100 kar brez skrbi če so kile ok potem je ok

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   noče jesti in mleko Beba
10.5.2005 12:00:14   
kimi
Sorry za napake jem in hitim pisat moram za jest delat

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?