|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   noseča ali ne...
2.10.2014 22:48:52   
kakol
Pozdravljene Bibe!

Do sedaj sem imela vedno redno menstruacijo na 25 dni. Nikoli ni zamujala, še ''''''"kvečejemu''''''" prišla kak dan ali pa dva prej.
Zadnjo menstruacijo sem imela 4. 9., ovulacijo sem imela na 23. 9. Ravno na tisti dan sva tudi z mojim imela spolni odnos. Naj povem, da se zdravim za spodbujanje ovulacije. Naslednja menstruacija bi jo morala biti na 28. 9., a mi zamuja.

Naredila sem test danes zjutraj pa je bil negativen. Uporabila sem First sign, kupljen v drogeriji Tuš.
Zanima me ali sem test naredila prehitro?

Povem še to, da me zadnje 6 dni močno boli trebuh, dva dni nazaj se mi je zvrtelo.

Ali mislite , a se bom lahko veselila +(pluska)?


''''''"Kepice''''''" si z mojim zelo želiva in se zanj trudiva že eno leto...

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 3.10.2014 16:51:10 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: noseča ali ne... POMOČ NUJNO
3.10.2014 7:37:09   
chocolatecake
Malo zgodaj si delala test, imaš še par dni v dobrem, da ti kaj pokaže :). Srečno!

(odgovor članu kakol)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: noseča ali ne... POMOČ NUJNO
3.10.2014 8:39:22   
februarka2015
Meni test ni pokazal prav še 14 dni po odnosu oz. takrat, ko bo mogla imeti konec naslednje menstruacije. Še je za počakat. :)

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: noseča ali ne... POMOČ NUJNO
3.10.2014 8:48:18   
Anonimen
Jah, če ti je taka panika pejt na krvnega, a ne? user posted image
Meni zamuja 4 dni, sicer nikoli. Test je bil danes zjutraj negativen. V času O sva bila stalno v akciji. In kaj nej zdej? Tuki gor sprašujem "diplomirane šlogarce" če one vejo, če sem noseča? Sem imela danes možnost krvnega, pa sem rekla, da čez vikend še počakam.
Srečno!

(odgovor članu februarka2015)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: noseča ali ne... POMOČ NUJNO
3.10.2014 13:07:41   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: kakol

Pozdravljene Bibe!

Do sedaj sem imela vedno redno menstruacijo na 25 dni. Nikoli ni zamujala, še '''"kvečejemu'''" prišla kak dan ali pa dva prej.
Zadnjo menstruacijo sem imela 4. 9., ovulacijo sem imela na 23. 9. Ravno na tisti dan sva tudi z mojim imela spolni odnos. Naj povem, da se zdravim za spodbujanje ovulacije. Naslednja menstruacija bi jo morala biti na 28. 9., a mi zamuja.

Naredila sem test danes zjutraj pa je bil negativen. Uporabila sem First sign, kupljen v drogeriji Tuš.
Zanima me ali sem test naredila prehitro?

Povem še to, da me zadnje 6 dni močno boli trebuh, dva dni nazaj se mi je zvrtelo.

Ali mislite , a se bom lahko veselila +(pluska)?


'''"Kepice'''" si z mojim zelo želiva in se zanj trudiva že eno leto...



In kaj je pomembno kaj mi mislimo user posted image user posted image
So samo 2 možnosti Si ali NISI noseča in to je to.
vsakršno vpraševanje in kao neka mnenja so brezpredmetna

(odgovor članu kakol)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: noseča ali ne... POMOČ NUJNO
3.10.2014 19:46:06   
jabuk
Ja, malo prehitro si ga naredila, ker si imela ovulacijo komaj 10dni nazaj...Naredi še 1x test čez 10dni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: noseča ali ne... POMOČ NUJNO
3.10.2014 21:10:49   
Shana86
Meni se zdi pa ful čudno tole z datumi - si ziher, da imaš O samo 6 dni pred M? Glede na datume M se mi za rest ne zdi prehitro, če si imela O res šele takrat, pa ja. Počakaj, da bo vsaj 14 dni od O. Srečno user posted image

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: noseča ali ne... POMOČ NUJNO
5.10.2014 13:36:26   
tisii
Zivjooo :)
Potrebujem se kako drugo mnenje, saj se mi bo kar zmesalo. Obrnila sem se na vas , ker imate najvec izkusenj. S partnerjem sva se odlocila za prvo bebiko, od odnosa je sedaj ze 3 tedne. Naredila sem dva testa in sicer clear blue na katerem se je pojavila tanka navpicna crtica ampak dobro vidna. samo ni bila tako siroka kot posevna. 3 dni nazaj pa sem naredila se viola test, ki se je obarval cez 10min. prilagam fotografijo, da mi ponagste, saj se nocem prehitro veseleliti.
hvala za vsak odgovor

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: noseča ali ne... POMOČ NUJNO
5.10.2014 18:04:15   
Anonimen
Naše izkušnje gor ali dol
pri vsakem testu so navodila,kjer je vse pojasnjeno glede črtic in tudi slikice so zraven.
Poglejte

(odgovor članu tisii)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: noseča ali ne... POMOČ NUJNO
5.10.2014 19:17:42   
Stanislava_
Mislim, da NISI noseča.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: noseča ali ne... POMOČ NUJNO
5.10.2014 19:32:04   
chocolatecake
Mislim, da na spletni strani ClearBlue piše. da naj bi bili črtici podobno široki oz debeli, kljub temu, da je ena lahko svetlejša. Jaz sem imela že dvakrat tako lažno pozitiven test z lepo vidno, a zelo tanko črtico. Ponovi test, ali pa pojdi na test v laboratorij. Srečno!

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: noseča ali ne... POMOČ NUJNO
6.10.2014 12:38:16   
maladeklica
Pozdravljene

Tudi jaz imam podobno težavo. Namreč zadnjo m sem imela 9.9. imam jo pa na 31- do 32 dni. Včeraj sem delala test vendar mi je žal pokazal minus. je mogoče da sem vseeno delala prezgodaj. Vem da mi še ne zamuja vendar sva z partnerjem neučakana z rezultatom :) imam pa že 5 dni tako boleče jajčnike oz krče in skos poln mehur.

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: noseča ali ne... POMOČ NUJNO
7.10.2014 12:56:07   
Tejča05
Joj punce tiste, ki ste nejevoljne in s slabo voljo odgovarjate tukaj gor pa seveda prijavljene kot anonimne, ki mimogrede glede na temo res ne vem zakaj tako, ali ne bi raje preskočile temo in neodgovarjale, kot ˝napadale˝ punce, ki si verjetno že kar nekaj časa trudijo da zanosijo in komaj čakajo ta plusek, da so porabile že na tone teh testov, da ga končno zagledajo.
Zato pa so te forumi, da se gor debatero o tem kar se, če kateri kaj ni prav se pač odstrani in zadeva je rešena. So tudi butasta vprašanja pa kaj, najbolj je da se odstraniš iz teme in je stvar rešena, kot pa da jih potem napadate s tem kar si niti slučajno ne želijo slišati.

Kok me to pojezi.

Pa še moje mnenje:
kakol - pomoje si bila malo prehitra počakaj še kak teden in poizkusi ponovno (držim pesti)
tisii - čestitke po tem kar sem videla ni drugega kot user posted image user posted image user posted image user posted image
maladeklica - pomoje je najbolje da tudi čez kak teden ponovno poizkusiš in bo sigurno pravi rezultat (držim pesti)

lp

(odgovor članu maladeklica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: noseča ali ne... POMOČ NUJNO
8.10.2014 10:50:17   
maladeklica
no sedaj moram samo še dva dni počakat in če jo do sobote zjutraj ne dobim delam test :)

sedaj se mi je pa pojavila še gromozanska želja po hrani skoks bi nekaj jedla sam ob enem mi je skos slabo, samo bruham pa ne.
sem že v močnih dvomih da bo kaj iz tega ker mogoče pa je vse že v moji glavi in že psiha upliva name. no ja upajmo na plusek :)

(odgovor članu Tejča05)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: noseča ali ne... POMOČ NUJNO
8.10.2014 12:19:38   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Tejča05

Joj punce tiste, ki ste nejevoljne in s slabo voljo odgovarjate tukaj gor pa seveda prijavljene kot anonimne, ki mimogrede glede na temo res ne vem zakaj tako, ali ne bi raje preskočile temo in neodgovarjale, kot ˝napadale˝ punce, ki si verjetno že kar nekaj časa trudijo da zanosijo in komaj čakajo ta plusek, da so porabile že na tone teh testov, da ga končno zagledajo. kdo je nejevoljen? če te zanima kdo piše pod anonimno vprašaj in odgovorjeno ti bo. Kdo koga napada?
Zato pa so te forumi, da se gor debatero o tem kar se, če kateri kaj ni prav se pač odstrani in zadeva je rešena. Ja zato so pa forumi in kot si rekla,če ti kaj ne paše se odstrani in zadeva rešena ! So tudi butasta vprašanja pa kaj, najbolj je da se odstraniš iz teme in je stvar rešena, kot pa da jih potem napadate s tem kar si niti slučajno ne želijo slišati. ja,so tudi butasta vprašanja .In zakaj bi se kdo odstranil iz teme ?kdo koga napada? zakaj ti tukaj napadaš nas ? Vsak napiše svoje mnenje a ne . In kaj če si ne želijo slišati,da ima vsak test navodila in da so samo 2 možnosti so ali niso. ne rabimo pisati nek roman in napadat tako kot ti

Kok me to pojezi. ja mene tudi pojezijo takšne kot ti ! In kaj zdaj? ja najboljše da se odstraniš,saj veš stres pa to

Pa še moje mnenje:
kakol - pomoje si bila malo prehitra počakaj še kak teden in poizkusi ponovno (držim pesti)
tisii - čestitke po tem kar sem videla ni drugega kot user posted image user posted image user posted image user posted image
maladeklica - pomoje je najbolje da tudi čez kak teden ponovno poizkusiš in bo sigurno pravi rezultat (držim pesti)

lp



LP

(odgovor članu Tejča05)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: noseča ali ne... POMOČ NUJNO
8.10.2014 12:24:43   
Tejča05
In spet ANONIMNA pa lepo pozdravljena.

Lep dan tudi tebi ne vem zakaj se ne razkriješ, če potem spet takole na grdo vse skupaj. Ne se razurjat, ker kot si sama povedal stres škodi. Mene take osebe kot ti ne spravljajo v stresne situacije, se mi pa smilijo, tako da ne sekiraj se zaradi mojega stresa.

Upam da se zdaj bolje počutiš in da si srečna.

Vse lepo v tvojem življenju. user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: noseča ali ne... POMOČ NUJNO
8.10.2014 12:40:28   
Anonimen
No tejča kaj je na grdo?
Prosim povej !!!
če že padamo na otroški nivo user posted image

zame ne upaj nič,vsak je svoje sreče kovac.
To boš še spoznala nekoč

(odgovor članu Tejča05)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Spomladanska utrujenost
Kaj je spomladanska utrujenost in kako jo najlažje premagate. Z malo dobre volje je vse mogoče.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?