|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nosečniške vraže
23.2.2007 19:08:18   
žužu
polno jih je, pa se spomnim samo ene.
da nosečnica ne sme obešati zaves, ker se lahko popkovnica zavije okrog dojenčkovega vratu.

katere so še tiste stare vraže? a katera ve? bi mi zelo pomagalo....
hvala, punceuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nosečniške vraže
23.2.2007 19:39:50   
Zamima
Najbolj bolana: da nosečnica ne sme na pokopališče user posted image user posted image user posted image user posted image , upam, da tistim, ki si take bedastoče izmislijo res nikoli ne botreba na pogreb v nosečnosti! Idioti će mene vprašaš, na bruhanje mi gre! user posted image user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nosečniške vraže
23.2.2007 19:48:53   
Sandra*
IZVIRNO SPOROČILO: žužu

da nosečnica ne sme obešati zaves, ker se lahko popkovnica zavije okrog dojenčkovega vratu.

Tudi perila ne. Dobro, da imamo sušilni stroj.


A za spol tut? Pod blazino daš škarje in nož, nosečnica pa se mora vsest na blazino. Če se usede na nož je fantek, na škarje punčka.

Mal bi mogla pomislt, sem kar dost vraž zvedla v času nosečnosti, pa sem že pozabila.


(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nosečniške vraže
23.2.2007 19:57:28   
MALINČICA
Najbolj butasta mi je bila tista, da nosečnica ne sme nositi črnih oblačil. Pa ta, da ne smeš prehitro kupovat stvari za dojenčka in pa da ne smeš prehitro posteljice pripravljat.

_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nosečniške vraže
23.2.2007 19:59:16   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: MALINČICA

Najbolj butasta mi je bila tista, da nosečnica ne sme nositi črnih oblačil.


Ja, pa ta tudi user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu MALINČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nosečniške vraže
23.2.2007 20:16:41   
sazi
Znanka, ki sicer prihaja iz V Evrope se je zgrozila, ko sem se med nosečnostjo postrigla, češ da sem tako otroku prirezala dušouser posted image .

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nosečniške vraže
23.2.2007 20:27:54   
ŠpelaP
Meni je pa babica zdaj - v pustem času rekla, da nosečnica naj ne bi hodila v pustni povorki ali gledala pustov. Da če to naredi, potem rodi pustega otroka.user posted image
Jaz sem pa morala iti na pustno maškarado službeno - z učenci. Sem ji rekla, da si bom dala črn žakelj čez glavo, pa ne bom nič videla, no čez čas pa tudi dihala ne več.user posted image


(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nosečniške vraže
23.2.2007 20:45:28   
lelaval
Špela - in kakšen naj bi bil pust otrok? user posted image  V zadnji user posted image  sem se našemila in z otrokoma šla na maškarado. In - valjda, da sem zijala v maškare. user posted image  In ne vem , kaj bi naj bilo pusto na moji najmlajši. user posted image
Aja - pri laseh je bolj boga - očitno so pusti.user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu ŠpelaP)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nosečniške vraže
23.2.2007 21:00:47   
Blacky30
Ja, tisto o obešanju zaves, malo drži. In sicer je meni g. rekel, da se proti koncu nosečnosti ženska ne sme preveč raztegovati in prepogibati z zgornjim delom telesa naprej, ker se pri tem otrok obrača in se lahko popkovina ovije okoli vratu. Ampak ne vem, kak so zavese tu zraven prišle?user posted image

Ona s pojštrom in nožem in škarjami, pa je meni moja oma naredila (100% vraževernica), jaz sem se usedla na škarje. V mojem podpisu je odgovor, koliko to drži.user posted image user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nosečniške vraže
23.2.2007 21:03:46   
ŠpelaP
Pri nas na Koroškem pomeni, da če je nekdo pust, da je siten, neubogljiv...

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nosečniške vraže
23.2.2007 21:11:17   
MALINČICA
Aha, pa še te: Nosečnica ne sme v ogenj gledat, ker bo otrok imel ognjeno znamenje na telesu, če se česa ustraši, se ne sme prijet za obraz, ker bo potem otrok imel na obrazu znamenje, ne sme si česa ful želet in se potem prijet svojega telesa, ker bo otrok imel kao tudi znamenje na delu telesa, ki se ga je dotaknila mati.
Kaj pa vem.... Take s smrtjo so mi čist mimo, ne vem zakaj je potrebno nosečnice dodatno strašit, ko pa se itak vsaka boji, da kaj ne bi bilo v redu z njenim otrokom.

_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu ŠpelaP)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nosečniške vraže
23.2.2007 21:11:33   
zverinca
Ja tista z dvigovanjem rok res malo drži, pa ne toliko zaradi popkovnice, kot zaradi pretoka krvi in obremenitvi srca, ker je dvigovanje rok gor že bolj napor za srce, da napumpa potrebno kri v roke...

Meni so edino pametovali okol nabavljanja pred 7.mesecem, samo se tudi nisem pustila motitiuser posted image

Ko pa slišim kako tako me pa samo smeh popadeuser posted image najboljša mi je bila ena, na sosednjem forumu: da doječa mati ne sme pozimi nositi dekolteja da ji lahko mleko zmrzneuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ŠpelaP)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nosečniške vraže
23.2.2007 21:15:06   
MALINČICA
IZVIRNO SPOROČILO: zverinca


Ko pa slišim kako tako me pa samo smeh popadeuser posted image najboljša mi je bila ena, na sosednjem forumu: da doječa mati ne sme pozimi nositi dekolteja da ji lahko mleko zmrzneuser posted image user posted image user posted image



Haloooo? Kaj res je kdo to napisal?


_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu zverinca)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nosečniške vraže
23.2.2007 21:20:54   
zverinca
ja ne ista debata je bila okoli vraž, je ena mamica to dobila pod nosuser posted image

(odgovor članu MALINČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: nosečniške vraže
23.2.2007 21:23:55   
ŠpelaP
Ti zaradi dekolteja mleko zmrzne, pa malo z zizo pomigaš in streseš, pa dobiš "milk shake". user posted image To bo otroček imel še rajši!user posted image

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: nosečniške vraže
23.2.2007 21:35:26   
malecka_mateja
pa tudi tista je vsekana da ne smeš gledat otrok z posebnimi potrebami ker bo tvoj otrok takšen??user posted image mislim halouser posted image

pa da ne smeš hitro po stopnicah hodit ker bo otrok mel ploščato glavicouser posted image

pa če se ti lušta banane in se primeš nekje bo imel znamenje v obliki banane recimoruser posted image

no če bi vse to upoštevlai kaj ste napisale in še jaz bi tak lahko ležale v postelji in se smilile same sebi!user posted image

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu ŠpelaP)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: nosečniške vraže
23.2.2007 21:43:05   
Miss Piggy
Da ne pisem se enkrat, tuki jih je se ene par- ne glih o nosecnosti, ampak po porodu.user posted image user posted image

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1211965&mpage=1

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: nosečniške vraže
24.2.2007 10:19:36   
Anonimen
user posted image  moja mami je en dan preden je šla rodit mojo sestro zavese prala in jih obešala, pa se je končalo s carskim rezom, ker je imela  sestra popkovino ovito dvakrat okrog vratu in enkrat okrog gležnja. Čist res.
Verjamem pa ne eni od teh budalaštin in moja mami tudi ne. Ji pa moram to teorijo ob priliki povedat, da se nasmejiva skupajuser posted image .

Srček user posted image 11t3d

(odgovor članu Miss Piggy)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: nosečniške vraže
24.2.2007 19:18:10   
štorkljica
IZVIRNO SPOROČILO: sazi

Znanka, ki sicer prihaja iz V Evrope se je zgrozila, ko sem se med nosečnostjo postrigla, češ da sem tako otroku prirezala dušouser posted image .


Ta je pa res čisto adijouser posted image user posted image

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: nosečniške vraže
25.2.2007 14:52:55   
kapica
Meni je tasca rekla, da ne smem piti iz kozarca ali salcke, ce je okrusena, pa se sama ni vedela zakaj user posted image .
Pac kao sam da se nekaj ne sme.
Tudi meni se zdi vse skupaj bedno, ampak to, da se ne smes prijeti za trebuh, ce si nekaj zelo zelis, sem pa ze veckrat slisalauser posted image . Tako da punce, ne se trebuscka dotikat user posted image .

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: nosečniške vraže
27.2.2007 13:37:25   
MALINČICA
Ja, meni je naša kuharica v vrtcu enkrat, ko je pekla palačinke, sem bila ful lačna, pa sem jo prosila, če mi da eno, ki ji ni uspela, da ne bi rablia zame posebej pečt, pa je rekla da ne, ker je lahko otrok potem tudi "kao nepravilen".


_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: nosečniške vraže
27.2.2007 13:50:29   
Miss Piggy
Ja, pa ce ne boste nosecnici ponudle necesa kar jeste, pijete,...boste dobile jecmen na ocesu!user posted image  Pa bognedaj, da komu poveste, da imate jecmen, ker ga boste takoj dobile se na drugem ocesuuser posted image !
user posted image

(odgovor članu MALINČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: nosečniške vraže
27.2.2007 13:54:41   
Miss Piggy
Aja, pa se to. Ce nosecnica veliko gleda neko osebo, bo otrok podoben tej osebi user posted image . Zato nosecke, pozor! Pazite koga gledate!!!!user posted image

(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?