|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nosečnici prijazna gostilna
20.3.2006 20:31:21   
bskrle
V soboto sem imela med predavanji le pou ure časa. Ker sem jedla zjutraj ob pol osmih, se mi je ob enih že skoraj vrtelo. OB 13.45 sem bila POd Lipo v LJ, nabasano polno, pa sem vseeno vprašala natakarja, če  kje lahko prisedem in nekaj pojem, češ da mi je že malo slabo, ker nisem nič jedla ins em noseča. Prijazno je vprašal in res je starejši gospod privolil, da skupaj kosiva.
Postrežena sem bila takoj kljub gneči.
Me je presentilo,da si je prijazno vzel čas zame, poiskal mizo in hitro postregel.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nosečnici prijazna gostilna
20.3.2006 21:37:58   
Pupica
No viš, vsaj ena dobra stranuser posted image
Ali pa preračunljivost natakarjauser posted image user posted image Zdej ve, da boš z celo družino tja hodila jestuser posted image

No vsekakor pohvaljeno!

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nosečnici prijazna gostilna
21.3.2006 8:19:57   
Barbs
Ja, lepo je, da ljudem vendarle kaj pomeni tudi pogled na "blaženo stanje"...
Meni se je nekaj podobnega zgodilo pred časom, ko smo Pri Kimovcu (Hotič) jedli nedeljsko kosilo. Luštna natakarica me je ob naročilu kosila, ki so ob nedeljah že pripravljena, prijazno opomnila, da imajo navado zabeliti z domačo mastjo in da mi raje pove, da ne bi bilo potem kaj narobe oz. ker ne ve, kako kaj pazim na prehrano. Sem kmalu dol padla, pa vsi ostali tudi. Rekla je še, da ni problem, da mi lahko krompir in še neko prilogo posebej prepražijo na olivnem olju ali kako drugače. Zahvalila sem se ji za pozornost in seveda potem zmazala vse - z domačo zabelo, ofkorsuser posted image user posted image
Aja, pa napitnino je tudi dobila na koncuuser posted image user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nosečnici prijazna gostilna
21.3.2006 8:39:13   
hubi
Ko sem bila jaz noseča, smo še s prijateljicami v Kaval na večerjo. Tam je v navadi, da preden greš, dobiš kozarček žgane pijače. meni je pa natakar prinesel Kinder jajček.user posted image Sem se čisto raznežila....

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?