|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
nosečnost in študentsko delo 19.2.2009 11:41:17
|
|
|
|
lenčy
|
živjo punce! ker vsak dan razmišlam o svojem otroku, sem se sedaj spomnila na prihajajoče mesece, v katerih sem lahko že noseča. to pa zna bit nekakšen problem....ker končujem šolanje,moram opraviti še obvezno prakso, ki pa bo v zelo dobrem podjetju, v katerem upam, da bom to poletje delala tudi kot študentka. zanima me,kako v podjetjih gledajo na noseče študentke,ker bi blo zelo žalostno, če me ne bi hotli gledat, če bi bila noseča. vsekakor ne bi rada te priložnosti spustila z rok, vseeno pa mislim, da bi mi otrok pomenil veliko več. kakšne imate izkušnje s tem? lep sončen dan vam želi alenka
|
|
|
|
|
RE: nosečnost in študentsko delo 19.2.2009 14:09:18
|
|
|
|
sajka
|
vsaka nosecnica ima svoje pravice na delovnem mestu.Izkusenj sicer nimam,verjetno bos opravljala lazja dela
|
|
|
|
|
RE: nosečnost in študentsko delo 19.2.2009 14:14:32
|
|
|
|
nincrli
|
ja odvisno kaj boš delala, kok visoko boš noseča itd... pomoje te ne bi kar odj... če boš pač noseča
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiMotnje menstrualnega ciklusa so precej pog...Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Ovulacija in oploditevOvulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Zadnje s foruma
Dilema - imeJanjikaaaaKdo bo dojenčku izbral ime?Oba s fantom (
86%)

Vztrajala bom pri svoji izbiri, ker je najboljša (
3%)

Fant/mož vztraja pri svoji izbiri in ne popusti (
3%)

Vseeno mi je, odločitev prepustim fantu/možu (
6%)

Fantu/možu je vseeno, tako da se še odločam (
2%)

Mama/prijateljica/sestra/.... (
1%)
Število vseh glasov: 187Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!