|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   notranja vrata
22.7.2007 13:39:24   
2mama
nabavljamo notranja vrata. kam it gledat?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: notranja vrata
22.7.2007 14:23:54   
Anonimen
Midva sva jih kupila tukaj: http://www.liko.si/

(odgovor članu 2mama)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: notranja vrata
22.7.2007 15:09:57   
pika_b
Mi smo jih tudi nabavili v Liko Vrhnika - smo ful zadovoljni!.
Imaš pa še tudi Lip Bled.

(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: notranja vrata
23.7.2007 9:45:27   
Saša27
Ima mogoče kdo bela notranja vrata in bele podboje? Mi2 premišljujeva, da bi dala bela vrata, pa ne veva kako je?

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu pika_b)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: notranja vrata
23.7.2007 9:59:48   
Anonimen
ja js tut liko, s tem da pizdim že 3 mesece. naročila preko merkurja. najprej so v nmerkurji rabili 1 mesec da so moje nariočilo sploh posredovali v liko. pol k so končno tm dobl naročilo so mel rok izdelave 29.6. no vrat pa še kr nimamo. v petek so baje delal zadnji štok - eno steno kjer je štok + stranska svetloba pa so naredl prekratko. tako da jo danes delajo ponovno. js samo upam da do zime bodo.

(odgovor članu Saša27)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: notranja vrata
23.7.2007 10:00:40   
Anonimen
Midva sva imela že 2x bela vrata in jih bova vedno imela. Taka so nama najlepša, ker so nevtralna in lahko stene štrihaš po mili volji, pravtako lahko izbiraš barvo pohištva in parketa po mili volji. Kar nekako se izgubijo in prostor povečajo. Če pa ob njih pobarvaš steno, ap je barva še bolj povdarjena in pride bolj do izraza. Je pa res, da imava tak okus za pohištvo in parket, da nama navadna rjava vrata ne bi nikoli pasala not. Stvar okusa. Kar se tiče umazanosti, ker je belo in se vse pozna, pa z mokro coto ali čistilom vse gre lepo dol. Vsaj vidiš umazanijo in jo spucaš. Če so trpežna. Nimam pojma, se seliva na 2 letiuser posted image . V glavnem jaz nimam čez bela vrata nobenih pripomb, čez rjava pa mam samo v smislu da so mi neukusnauser posted image

(odgovor članu Saša27)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: notranja vrata
23.7.2007 12:57:19   
Strawberrie Cherrie
Jaz sem se tudi zanimala za LIKO - barvana vrata. Pa moram potem popoldne še 1x v Merkur, ker je bila taka gneča prej user posted image user posted image user posted image user posted image ;
Zanimam se pa za temno siva? Ker sio se mi zdela ful nevtralna. Čeprav, če razmišljam o beli - bela je tut dost nevtralna barva.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: notranja vrata
23.7.2007 13:18:37   
Saša27
IZVIRNO SPOROČILO: MIŠEK13

Midva sva imela že 2x bela vrata in jih bova vedno imela. Taka so nama najlepša, ker so nevtralna in lahko stene štrihaš po mili volji, pravtako lahko izbiraš barvo pohištva in parketa po mili volji. Kar nekako se izgubijo in prostor povečajo. Če pa ob njih pobarvaš steno, ap je barva še bolj povdarjena in pride bolj do izraza. Je pa res, da imava tak okus za pohištvo in parket, da nama navadna rjava vrata ne bi nikoli pasala not. Stvar okusa. Kar se tiče umazanosti, ker je belo in se vse pozna, pa z mokro coto ali čistilom vse gre lepo dol. Vsaj vidiš umazanijo in jo spucaš. Če so trpežna. Nimam pojma, se seliva na 2 letiuser posted image . V glavnem jaz nimam čez bela vrata nobenih pripomb, čez rjava pa mam samo v smislu da so mi neukusnauser posted image



Hvala Mišek13, midva sva zelo navdušena nad svetlim pohištvom in belimi stenami, sedaj pa se bova verjetno odločila tudi za bela vrata, okna pa vsekakor bela, joj pri nas bo verjetno vse v belem, nič barvnega-verjetnouser posted image

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: notranja vrata
23.7.2007 14:31:04   
2mama
IZVIRNO SPOROČILO: MIŠEK13

Midva sva imela že 2x bela vrata in jih bova vedno imela. Taka so nama najlepša, ker so nevtralna in lahko stene štrihaš po mili volji, pravtako lahko izbiraš barvo pohištva in parketa po mili volji. Kar nekako se izgubijo in prostor povečajo. Če pa ob njih pobarvaš steno, ap je barva še bolj povdarjena in pride bolj do izraza. Je pa res, da imava tak okus za pohištvo in parket, da nama navadna rjava vrata ne bi nikoli pasala not. Stvar okusa. Kar se tiče umazanosti, ker je belo in se vse pozna, pa z mokro coto ali čistilom vse gre lepo dol. Vsaj vidiš umazanijo in jo spucaš. Če so trpežna. Nimam pojma, se seliva na 2 letiuser posted image . V glavnem jaz nimam čez bela vrata nobenih pripomb, čez rjava pa mam samo v smislu da so mi neukusnauser posted image



podpisem. zdaj smo v najemniskem in so bela vrata. super spucat, opticno povecajo prostor, niso vpadljiva. ena a.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?