|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   notranja vrata
29.11.2007 15:21:16   
natalia
Pozdravljeni,

smo do faze, ko so na vrsti notranja vrata. Pa me zanima tiste/tisti, ki ste se že zanimali in kupili notranja vrata, kateri so bili najugodnejši, kaj naj pazim pri nakupu, koliko se čaka na vrata in kako je z montažo. Zelo vam bo hvaležna za odgovore, hvala.


_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: notranja vrata
30.11.2007 8:52:24   
honey
Midva sva jih sicer dala delati po naročilu, ker so bila tista, ki sva jih hotela imeti, občutno dražja v trgovini kot delana po naročilu.

Jih je pa sestra ravno prejšnji teden šla naročit v LIKO Vrhnika, ker so menda najugodnejši in čakala bosta samo 14 dni na njih. Menda imajo zelo kratek rok dobave. Ko sva midva spraševala, se mi zdi, da je bilo 1 mesec.

Pa če kupiš vrata v trgovini, se dogovori tudi za montažo, ker potem imaš na vse garancijo, drugače je pa nimaš (tako je pri LIKO Vrhnika). Oni tudi pridejo narediti izmere, da je res vse točno, montaža pa je bila lansko leto mislim da 8.000,00 SIT za vrata.

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: notranja vrata
30.11.2007 10:58:12   
Strawberrie Cherrie
Vzela sva na koncu pri LIP bled, vsaj pri podbojih so najcenejši(kolikor sem se jaz pozanimala pri ostalih ponudnikih), vrata so pa sorazmerno kvalitetna. Montirali smo jih pa sami. 

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: notranja vrata
30.11.2007 11:03:24   
Anonimen
Kupila sva jih pri LIKO VRHNIKA, montaža mislim da je prišla 5.000sit na vrata. Z vrati sva zelo zadovoljna.
Povsod drugje so komplicirali zaradi mer ki niso standardne, pa še ful dražja so prišla. Sva pa vzela tiste z zaobljenimi robi in ne navadne z ostrimi. So ful lepša.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: notranja vrata
3.12.2007 9:28:41   
tajtaja
MI bi jih končno po mesecu in pol naj dobili ta teden. UPAM. Smo pa vzeli Lip Bled, tudi tiste z zaobljenimi robovi. Montiral nam bo pa en, bistveno ceneje, kot če bi oni.

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: notranja vrata
9.12.2007 13:27:54   
Anonimen
midva imava liko. z njimi sva zadovoljna. sva pa čakala na njih ful, ker niso neka standardna vrata, tako da je bil že rok dobave 2 meseca, pol so pa še zamujali. montaža je tudi za plačat ja. v glavnem produkt ok stroritev za en k***

(odgovor članu tajtaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: notranja vrata
9.12.2007 14:34:33   
Katrin
Tudi mi imamo Liko Vrhnika in smo z vrati zadovoljni.

Kar se pa dobave tiče, je pa kakor naletiš (na srečo ali na smolo) user posted image  Nas so vsa vrata in podboji že čakali v skladišču, razen treh podbojev, ker so zamrazili pri naročilu in smo jih potem še čakali 2 tedna.

Srečno pri izbiri user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: notranja vrata
14.12.2007 11:13:09   
tajtaja
Mi smo pa končno dobili naša ljuba vrata in prva štiri so zmontirana. Ful lepo zgleda zdaj, ampak se nam je zaradi tega vse zavleklo.
Tako da malar pride v ponedeljek dokončat z barvami in sem si v tem času že desetkrat premislila glede barvnih kombinacij.
Pa sedežno sem mela že 4 tedne rezervirano, pa sem jo odpovedala. Sem drugje našla lepo lepo, boljšo in tudi dosti dražjo. Ampak, naj bo.


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: notranja vrata
22.12.2007 21:41:14   
lotoska
Karin24 koliko časa nazaj pa ste dobili montažo vrat za 5000 sit?

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: notranja vrata
16.11.2008 22:27:20   
lipani
Pozdravljeni,

Pred enim letom smo pri nas po naročilu kupili notranja vrata v mizarstvo oblak boštjan. Z njihovo kvaliteto sem zelo zadovoljna, ker so mi kot laiku res podali dobre nasvete in nakoncu obljube še uresničili.  Mislim, da je bila tudi cena dokaj realna saj imajo v programu masivni podboj, 3d panti in soft robovi že v paketu. V procesu urejanja stanovanja sem naletela na tako neresne obrtnike da moram mizarja prav pohvaliti. Vrata tudi tesnijo in zapirajo se še danes zelo lepo zato pa bomo pri njih po meri naročili še kuhinjo. Pri nas smo se prepričali, da je kvaliteta še kako pomebna na dolgi rok, ker pohištva in vrat ne moreš kar zamenjat čez noč.  Srečen nakup.
user posted image

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: notranja vrata
17.11.2008 13:31:41   
k1
sicer smo naročili pri gradnji maribor, drugače pa so od liko vrhnika. 

(odgovor članu lipani)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: notranja vrata
25.11.2008 12:10:13   
HuAnita
Midva sva si jih ravno nagledala v Merkurju, potem pa nama je parketra, ki jih tudi izdeluje, da nama jih naredi,če bo varianta (ker se nama porecej mudi), bodo masivni podboji (štoki( stali 100 eur + vrata, montaža zastonj, mendtem ko v Merjurju 40 eur za montažo 1 vrat, čakalana doba menda do 60 dni?!?
Tako da zdaj čakava, da vidiva, če bo šlo, da nam masivne naredi do konca leta, če ne, pa pač ne bo.

Skratka, pozanimaj se še pri kakem mizarju, parketarju... Se splača. Midva bova pri 1 vratih profitirala cca 50 eur (pa če štejem še montažo 40 e), pa pride to 90 euruser posted image

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: notranja vrata
1.12.2008 15:11:52   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: natalia
smo do faze, ko so na vrsti notranja vrata.

Za notranja vrata moraš prej imeti položeno keramiko, ker drugače vlaga dela težave. Ko pa polagaš keramiko pa moraš vedeti, kje je pripira, ker ima vsak pripiro drugje in ti lahko na koncu pride tako, da v sobi gledaš ploščice iz hodnika ali na hodniku parket iz sobe.

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: notranja vrata
1.12.2008 22:13:26   
Meggi
Moj cenjeni je dobu info, da ima Lesna oTIŠKI VRH- na koroškem v glavnem, akcijo vrat KRILA 18€, PODBOJI 18€.

Preglejte! Mi še nismo tako daleč, da bi šli v nabavo, mojga sicer grabi, sam polako!


(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: notranja vrata
1.12.2008 22:40:37   
Meggi
http://www.lesna-tip.si/cms/index.php?id=235,0,0,1,0,0

poglejte te, nove modele!

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: notranja vrata
7.12.2012 16:26:34   
brezka
lesna je res mela ful dobra notranja vrata. Smo jih v stari hiši uporabil v celi hiši. Zdaj pa ravno gledamo še za novo stanovanje, pa smo opazil, da Lesna ne izdeluje več notranjih vrat, ampak jih naj bi drugo podjetje, si pa na žalost nikakor ne morem najdt spletne strani. Ker nam zmanjkuje časa, nam ne preostane žal nič drugega kot da smo našli drugo podjetje in to je tale mizar http://www.notranja-vrata-ideales.com/, ki nam daje še garancijo. Naredil nam bo pa tako, da so praktično enaka kot tista iz lesne user posted image

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?