|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   novo dekle na forumu
28.1.2006 11:43:10   
Anonimen
Punce pozdravljene!

Že nekaj časa prebiram vaše pogovore in mnenja in sedaj sem se odločila, da vam tudi jaz napišem mojo nesrečno situacijo z upanjem, da me boste sprejele medse in podale kaksno mnenje.
Stara sem 25 let. Pred štirimi leti  so mi na jajčniku ugotovili "vodeno" cisto katero so mi z laparoskopijo tudi odstranili in po koncu operacije povedali točno tole:"po naravni poti ne boste zanosila!!..poleg posega ciste smo vam odstranili tudi zarastline" to je bilo vse kar sem "dobila" iz ust predstojnika gin. v Celju!!!! Pri svojih 21-ih letih me je ta novica razburila vendar se takrat nisem niti upala pomisliti na probleme, ki pridejo s tem in sem  to potlačila v sebi. Sedaj 4 leta po tem si s partnerjem najbolj na svetu želiva otročička.
Sedaj se začenja najina borba za uspeh...dragi je prestal že spermiogram in čakava na rezultate. Ne vem kaj me čaka...strah me je čeprav nikoli ne bom izgubila upanja in bom vedno želela in sanjala. V ponedeljek imam drugi pregled pri G. in takrat bom videla kako in kaj. Opcija jo ponovna laparaskopija katere se bojim saj je bilo prvič zame zelo hudo, vendar bom storila in prenesla vse.

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: novo dekle na forumu
28.1.2006 12:06:48   
KODA
user posted image dobrodošla in držim pesti za vaju.user posted image user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   hvala
28.1.2006 12:09:33   
Anonimen
Koda, najlepša hvala!

(odgovor članu KODA)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hvala
28.1.2006 12:59:37   
Skorpija
Dobrodošla poopsie! Po tem kar si napisala sta na začetku poti do otročka in edino, kar ti lahko svetujem je, da se prepusti... To kar so ti rekli pred 4 leti pozabi, poslušaj jih sedaj in nikar ne obupuj...

Srečno!user posted image

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   SKORPIJA
28.1.2006 13:09:57   
Anonimen
Hvala za lepe besede in pozitivne misli. Vem, da moram pozabiti na vse kar je bilo prej ampak je težko, ker mi je bilo vse povedano na tako neoseben in hladen način ampak jst si ne bom pustila, da me to potre...pozitiva!!!
Se oglasim, po pregledu in se veselim ponovnega snidenja oz. "branja" z vami.

Papa in še 1x hvala!

(odgovor članu Skorpija)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: novo dekle na forumu
28.1.2006 20:33:12   
lelaval
Dobrodošla. user posted image
Upam in držim pesti za vajino pikico. Da vama uspe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: novo dekle na forumu
28.1.2006 20:37:37   
CIPRESA
Poopsie dobrodošla!!!!

Tudi jaz držim pesti in srčno upam da vama uspe !!!!


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: novo dekle na forumu
28.1.2006 20:56:40   
ona78
user posted image user posted image  dobrodošla user posted image user posted image

_____________________________

Srečno za tisto srečo, ki nekje čaka nate, za drobno in malo večjo, ki zaboli ko trči vate.

Srečno, za tisoč srečic, srečenosnih svetlih kometov,
za bližnje srečanje z nami, v orbitah srečnih planetov!!!

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?