|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   občutljivost senzorjev na steklokeramični plošči
3.1.2008 14:58:07   
Adelina
Imam par mesecev staro Gorenjevo ploščo s senzorskimi tipkami, ki pa je ful občutljiva na vsako pikico ali umazanijo. Včasih niti ne vidim nič, pa začne piskat. Pa ga npr. počistim (s čistilom), pa začne piskat. Pa včasih se mi kar izklopi med kuhanjem (enkrat sicer res ni bila čisto čista plošča, enkrat pa sem dala posodo na očiščen štedilnik. Zdaj me pa zanima ali so te senzorske plošče dejansko tako občutljive ali bi morala svojo reklamirati. A je mogoče odvisno tudi kaj od firme?
Hvala za kakšno informacijo!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: občutljivost senzorjev na steklokeramični...
3.1.2008 15:02:28   
lex
če jo čistiš včasih začne piskat, ker jo mogoče pritisneš, izklopi se po mislim, da 2urah kuhanja na ful, fda se ne pregreje. zaradi umazanije se pa meni še ni izklopila oz. če kuhaš pa ti gre kaj čes in priteče do tipk, takrat pa ja, ke je prevroče

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: občutljivost senzorjev na steklokeramični...
3.1.2008 15:55:46   
tajtam
sama imam Gorenjevo kombinacijo steklokeramične in indukcije. Izklopi se mi edino, če so tipke za upravljanje pokrite (nap. s posodo) ali pa kaj skipi nanje (so mokre). Umazanija na ploščah plošče ne izklopi. Sicer pa sem zelo zadovoljna s tem štedilnikom.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: občutljivost senzorjev na steklokeramični...
3.1.2008 16:14:27   
Adelina
Ja, pol jo bom pa res mogla reklamirat. Kot sem že napisala, se mi izklopi, če mi nekaj skipi in pol tist sam po ta velkem obrišem, moram prestavit na drugo kuhališče. Sej se mi je zdel, da to ne more bit tko občutljivo, ker pol ne vem če bi ble tako popularne. Hvala še enkrat

(odgovor članu tajtam)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: občutljivost senzorjev na steklokeramični...
3.1.2008 19:30:54   
eya
Menis e izklopi ali vklopi, če se kaj polije po njej, tudiko jo čistim, se mi včasih vklopi, saj je logično, če greš s krpo čet tipko, da se vklopijo. Kar tako sama od sebe se mi pa nikoli ne vklopi. Če se tebi to dogaja, pazi, da nimaš posod na plošči, ko vas ni, da se ne bo kaj vžgalo. Pa čimprej reklamiraj.

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: občutljivost senzorjev na steklokeramični...
3.1.2008 19:44:52   
Anonimen
Zaklepaj tipke, pa ne bo tečnarila s piskanjem.user posted image

(odgovor članu eya)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: občutljivost senzorjev na steklokeramični...
3.1.2008 21:53:28   
MADMAX
če ti piska zaradi mal umazanije jo reklamiraj dokler je še v garanciji.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: občutljivost senzorjev na steklokeramični...
4.1.2008 7:24:16   
mojsoncek
IZVIRNO SPOROČILO: Tašonka

Zaklepaj tipke, pa ne bo tečnarila s piskanjem.user posted image


Se strinjam... ce pa tudi to ne "pali" potem pa res nekaj ni OK in zrihtaj zamenjavo (oz.  popravilo) dokler je se v garanciji.


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?