|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   obiski v porodnišnici
2.3.2009 10:05:54   
cofka
Mene pa zanima ali ste ve dovolile obiske v porodnišnici (babice, tete, sestre...)  jaz jih prvič nisem želela imeti in v to smer razmišljam tudi drugič.  Se mi zdi, da se je vsem zdelo mal čudno, pa tud sem opazila, da ima ogromno porodnic kar naprej obiske.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: obiski v porodnišnici
2.3.2009 10:24:44   
Lunca1
Meni ni motilo. Prišli so pa mož, moji starši, sestri, nečak, tašča.

(odgovor članu cofka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: obiski v porodnišnici
2.3.2009 10:43:03   
abi
Tudi mene ni motilo, če je pač kdo želel priti je pač prišel.
Če ti ni do obiskov pač reci da se vidite kasneje.


_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: obiski v porodnišnici
2.3.2009 10:53:44   
bskrle
Ker imam svojo družino veliko (mož in 3 otroci) se mi zdi prav, da ostali malo počakajo.

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: obiski v porodnišnici
2.3.2009 11:04:06   
Alči
Jaz sem jasno in glasno povedala da jih ne želim imet okol postle, naj pridejo samo mož in moji starši. Pa so prišli tudi tisti ki sem jim rekla da ne. Pač. Mene je motilo, jaz sem v porodnišnici želela imeti mir, bila sem švoh, oči krvave, šivana, pač utrujena in nisem tega želela delit z drugimi, pa so vseeno prišli. Grozno me je motilo da so nekatere porodnice, kljub navodilom v mat. šoli imele tudi po 10 ljudi okol svoje posle in to celo popoldne, to se mi ne zdi pošteno. Itak se ne morjo vsi z njo pogovarjat in so pač zijala pasli po nas, kaj delamo, kako dojimo, kak je našuser posted image  in tak naprej. Otroc so se lovil po sobi, v glavnem katastrofa. Sestre pa ...sploh ne bom komentirala, niso hotle naredit nič, ja pač majo veloko familijo, halooo. Tut una druga v sobi ki je bila, ji to ni bilo všeč, k njej sta tut prišla starša mož in hčerka, to je to, pa kultivirano so sedeli in se pogovarjali na sobni jakosti....Odvisno tudi od kulture ljudi, eni jo imajo eni pa se pač obnašajo kot na pijanki. Pač 100 ljudi 100 čudi. Mene je to ful motilo.

_____________________________

Freedom is just another word for nothing left to lose!!!

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: obiski v porodnišnici
2.3.2009 11:06:45   
pondelak
jaz želim meti samo mojega fanta, moje ter njegove starše.in to je touser posted image

_____________________________

najlepše na svetu je biti mama...Tjaši...

(odgovor članu Alči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: obiski v porodnišnici
2.3.2009 11:31:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Alči

Jaz sem jasno in glasno povedala da jih ne želim imet okol postle, naj pridejo samo mož in moji starši. Pa so prišli tudi tisti ki sem jim rekla da ne. Pač. Mene je motilo, jaz sem v porodnišnici želela imeti mir, bila sem švoh, oči krvave, šivana, pač utrujena in nisem tega želela delit z drugimi, pa so vseeno prišli. Grozno me je motilo da so nekatere porodnice, kljub navodilom v mat. šoli imele tudi po 10 ljudi okol svoje posle in to celo popoldne, to se mi ne zdi pošteno. Itak se ne morjo vsi z njo pogovarjat in so pač zijala pasli po nas, kaj delamo, kako dojimo, kak je našuser posted image  in tak naprej. Otroc so se lovil po sobi, v glavnem katastrofa. Sestre pa ...sploh ne bom komentirala, niso hotle naredit nič, ja pač majo veloko familijo, halooo. Tut una druga v sobi ki je bila, ji to ni bilo všeč, k njej sta tut prišla starša mož in hčerka, to je to, pa kultivirano so sedeli in se pogovarjali na sobni jakosti....Odvisno tudi od kulture ljudi, eni jo imajo eni pa se pač obnašajo kot na pijanki. Pač 100 ljudi 100 čudi. Mene je to ful motilo.


Se popolnoma strinjam. Treba je bit uvideven se do drugih porodnic v sobi.

(odgovor članu Alči)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: obiski v porodnišnici
2.3.2009 11:41:46   
Anonimen
jst sem tud povedla da ne želim nobenga, razn lubiija pa tamale in tud ni blo nobenga. sam kaj, k je mela pa cimra 20 ljudi naenkrt v sobiuser posted image še tk dobr, da k men ni blo nobenga, k drgač se uni neb meli kam datuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: obiski v porodnišnici
2.3.2009 11:46:39   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: cofka

Mene pa zanima ali ste ve dovolile obiske v porodnišnici (babice, tete, sestre...)  jaz jih prvič nisem želela imeti in v to smer razmišljam tudi drugič.  Se mi zdi, da se je vsem zdelo mal čudno, pa tud sem opazila, da ima ogromno porodnic kar naprej obiske.


k meni v porodnišnico je prišel le mož, en dan moji starši za par minut (dlje je trajala pot do P kot njihov obisk) in drug dan možev brat, ki je prišel voščit in že ki sta se z ženo pripeljala iz drugega konca SLO, sem dovolila da sta rpišla do P ampak bila mogoče 10minutk pri naju in šla...ostalim sem pa dobesedno prepovedala obiske tako v Porodnišnici kot prve tedne doma in so se tega držali...

kaj imaš od tega, da greš firbcat kako zgleda otroček star dan ali dva, pa mamica je vsa utrujena od poroda, želi si mira, počitka in seveda tudi se je treba navadit na user posted image  in prav tako je doma, naj mlada družinica uživa prve dneve skupaj brez tet, babic in nepotrebnih nasvetov....

pa še v tem letnem času, ko so razno razne viroze na pohodu, pa ja ne mislijo rinit k novorojenčku.......


(odgovor članu cofka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: obiski v porodnišnici
2.3.2009 11:50:15   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

jst sem tud povedla da ne želim nobenga, razn lubiija pa tamale in tud ni blo nobenga. sam kaj, k je mela pa cimra 20 ljudi naenkrt v sobiuser posted image še tk dobr, da k men ni blo nobenga, k drgač se uni neb meli kam datuser posted image


nekako podobno je bilo pri meni in sem bila jezna ko user posted image  da so vsi bulili vame, ko sem si mogla mleko črpat in gledali kako da ne dojim user posted image  pa kako ga previjam, skratka za popiuser posted image ...zdaj razmišljam, da bi vzela nadstandardno, da imam mir....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: obiski v porodnišnici
2.3.2009 11:55:50   
ona
Pa še obratno...jaz sem imela v sobi punco,ki je imela skoz obiske in vam povem,da so meni šli tej njeni obiski krepko na živce,ker jih je bilo preveč!!!
Saj je treba tudi na ostale porodnice v sobi pogledat,ker pač nisi samuser posted image

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: obiski v porodnišnici
2.3.2009 11:56:08   
Jelcy
Mene ni motilo, nasprotno....vsakega obiska sem bila vesela!

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: obiski v porodnišnici
2.3.2009 13:11:44   
Anonimen
K meni je dragi vsak dan prišel, pa en dan moji starši, brat in sestra, en dan njegovi starši in sestri ... pa vsi so bili po 10 -15 minut pri nama razen moj dragi je bil malo dlje ... za ostale sem pa rekla, da se vidimo, ko pridemo domu in so to lepo upoštevali ... bi si pa mogoče želela, da bi bil lahko saj očka otroka več časa na obisku kot samo 3 urice na dan.

(odgovor članu Jelcy)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: obiski v porodnišnici
2.3.2009 14:09:06   
Pšemek
Ati je bil pri nama vsak dan od začetka pa do konca obiskov. Prvi dan po porodu sta prišla moja starša, drugi dan tašča in svakinja, takoj za njima pa še moja sestra in njen dragi. Vsi so bili na obisku cca. 15 min. Meni je tako najbolj odgovarjalo. Me je pa kar zmotilo, da je imela ena, ki je ležala poleg mene non-stop obiske in to veliko ljudi naenkrat. Je bil potem v naši sobi tako slab zrak. Pa še zračiti nismo mogle, ker je od ta tretje fantek ležal pod lučko zaradi zlatenice.

_____________________________

Naj sreča ne premami te v prevzetnost in nesreča ne poniža v sužnja.
Ostani to, kar si, kot zlato v plamenih ohrani svoj ponosni jaz!
(Evripid)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: obiski v porodnišnici
2.3.2009 14:48:11   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

jst sem tud povedla da ne želim nobenga, razn lubiija pa tamale in tud ni blo nobenga. sam kaj, k je mela pa cimra 20 ljudi naenkrt v sobiuser posted image še tk dobr, da k men ni blo nobenga, k drgač se uni neb meli kam datuser posted image


Enakouser posted image user posted image , bemtiš pa še tak slab zrak je bil, da sem se dušila grrrrr

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: obiski v porodnišnici
2.3.2009 16:15:15   
nia5
Meni je bilo dolgčas, saj sem družaben tip in sem bila vesela vsakega ki je prišel, pa nisem imela problemov z obiski "cimre", saj so za to namenjeni skupni prostori.

_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: obiski v porodnišnici
2.3.2009 16:16:02   
katra55
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2


IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

jst sem tud povedla da ne želim nobenga, razn lubiija pa tamale in tud ni blo nobenga. sam kaj, k je mela pa cimra 20 ljudi naenkrt v sobiuser posted image še tk dobr, da k men ni blo nobenga, k drgač se uni neb meli kam datuser posted image


Enakouser posted image user posted image , bemtiš pa še tak slab zrak je bil, da sem se dušila grrrrr

Pri meni je bilo isto. S tem, da sem bila po CR.



(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: obiski v porodnišnici
5.3.2009 11:54:28   
koala
Jaz obiskov v P nisme nikomur prepovedala, je pa res, da sem rodila v času gripe in prehladov in so biuli vsi kulturni in niso hodili. K cimri pa je tudi prišel samo njen dragi in tašča.

Jaz sem se kljub cr počutila fenomenalno in me obiski nebi motili.

Sem pa jasno in glasno povedala da doma pa obiskov prve 3 tedne ne sprejemamo in tega so se vsi držali.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: obiski v porodnišnici
5.3.2009 11:59:36   
pipic
Obiski so bili zelo dobrodošli,saj mi je bilo v P dolgčas.
Kdor je prišel sem ga z veseljem sprejela

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: obiski v porodnišnici
5.3.2009 14:17:17   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: pipic

Obiski so bili zelo dobrodošli,saj mi je bilo v P dolgčas.
Kdor je prišel sem ga z veseljem sprejela



Kak ti je pa lahk bilo dolgčasuser posted image

(odgovor članu pipic)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: obiski v porodnišnici
5.3.2009 16:00:24   
neisha80
Mogoče zato,ker je user posted image večino časa spal?user posted image Jaz sem tudi bla vesela obiskov,sploh pri drugem otroku.Ker sem se super počutila in sem komaj čakala,da kdo pride...

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: obiski v porodnišnici
5.3.2009 16:08:31   
nastasja
Jst sm mela malo obiskov . moža in hčerko...soseda pa jih je imela non stop...po celi dan...grozno me je zmučlo...saj je mala tkrat spala jst pa zarad obiskov nisem mogla...ponoč pa žurka.....3-dan mi je bilo že od utrujenosti slabo...tako da sem komaj čakala da grem domov. Mi je pa žal da nisem stegnila jezika in vrgla obiske od sosede venuser posted image

(odgovor članu neisha80)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: obiski v porodnišnici
5.3.2009 17:39:55   
Taddy78
Jaz sem bila vesela vsakega obiska...me je pa motilo, ko je ena ciganka zraven mene imela obiske od 10zjutraj pa do 19 ure zvečer...

(odgovor članu nastasja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: obiski v porodnišnici
5.3.2009 17:41:37   
Anonimen
jst sem tud povedla da ne želim nobenga, razn lubiija pa tamale in tud ni blo nobenga.


Enako, plus starse.
K sreci je imela cimre zelo podobne zelje in zelo uvidevne obiske.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: obiski v porodnišnici
6.3.2009 8:30:45   
linči 312
se pridružujem vsem tistim, ki menijo, da so obiski v P pravzaprav odveč (razen seveda očka in morebitni starejši otroci). Pa tud pol kasnej, ko bom že doma (namreč še nisem rodila) bom verjetno za kak mesec prepovedala obiske, razen seveda mojim in njegovim staršem. Moja znanka je lepo povedala, da zakaj hudiča hočjo vsi ta prvi dan vidt novorojenčka, ko pa bo to bitje na svetu še celo večnost.

Kar pa se tiče P in obiskov drugih porodnic, pa tud mene mal skrbi. Kaj mi pomaga, da vsem prepovem obiske, če pa se bova jaz in moj dojenček dušila zaradi slabega zraka, počutila slabo zaradi nemira,... obiskov drugih porodnic.

V glavnem imam namen roditi v LJ P in upam, da tam veljajo pravila, da na obiske ne sme priti nihče drug kot le očka in starejši otroci. In da so seveda potem tudi kultivurani, ne pa kot kaka drhal.

Ja sem malce groba, sam res ne prenesem, da kdo vstopi v mojo intimnost. In kot je napisala ena pred mano, mora bit res grozno, da te bulijo popolni tujci, kot ti dojiš, si črpaš mleko,... HALOOOO ljudje, pa kaj res ne poznate osnovnih pravil bontona!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?