|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   oblačila Lumpi
9.9.2005 14:24:11   
m_m
strašno sem razočarana.

Mam dva kompletka kot trenirko, pa je oni 80 št. zgornji del manjši kot oni 74, ta je v redu velikost, sem primerjala z ostalimi ko jih mam. Spodnji del je v redu. Pa na splošno se mi zdi, da so nekatere št. manjše kot običajno.

Sem kupla za čez zimo, pa ji je že zdej prav, ko še sploh ne rabima. Pa bodiji se na sredini zelo razširijo, rokavi in lukna za glavo, kljub gumbom, pa je zelo ozka. 74-tko pri 4m komaj spravima not
Neposredna povezava do sporočila: 1
   oblačila Lumpi
9.9.2005 14:46:05   
tanjaDi
Mojemu sincku je 74 ze premajhno...prav neki na tesno mu gre....a 80 pa je malcek preveliko....ajojj. Katastrofa te stevilke.

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   oblačila Lumpi
9.9.2005 15:09:12   
polona2
Včasih kupim kakšen body od Lumpija, ravno zato, ker se pri vratu ne raztegnejo, ostala oblačila pa mi niti niso všeč.

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   oblačila Lumpi
10.9.2005 9:55:34   
Abby
Prej, ko so imeli od Jutranjke, so bila carska oblačila, zdaj pa kakor kaj.

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?