|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   oblačila za novorojenčka - oktobrke
31.8.2012 15:44:15   
pupika_30
Kaj sploh ste kupile za novorojenčka, tiste ki imate rok oktobra?
Jaz imam od prvega bodije, hlačke do pasu in pa hlačke z naramnicami, pižamce (pajacke), ampak vse tanko, prvi je bil rojen avgusta.
Potem sem imela še eno majčko s kapuco, če je bilo mal bojl mrzlo, ampak je nekaj umazana, tako da nimam nič takega.

Kaj ste ve nakupile? Samo pajacke, kompletke, bodije?
Mogoče tudi kaj toplejšega, kakšno jaknico, kombinezon? Ko bomo šli kaj ven, bo že november, ga bo treba kaj bolj obleči? Kaj pa za obuti?

Zanima me kakšne številke ste kupile kompletek za novorojenčka za iz porodnišnice?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: oblačila za novorojenčka - oktobrke
31.8.2012 21:26:21   
2sneg13
Imela sem vse kar je bombažnega. Bodiji,hlačke, kašni kompletki, na zimo je npr. tud podloženo fajn, žamet, žabice, termo nogavičke (bremzice), toplejše jopice-velur, dodatne majčke čez bodi, bundica ali kombinezon. To je to, brez kompliciranja.user posted image

(odgovor članu pupika_30)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: oblačila za novorojenčka - oktobrke
2.9.2012 9:49:24   
Špelička
Jaz imam rok sicer začetek novembra. Na srečo sem ful veliko stvari dobila od svakinje, ki ima dva zimska otroka. Imam ogromno bodijev, pajackov (večinoma iz pliša), tudi najmanjšo vrečo in bundico, nekaj hlač, kril, majčk.

Kupila sem samo par stvari, ko sem v kakšni trgovini naletela na znižanje, da bo najina punčka tudi v čem novem. Za iz porodnišnice sem kupila pajacka velikosti 56, ampak me je kar malo strah, da bo prevelik.

Upajmo, da bo mila zima, da bomo že hitro vozičkale! user posted image

(odgovor članu 2sneg13)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: oblačila za novorojenčka - oktobrke
2.9.2012 10:49:39   
Inigo

IZVIRNO SPOROČILO: Špelička

Jaz imam rok sicer začetek novembra. Na srečo sem ful veliko stvari dobila od svakinje, ki ima dva zimska otroka. Imam ogromno bodijev, pajackov (večinoma iz pliša), tudi najmanjšo vrečo in bundico, nekaj hlač, kril, majčk.

Kupila sem samo par stvari, ko sem v kakšni trgovini naletela na znižanje, da bo najina punčka tudi v čem novem. Za iz porodnišnice sem kupila pajacka velikosti 56, ampak me je kar malo strah, da bo prevelik.

Upajmo, da bo mila zima, da bomo že hitro vozičkale! user posted image


Zlo malo novorojenckov je prav 56. Js sm par stvari vseen kupla stevilko 50. Ampak ne dosti-ene 3 bodine in dvojne hlacke. Tolki da ni bil ves zavihan. In zdj bom naredila isto. Imam rok januarja in bom kupla nekaj stvari 50, nekaj malega mi bo prislo prav se od sina, ki je bil julijec. Ampak res malo. Kr sta si glih kontra z letnimi casi.

(odgovor članu Špelička)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: oblačila za novorojenčka - oktobrke
3.9.2012 10:01:13   
Najin_pikec
Naš je rojen konec oktobra in smo mu za spodaj nabavili bodije na preklop z dolgimi rokavi in bombažne žabice do pasu. Ko smo šli ven smo mu pa čez oblačili plišaste pajacke z dolgimi rokavi, ali pa pajacek z naramnicami in čez jopico (oboje iz pliša). Pa seveda kapica, nogavičke, copatke.
Za mraz smo imeli pa zimski pajac in to takega brez hlačnic, je bila kar vreča. Se je res super obneslo, ker če ima pajac hlačnice je zoprno, če je prevelik, pri temu je pa velikost bolj univerzalna.
Plišaste pajace je nosil številko 56 in 62, potem smo začeli kupovati razne trenirkice ipd.
Za domov smo mu nabavili komplet v velikosti 56. Mu je bil preveliik, ampak vseeno manjših številk ne bi kupovala, ker res zeloooo hitro zrastejo. Mi smo sicer dobili nekaj bodijev in žabic št. 50, ampak jih je v šusu prerastel (ob rojstvu je bil zelo suhcan, dolg je bil 49 cm).

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: oblačila za novorojenčka - oktobrke
29.5.2022 21:15:31   
Lelly28 RR
Bolj je važno, da otroka oblačiš lepo v čebulico, tako da lahko porabiš tudi kar si imela od prvega, samo dodaj morda kakšen toplejši puloverček. Predlagam, da kupuješ rabljeno (vsaj za začetek), ker zelo hitro rastejo in dobiš skoraj nova (ali nova) oblačila za dober euro.

(odgovor članu Najin_pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?