|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   od sonca porumenelo perilo
13.5.2008 14:20:15   
ALJA75
Na pomoč,...... ker nisem bila pozorna mi je sonce porumenelo belo in barvno perilo.
Vsa dojenčina oblačila....joooooooooooooj.........pozna kdo kako rešitev??????
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: od sonca porumenelo perilo
13.5.2008 15:13:16   
kajajaka
bela oblačila ponovno prekuhaj s kvalitetnim praškom in posuši v senci. Nekajkrat ponovi, pa bodo spet bela. Barvasta... tu pa mislim, da ni pomoči. Vsaj jaz ne poznam rešitve... user posted image

(odgovor članu ALJA75)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: od sonca porumenelo perilo
13.5.2008 15:22:45   
FORZA
Sedaj ko me cel dan ni je problem sem takoj pomislila kdaj dati perilo sušiti da ne porumeni na soncu. jas sem našla tako rešitev, da imam zelo veliko marelo na balkonu in pod to obesim perilo, tko imam perilo v senci.
Rešitev zateuser posted image ja poskusi s tem, da daš še enkrat prati, kakšen vanish uporabi mogoče bo kaj pomagalouser posted image
za barvane mogoče pervol al kak se reče

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: od sonca porumenelo perilo
13.5.2008 16:25:20   
Anonimen
Ravno zaradi tega vsa oblačila, bela, črna in pisana perem in sušim narobe obrnjena.

(odgovor članu ALJA75)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: od sonca porumenelo perilo
13.5.2008 21:13:42   
anckabancka
Jaz pa vržem čez stojalo eno navadno rjuho, da sonce ne pride do perila. user posted image

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: od sonca porumenelo perilo
13.5.2008 22:38:41   
luka jan
Žal ni tu kaj pomagati, takšno bo ostalo.user posted image Ti govorim iz lastnih izkušenj. Belo se bo mogoče še nekak urihtalo, temno pa niti slučajno. Drugič pa res raje obrni perilo na narobno stran, al pa si kupi eno veliko marelo in suši pod njo.

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: od sonca porumenelo perilo
15.5.2008 10:34:57   
ALJA75
Hvala drage moje spletne prijateljice.....sem rešila.....pa povem še drugim če se kdaj komu isto zgodi. Perilo je potrebno čez noč namakati v mlačni zelo soleni vodi, ga še nekrat oprati je spet ok.
Lepo se imejte!

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: od sonca porumenelo perilo
16.5.2008 8:49:59   
kokoska007
http://www.ominobianco.com/ita/prodotti/index_dettaglio.asp?i=26

italijansko ne razumem, sem nalepila samo zaradi slikce. pri nas je reklama, da se doda za bolj belo perilo, tudi, če je porumenelo od sonca.

ps: luna še bolj uniči oblačila kot sonce!!! tudi ponoči ni perili zunaj za pustit, sploh, če je polna luna.

(odgovor članu ALJA75)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: od sonca porumenelo perilo
23.5.2008 7:57:11   
orhideja75
IZVIRNO SPOROČILO: ALJA75

Hvala drage moje spletne prijateljice.....sem rešila.....pa povem še drugim če se kdaj komu isto zgodi. Perilo je potrebno čez noč namakati v mlačni zelo soleni vodi, ga še nekrat oprati je spet ok.
Lepo se imejte!



ali pa perilo namakati čez noč v K2R




_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu ALJA75)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: od sonca porumenelo perilo
23.5.2008 12:01:34   
tanikaa
Daj ponovno prat, pa zraven k prašku daj pecilni prašek (en ali dva zavitka).

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: od sonca porumenelo perilo
25.5.2008 8:45:12   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

Ravno zaradi tega vsa oblačila, bela, črna in pisana perem in sušim narobe obrnjena.


Enako.
Mogoče bi lahko probala z lovilcem barv? Poskusi. Ko sem jaz zabarvala nekaj oblačil, je super šla stran tista siva barva.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: od sonca porumenelo perilo
1.6.2008 23:47:10   
smeško
pomagajo tudi lupine od jajc.jajčne lupine daš v bombažno vrečko, močno zavežeš, zavozlaš (da nimaš lušine v pralnem stroju in na perilu) in daš prat zraven cot.baje pomaga tudi kis sam še nisem probala.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: od sonca porumenelo perilo
2.6.2008 10:50:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

Ravno zaradi tega vsa oblačila, bela, črna in pisana perem in sušim narobe obrnjena.


Enako.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: od sonca porumenelo perilo
2.6.2008 16:00:15   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

Ravno zaradi tega vsa oblačila, bela, črna in pisana perem in sušim narobe obrnjena.


Enako.

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?