|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   odločitev za tretjega otroka
30.6.2014 19:48:19   
belja
Lepo pozdravljene punce!!!!

Začela sva razmišljat o tretjem otroku. Pa se mi zdi odločitev dost težka. Nevem kako bi razložila, težko sva se odločila kdaj je pravi čas za prvega otroka. No, ko se je ta rodil sva si bila enotna da želiva takoj še enega, tako imava dva otročka ki razlike 1.5 leta. Ampak zdaj ... Se mi zdi odločitev za tretjega prav tako "težka" kot pri prvemu. Načeloma sva za oba, sam še pravi tajming zbirava :)

Se je še kateri tako zdelo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: odločitev za tretjega otroka
30.6.2014 21:38:02   
Žabinčica
Meni user posted image . Timing zbiram že nekje leto in pol user posted image (bolj jaz, ker je mož že vseskozi za); je pa res da je naša mlajša šele dve leti in par mesecev stara ...

Imamo razliko slabe tri leta med prvim in drugo, vseskozi smo že odločeni za tretjega in prejšnji mesec smo končno začeli oz. nehali pazit user posted image . Načeloma bi jaz mogoče še celo malo čakala, želja da začnemo "zdaj" je še malo mlačna, ampak sva se vseeno odločila poskusit. Tudi leta so že takšna, da si že za to ne želim preveč zavlačevat...čeprav mislim, da pri meni trenutek še ni čisto dozorel, je pa počasi na tem.

Kaj pa vem, najboljše je sledit sebi, svojim občutkom in takrat ko ti srce pove-je sigurno pravi čas.

(odgovor članu belja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: odločitev za tretjega otroka
1.7.2014 12:06:40   
SU
Ja, tudi midva sva hodila kot "mačka okrog vrele kaše", ko je šlo za prvega. Za drugega ni blo panike... Zdaj, za tretjega, pa sva se odločala in odločala in "sam še tole počakava in sam še tole... ... ..." ... Zdaj mi je pa žal, da sva odlašala... Ker, kljub temu, da prvi in drug otroček uspeta skoraj "v prvo", ni rečeno, da bo tudi tretji uspel hitro... In zdaj se nama vleče že nekje pol leta... jaz sem pa mislila, da kar bo... V glavnem, kot je rekla Žabinčica... poslušat svoj srce... ampak dodajam: ne predolgo razmišljat, če si res želita. Pa uspešno! user posted image

(odgovor članu belja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: odločitev za tretjega otroka
1.7.2014 13:15:15   
belja
Sej nekak se me ne mudi, biološka ura me bo čakala še kakšnih 10 ali več let. Pa vendar sem si zadala da bom dojenčke mela do 30ega leta user posted image
Trenutno me bolj služba jezi, skoz je le za DČ, v prvi nos. sem bla pač še študentka, se na službo nisem ozirala. Vem da mam še čas, po tadrugi strani pa želim da so rojeni čim bolj skupaj, pa čimprej damo mimo obdobje "dojenčkov".
Po ta drugi strani mam ogromno nekih odvečnih strahov, kaj pa če ne bo vse ok (pri prvi in drugi nos. sploh nisem pomislila da bi lahko šlo kej narobe).
Grozna sem sama sebi, počutim se res kot da bi bla odločitev za prvega user posted image .

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: odločitev za tretjega otroka
1.7.2014 13:53:26   
Anonimen
js sm se za tretjega odločila, ko je biu tadrug star eno leto, moj še ni prišel do iste želje, zato pa še "čakamo" (ne delamo zelo intenzivno na tretjem), mene ne jezi nič drugega kot to njegovo cincanje, pravi, da je za ampak nardi pa nič ne. Sm mu povedala, da če ne želi naj pač pove (ne bom šla čez "trupla" zato, da dobim še enega otroka, čeprou si ga neskončno želim) ne pa da me nekak draž z "ja sej bi" "ne ne vem"

js si želim, sam če si on ne želi mi ni panike počakat še malo, moti me to, ker se ne izjasni, Js pa če sm se naštelala za dojenčka potem skoz samo to razmišljam in me to spravlja v obup!

(odgovor članu belja)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: odločitev za tretjega otroka
1.7.2014 14:18:22   
Balerina
No midva sva se kar hitro po 2. odločila še za 3jega. Sva bila tudi na tem da dava čim prej čez dojenček fozo in potem vseh 5 skupaj uživa. Še bolj pa sva bila zato da so čim bolj skupaj rojeni in da se lahko tudi skupaj družijo in igrajo.
Žal v 1. ni šlo sem imela splav in potem se takoj še za pol leta prestavi. No pa sta mlajšadva 3,5 let narazen. kljub temu sta ga lepo sprejela in sedaj so že skupaj ena klapa, starejša mlajšega neumnosti učita. mlajši pa starejšadva zabava user posted image

Ja pa najbolje da se z možem vidva dogovorita kaj in kako si želita čim prej, pa da so vsi na enkrat mali ali pa malo da pošakata in da sta starejšadva že malo samostojna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?