|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   odstranitev mirene in zanositev
15.1.2009 22:08:02   
majčyca
Pozdravljene!

Že nekaj časa spremljam ta forum in sedaj imam tudi sama eno vprašanje. Zanima me, ali ima katera od vas izkušnje z mireno oz. koliko časa po odstranitvi je katera zanosila? Jaz sem 18.2. naročena na odstranitev mirene, pa me zanima kakšne so vaše izkušnje.
Hvala za odgovore!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: odstranitev mirene in zanositev
15.1.2009 23:18:08   
katka37
Septembra so mi jo odstranili, kmalu sem dobila normalno M, maja pa sem zanosila.

Držim ti pesti.

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: odstranitev mirene in zanositev
17.1.2009 8:45:15   
majčyca
katka 37 - hvala za odgovor. Upam, da bo tudi meni oz. nama čimprej uspelo, ker sem danes ponoči že sanjala o tem, da sem zanosila user posted image

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: odstranitev mirene in zanositev
17.1.2009 21:53:23   
lotkla
Kolegica je zanosila takoj po prvi menstruaciji. Upam, da bo tko tud pri tebi.

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: odstranitev mirene in zanositev
18.1.2009 14:26:31   
sarar
OJLA majčica! jaz sem pa čisto nova na tem forumu,  malo sem iz firbca brala pa sem naletela nate ko sva v podobni situaciji user posted image . jaz grem pa mireno dat ven ta četrtek, potem sem pa študirala da bi kak mesec počakala-zaradi kitajske tabele, bi rada user posted image . a ti že imaš kakega otročka? kakšne izkušnje pa imate ostale z delanjem "punčke"? morda ima katera kak recpt user posted image  ?

(odgovor članu lotkla)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: odstranitev mirene in zanositev
18.1.2009 14:49:36   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: sara rojsek
potem sem pa študirala da bi kak mesec počakala-zaradi kitajske tabele, bi rada user posted image .


Zarad kitajske tabele boš čakala? user posted image  Ti lahko povem, da sem jaz za foro pogledala to tabelo - potem ko sem že bila noseča in mi obakrat kaže ravno kontra. 1. sem rodila deklico - pa bi moral biti po tem kitajskem koledarju fantek, zdaj pa mi ta koledar kaže punčko, nosim pa baje fantka. Kar pozabi na to tabelo in druge podobne fore.

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: odstranitev mirene in zanositev
18.1.2009 15:46:57   
miškamaška
Živjo!
Meni je ginekologinja odstranila mireno v petek. Menstruacijo sem dobila danes (3 dni prej kot ponavadi). Kdaj bom pa user posted image  bom pa poročala. Mi je pa ginekologinja svetovala naj počakava 2 menstruacije pred začneva delat na user posted image . Si pišemo, če bodo kakšne novosti.

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: odstranitev mirene in zanositev
18.1.2009 16:52:41   
majčyca
IZVIRNO SPOROČILO: sara rojsek

OJLA majčica! jaz sem pa čisto nova na tem forumu,  malo sem iz firbca brala pa sem naletela nate ko sva v podobni situaciji user posted image . jaz grem pa mireno dat ven ta četrtek, potem sem pa študirala da bi kak mesec počakala-zaradi kitajske tabele, bi rada user posted image . a ti že imaš kakega otročka? kakšne izkušnje pa imate ostale z delanjem "punčke"? morda ima katera kak recpt user posted image  ?


sara rojsek - jaz še nimam otrok, si pa res ful želim. Sestra ima zdaj sinčka starega 3 mesece in pol in sem čisto nora na njega user posted image
Jaz si tudi želim user posted image , ker imamo do zdaj v družini same fantke (in v zadnjih letih se je v širši družini rodilo kar nekaj otrok, pa sami fantki user posted image ). Sicer pa karkoli bo, samo da bo zdravo.
Upam samo, da ne bom imela takih bolečin pri odstranjevanju mirene, kot sem jih imela pri vstavljanju. Ko mi je ginekolog mireno vstavil, sem tam čez 3 minute skupaj padla, potem pa so me dali na kisik, da sem malo k sebi prišla user posted image potem sem imela pa še kak teden ful bolečine v spodnjem delu trebuha. Miškamaška - ti si imela kaj bolečin pri odstranitvi mirene? Zakaj pa ti je gin. svetovala, da bi počakala 2 menstruaciji? Bi lahko bilo kaj narobe, če bi poskusila prej?
Kako pa je bilo kaj z menstruacijo? Jaz prej ko sem jedla kontracepcijske tabletke, sem imela mestruacijo točno na dan, odkar pa imam mireno, pa nikoli ne vem, kdaj jo bom dobila. Zgodilo se mi je tudi, da je skoraj 3 mesece vmes nisem imela...

No kakorkoli, za vse nas upam, da se nam želja po otročku čimprej izpolni user posted image

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: odstranitev mirene in zanositev
18.1.2009 17:48:25   
druga
IZVIRNO SPOROČILO: sara rojsek

OJLA majčica! jaz sem pa čisto nova na tem forumu,  malo sem iz firbca brala pa sem naletela nate ko sva v podobni situaciji user posted image . jaz grem pa mireno dat ven ta četrtek, potem sem pa študirala da bi kak mesec počakala-zaradi kitajske tabele, bi rada user posted image . a ti že imaš kakega otročka? kakšne izkušnje pa imate ostale z delanjem "punčke"? morda ima katera kak recpt user posted image  ?


sara....sicer je ful fino, da boš še čakala in delala na user posted image  takrat, ko naj bi bila punčka....ampak ti iz lastnih izkušenj povem, da niti približno ni mogoče v naprej vedeti, ali boš v prvo, drugo, tretje ali dvaintrideseto zanosla, tak da ti zdaj na začetku kr probaj tak....pol boš pa vidla kak in kaj...če bi se samo na to zanašala, da boš na user posted image  delala samo tiste mesece, ko naj bi po kitajski tabeli dobila user posted image , se lahko zgodi, da ti nekaj časa ne bo ratalo...ne vem no...ko se že dve leti trudiš na user posted image , ti je čisto vseeno ali bo user posted image  ali user posted image .

pa dosti uspeha

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: odstranitev mirene in zanositev
19.1.2009 10:24:27   
miškamaška
Mayčica, mene že vstavitev ni bolela, čutila pa sem da mi ginekologinja dela nekaj tam dol. Ginekologinja mi jo je vstavila 6 tednov po porodu, še preden naj bi dobila menstruacijo. Menstruacije so bile pa potem zelo šibke. Par kapljic mi je nakapljalo v cca. treh dneh. Ta menstruacija, ki sem jo dobila zdaj je pa una prava, lije in lije. Sem že kar pozabila, moram it naredit zalogo tamponov!

Glede čakanja 2 meseca je pa takole: mirena ti stanjša maternično sluznico, kar pomeni da če pride do oploditve jajčeca, se ta zelo težko vgnezdi oz. se ponavadi ne. Zato pride do spontanega splava. Kar je pomojem mnenju še slabše kot čekanje na 2 menstruaciji. Poleg tega je fino da se ti menstrualni cikli spravijo v nek red.
Jaz sem imela kar srečo, da sem takoj dobila menstruacijo (v pravem pomenu besede) že zdaj, nekatere imajo šibko še par mesecev po odstranitvi.

Aja pa ne čakat na kitajski koledar. Midva sva na prvemuser posted image  delala pol leta preden nama je ratal in ti povem, da ko test pokaže da si user posted image , sploh ne misliš na to kakšnega spola bo user posted image , ampak si vesela da je končno ratal, obenem se pa pojavi strah, če bo vse ok.

(odgovor članu druga)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: odstranitev mirene in zanositev
19.1.2009 17:24:31   
sarar
OJ! mayčica, želim ti da bi ti hitro uspelo. morda si imela pa preroške sanje? jaz sem tudi sanjala da bom fantka rodila pa sem ga res  user posted image . pozitivno misli pa ne preveč študirat o tem, pa bo. a tebe je vstavitev mirene tako zelo bolela? no, saj je mene tudi bolelo ampak ne tolk. sem imela kot neke menstrualne krče. v četrtek mi jo bojo pa ven dali.upam da nav hudo.

miška maška, saj najbrž res nima smisla čakati, samo si punčko res res res želim. vem da ne smem verjeti tej tabeli, ampak za taprvedva otroka mi je pokazalo prav-obakrat user posted image . pa sem si še drugič celo mislila "glej, pa res ni za verjet" ker so mi celo nosečnost dohtarji govoril da bo punčka, na koncu se je pa izkazalo da je res fantek. se pa absolutno strinjam s tem, da ko si enkat noseča si samo želiš da bi bilo z otrokom vse ok ne glede na spol. z zanositvijo pa nisem imela težav, nikoli pa ne veš, morda bom pa zdaj težje zanosila po mireni

(odgovor članu miškamaška)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: odstranitev mirene in zanositev
19.1.2009 21:17:34   
majčyca
IZVIRNO SPOROČILO: miškamaška


Glede čakanja 2 meseca je pa takole: mirena ti stanjša maternično sluznico, kar pomeni da če pride do oploditve jajčeca, se ta zelo težko vgnezdi oz. se ponavadi ne. Zato pride do spontanega splava. Kar je pomojem mnenju še slabše kot čekanje na 2 menstruaciji. Poleg tega je fino da se ti menstrualni cikli spravijo v nek red.
Jaz sem imela kar srečo, da sem takoj dobila menstruacijo (v pravem pomenu besede) že zdaj, nekatere imajo šibko še par mesecev po odstranitvi.

Aja pa ne čakat na kitajski koledar. Midva sva na prvemuser posted image  delala pol leta preden nama je ratal in ti povem, da ko test pokaže da si user posted image , sploh ne misliš na to kakšnega spola bo user posted image , ampak si vesela da je končno ratal, obenem se pa pojavi strah, če bo vse ok.


Hvala za razlago glede mirene in zakaj počakat vsaj 2 meseca... Vedno se naučimo nekaj novega user posted image
Jaz sploh nisem imela namena se ozirat na kitajski koledar, do pred kratkim sploh nisem vedla da to obstaja user posted image user posted image Jaz bom najbolj srečna, ko bom na testu zagledala user posted image user posted image in vem, da si bom samo želela, da bo dete zdravo da in bo vse ok.

IZVIRNO SPOROČILO: sara rojsek

OJ! mayčica, želim ti da bi ti hitro uspelo. morda si imela pa preroške sanje? jaz sem tudi sanjala da bom fantka rodila pa sem ga res   . pozitivno misli pa ne preveč študirat o tem, pa bo. a tebe je vstavitev mirene tako zelo bolela? no, saj je mene tudi bolelo ampak ne tolk. sem imela kot neke menstrualne krče. v četrtek mi jo bojo pa ven dali.upam da nav hudo.



Hvala za lepe želje! Enako želim jaz tebi in potem tudi res lepo nosečnost.
Ti povem, da bi bila res vesela, če bi bile to preroške sanje, saj danes pa sem sanjala, da sem rodila. Ne vem, ali vse to sanjam, ker si tako zelo želim otročka ali kaj naj to pomeni?? user posted image

Ja mene je vstavitev mirene res zelo bolela. Saj mi je ginekolog rekel, da me lahko boli, ker še nimam otrok in mi je zaradi tega toliko bolj moral razširit maternico. Najprej sem bila v dvomih glede vstavitve, ker me je bilo strah, da zdaj ne bi mogla zanosit, ampak so me pomirili, da mirena ne vpliva na to in upam, da je res tako.

Sara daj javi kako bo pri tebi potekala odstranitev mirene oz. če te bo kaj bolelo.
Jaz sem tudi upala, da mi jo bo lahko ostranil že januarja, pa so me naročili komaj za 18.2. user posted image
Držim pesti za vse nas user posted image user posted image

(odgovor članu miškamaška)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: odstranitev mirene in zanositev
19.1.2009 22:36:22   
sarar
seveda bom sporočila. saj bo hitro minilo, boš videla
user posted image sem ti poslala pikopoko za srečo, čez par mesecev se bove pa že pisale kako nama user posted image  u trebuščkih že nagajata. lepo nočko vsemuser posted image

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: odstranitev mirene in zanositev
19.1.2009 22:42:33   
majčyca
Upam da imaš prav ja user posted image Držim pesti za naju obe oziroma za vse, ki si želimo user posted image
Tudi jaz tebi pošiljam user posted image user posted image user posted image za čimveč sreče!

Zdaj pa grem počasi v svet sanj (upam, da bodo tako lepe kot danes in dva dni nazaj), ker še komaj gledam in zeham tako, da bi verjetno lahko koga pojedla user posted image user posted image

Nočko vsem skupaj user posted image

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: odstranitev mirene in zanositev
22.1.2009 11:27:29   
sarar
oj majčyca! jaz sem pa dala mireno stran. ni popolnoma nič bolelo. saj ti boš pa tudi hmalu šla, a ne? febrarja? samo sem pa kar malo zamorjena, nisem hotla povedat gin. zakaj jo bi ven dala, ker mi je že ob vstavitvi rekla, da mam čist dost otrok, kaj bi pa s tremi delala. pol ji pa nisem upala povedat. je pa pol rekla, da če jo bom zdaj ven dala, da mi  nikoli več ne bo dala mirene not, ker je ta stvar draga user posted image  . tko da me zanima, kaj bo rekla, ko bom čez par mesecev pri njej( vsaj upam) pa z bebikouser posted image v trebuščku. zdaj pa na šiht letim. pridne bodite, čaw

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: odstranitev mirene in zanositev
22.1.2009 13:35:59   
majčyca
IZVIRNO SPOROČILO: sara rojsek

oj majčyca! jaz sem pa dala mireno stran. ni popolnoma nič bolelo. saj ti boš pa tudi hmalu šla, a ne? febrarja? samo sem pa kar malo zamorjena, nisem hotla povedat gin. zakaj jo bi ven dala, ker mi je že ob vstavitvi rekla, da mam čist dost otrok, kaj bi pa s tremi delala. pol ji pa nisem upala povedat. je pa pol rekla, da če jo bom zdaj ven dala, da mi  nikoli več ne bo dala mirene not, ker je ta stvar draga user posted image  . tko da me zanima, kaj bo rekla, ko bom čez par mesecev pri njej( vsaj upam) pa z bebikouser posted image v trebuščku. zdaj pa na šiht letim. pridne bodite, čaw


Hej Sara! Ja jaz sem naročena 18.2. pri ginekologu - upam da bo hitro minilo do takrat user posted image Upam, da tudi mene ne bo nič bolelo...Kaj pa ima ginekologinja tebi za govorit koliko otrok imej?? Mislim da nje to čisto nič ne briga koliko otrok si ti želiš. po mojem je čisto prav tako, da si naredila tako kot čutiš in si želiš. Jaz te 1000% podpiram!!! Glede tega pa, da je mirena draga - saj zato pa si plačujemo zavarovanje... Zavarovalnice večji del tako samo služijo na nas, ker mislim, da ne porabijo toliko denarja za nas, koliko jim ga mi damo... Zato se nič ne obremenjuj s tem!! Lepo veselo na delo za user posted image    user posted image user posted image

Sara še eno vprašanje (mogoče malo bolj čudno, pa vseeno user posted image ) - kaj mireno ti samo potegne ven ali kako to izgleda?

Jaz pa se grem zdaj učit user posted image Ker imam jutri izpit na fax-u, pa bi ga res morala nardit.

Lepo se imejte!

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: odstranitev mirene in zanositev
22.1.2009 13:38:36   
Anonimen
mireno sem si dala odstraniti julija septembra sem zanosila.

(odgovor članu majčyca)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: odstranitev mirene in zanositev
22.1.2009 14:24:07   
majčyca
IZVIRNO SPOROČILO: deja777

mireno sem si dala odstraniti julija septembra sem zanosila.



Čestitam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Lepo nosečnost še naprej!!!

Upam, da bo tudi meni uspelo tako hitro...

Zdaj pa se grem res učit, ker drugače bo jutri kriza na izpitu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: odstranitev mirene in zanositev
23.1.2009 9:18:28   
sarar
noče mi poslati sporoila, upam da mi zdaj rata.
majčyca, držim pesti da narediš izpit user posted image
ja, mireno je samo ven potegnila, ješlo tako hitro, da ni sem vedela kdaj je ven dala. študiram, da jo bom zamenjala(gin.) ker je ta malo čuda.
deja777, čestitke za user posted image . zdaj je že četrti mesec? te že kaj brca?
lp in fajn bodite

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: odstranitev mirene in zanositev
23.1.2009 13:37:03   
majčyca
IZVIRNO SPOROČILO: sara rojsek

noče mi poslati sporoila, upam da mi zdaj rata.
majčyca, držim pesti da narediš izpit user posted image
ja, mireno je samo ven potegnila, ješlo tako hitro, da ni sem vedela kdaj je ven dala. študiram, da jo bom zamenjala(gin.) ker je ta malo čuda.




Zdaj ti je uspelo poslat sporočilo user posted image
Hvala, da držiš pesti! Upam, da mi bo to malo pomagalo user posted image Zdaj sem delal kakšne 3 ure, potem pa veselo na izpit user posted image

Jaz bi verjetno na tvojem mestu tudi razmišljala o menjavi ginekologinje, ker mislim, da ti česa takega res ne bi smela rečt.

Nič, šibam jaz dalje delat. Lepo se imejte, pa se slišimo kaj!




(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: odstranitev mirene in zanositev
24.1.2009 5:11:14   
sarar
ojla! mireno semdala ven v četrtek, danes zjutraj sem pa cerka2 tedna prej user posted image m.dobila. a kera ve, je to zaradi tega ker sem mireno ven dala? Upam da se mi to hmalu normalizirauser posted image . zdaj pa sploh ovulacije ne bom mogla izračunat. bomo videli. lepo se imejte

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: odstranitev mirene in zanositev
24.1.2009 19:16:50   
majčyca
IZVIRNO SPOROČILO: sara rojsek

ojla! mireno semdala ven v četrtek, danes zjutraj sem pa cerka2 tedna prej user posted image m.dobila. a kera ve, je to zaradi tega ker sem mireno ven dala? Upam da se mi to hmalu normalizirauser posted image . zdaj pa sploh ovulacije ne bom mogla izračunat. bomo videli. lepo se imejte



Držim pesti, da se ti user posted image čimprej normalizira, žal pa ti ne znam odgovorit na tvoje vprašanje, ker mene to vse še čaka...

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: odstranitev mirene in zanositev
24.1.2009 21:34:53   
miškamaška
Jaz sem m. dobila kakšne 2 dni po odstranitvi in cca. 5 dni prekmalu. Imela sem jo 4 dni, 2.dan je bila močna, drugače pa mal pacanja. Tudi jez sem si razlagala da je to zarad odstranitve.
Glede ovulacije - ker si jo boš bolj težko izračunala, je najbolje da s tvijm user posted image  vsaj vsak 2 dan, tako je ne bosta mogla zgrešiti. Midva tud prakticirava tako. user posted image  

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: odstranitev mirene in zanositev
24.1.2009 21:36:57   
miškamaška
Vidim da sem se mal zatipkala, hotla sem napisat:  s tvojim lubijem user posted image ....

(odgovor članu miškamaška)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: odstranitev mirene in zanositev
25.1.2009 7:32:16   
sarar
ja, saj to bova tako ali tako, ampak sem nekaj pebrala od pušenjaka, da čeuser posted image  5.dan pred ovulacijo, je več možnosti da bo punčkauser posted image ,če pa kasneje bliže ovulaciji oz. ob ovulaciji pa je več možžnosti  za user posted image . jaz imam dva user posted image že doma, zato bi probala user posted image narest. če bo ratal bo, če ne pa ne. poleg tega moj ni ravno navdušen nad še enim otrokom, bolj na svojo pest delam user posted image . vem da je grdo, ampak jaz si tako želim še enega da bomšla pač na to varianto.
majčyca, kako je bilo na izpitu?

(odgovor članu miškamaška)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?