|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   odtisi rokic in nogic
31.10.2005 14:50:10   
2ursae
rada bi ovekovečila velikost rokic in nogic mojega sončka, pa nimam ideje, kako naj naredim odtise. Sigurno je katera že to počela, pa me zanima, s čim in kako.

hvala in pozdravček user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: odtisi rokic in nogic
31.10.2005 14:58:15   
Barči78
Mogoče boš tukaj našla kakšen pameten nasvet

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=663937

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: odtisi rokic in nogic
31.10.2005 15:08:34   
lex
Pri tako malem ti odkrito povem je najbolje, da mu narediš odtis tako: glino razvaljaš, da dobiš ploskev, nato jo daj v neko plastično posodo, ki jo boš lahko zavrgla (margarina, skuta,..........), pritisni rokico oz. nogico v to glino, in zalij z gipsom, dodaj vrvico, ki jo zavešeš in pustiš, da se posuši. Nato odstraniš posodo in glino ter dobiš pozitiv (ker negativ ostane v glini - lahko vzameš das maso). in obesiš na zid.

s temparami smo mi probali pri 8 mesecih, pa še tedaj ni lepo uspelo, ker nočejo razpet dlani - je bolj zanimivo pacat!user posted image
Pa veliko užitkov!

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: odtisi rokic in nogic
31.10.2005 18:00:31   
2ursae
joj, kolk sem smotana, sploh nisem opazila, da se je o tej temi pred kratkim že razpravljalo user posted image .
ma, ko sem pisala svoje vprašanje, nisem imela časa pogledat, jao, sori.

Pa hvala vsem, ki se kljub temu odgovorileuser posted image

pozdravček user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?