|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   odvečna koža na trebuhu - operacija?
1.12.2007 8:17:01   
cmokec
Sem dobre 2 leti po zadnji nosečnosti. Na predelu trebuha imam tolk odvečne kože, da bi se skoraj lahko pokrila. Saj, ko stojim še gre, ko pa sedim, sem pa kot, da bi bila narejena iz šlavfov. Malo mi je nerodno, da bi samo zato šla k zdravniku, ampak me skoz bolj moti. Ker, če sem opravičena do napotnice, bi verjetno uspela vse uredit do poletja. Ugibam?????

Zanima me, kje je meja, ko zdravstvo prispeva k korekciji viseče kože? Mislim, da dobiš napotnico za poseg.
Je katera, ki je to storila? 

Saj drugače mi noben ne verjame, ko pa primem za kožo, pa ne morejo verjet. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: odvečna koža na trebuhu - operacija?
1.12.2007 9:12:19   
lelaval
Zanima me, kje je meja, ko zdravstvo prispeva k korekciji viseče kože? Mislim, da dobiš napotnico za poseg.


Ne bi rekla, da ta poseg krije zavarovalnica, ker v bistvu gre tukaj za lepotne popravke.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: odvečna koža na trebuhu - operacija?
1.12.2007 9:46:45   
ona
Jaz bi tud rekla,da tega ne krije zavarovalnica,vseeno pa ob priliki omeni svojemu osebnemu zdravniku,pa povej,da te to magari moti in boli in mogoče ti res da napotnico,ker kot sem jaz slišala,če je kakšna stvar moteča,dajo tudi napotnico za operacijo!
je za se pozanimat pri zdravnikuuser posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: odvečna koža na trebuhu - operacija?
1.12.2007 13:39:53   
Anonimen
Vem, da je enkrat ena RR-jevka napisala, da so ji to na napotnico popravili, pa se ne morem spomnit, katera.

(odgovor članu ona)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: odvečna koža na trebuhu - operacija?
1.12.2007 13:46:52   
cmokec
Sedaj sem malo brskala po netu. Poseg, v kolikor ti pa kirurg odobri, stane od 2.800 do 3.800 eur. user posted image   Mi je ful drago, čeprav ... 

Bom šla do svojega zdravnika, pa vam napišem, kaj sem opravila.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: odvečna koža na trebuhu - operacija?
2.12.2007 9:16:59   
cmokec
Kaj res nobena nima teh probemov? Skoraj ne morem verjet. user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: odvečna koža na trebuhu - operacija?
2.12.2007 15:21:11   
nikak
Ne vem natančnega odgovora na tvoje vprašanje. Vem pa za npr. dojke - če so res velike in žensko ovirajo, oz. ima zaradi njih zdravstvene težave (navadno zelo trpi hrbtenica) lahko korekcijo opravijo na napotnico. Je pa baje ta bitka težka, saj zdravniki menda tovrstne napotnice neradi podpisujejo. Pogoj je seveda, da ima pacient zaradi tega zdravstvene težave. Sicerpa je poseg samoplačniški.

LP

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: odvečna koža na trebuhu - operacija?
4.12.2007 11:10:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: cmokec

Kaj res nobena nima teh probemov? Skoraj ne morem verjet. user posted image


Oh kaj da ne!? Jaz jih imam. Ampak sem si čisto sama kriva, niti enega trebušnjaka nisem naredila user posted image  Tako da ne upam svoji zdravnici tega niti omenit, ker me bo najprej poslala telovadit, to pa meni ne diši.

Mogoče mi bo dedek Mraz prinesel evrotke za dr. Fabjana. Nekoč. user posted image

(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: odvečna koža na trebuhu - operacija?
4.12.2007 11:58:14   
melani99
tudi jaz imam precej odvečne kože na trebuhu, ampak še nisem razmišljala o kakem posegu, sem namreč cela malo bolj okrogla user posted image
slišala pa sem že da lahko to urediš preko napotnice, ampak mislim, da mora biti nekaj povezano v tem smislu, češ da imaš zaradi tega psihične zavore oz nekaj v takem kontekstu. poskusi se pozanimat pri os. zdravniku in malo pojamraj, da te to zelo psihično moti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: odvečna koža na trebuhu - operacija?
6.12.2007 22:44:08   
cmokec
Melani99, saj me moti. Vsak dan bolj.

Ko stojim, je še kar, ko pa se usedem imam 3 velike gube, ki jih pod nobeno majico ne skrijem. in skoz majico vlečem od telesa, ker se mi nasloni na kožo. Ma kriza no. Če bi imela par kg več, bi bilo bolj zalito in manj očitno, tako pa ...

Mah,



_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu melani99)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: odvečna koža na trebuhu - operacija?
10.12.2007 11:36:48   
melani99
ja čisto verjamem, da te res moti, tako tudi povej zdravnici, ampak mislim, da boš morala biti zelo vztrajna oz zelo jamrat, da te bodo vzeli resno.
pa ob priliki javi, kako si rihtala

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: odvečna koža na trebuhu - operacija?
10.12.2007 21:28:08   
malecka
Vem pa za npr. dojke - če so res velike in žensko ovirajo, oz. ima zaradi njih zdravstvene težave (navadno zelo trpi hrbtenica) lahko korekcijo opravijo na napotnico. Je pa baje ta bitka težka, saj zdravniki menda tovrstne napotnice neradi podpisujejo. Pogoj je seveda, da ima pacient zaradi tega zdravstvene težave. Sicerpa je poseg samoplačniški.


Ja moja teta je šla z napotnico na ,,popravilo prsi,, Sam ona je res mela ogrooooomne. Pa potem so se pojavili problemi z križom, pa neke bulice je dobila na maščevju dojk....v glavnem je zdaj ful ponosna in ne trpi več za bolečinami. So pa ji zmanjšali za dve številke, hmmmm sedaj po operaciji ima košarico.....samo C user posted image




_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu nikak)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: odvečna koža na trebuhu - operacija?
11.12.2007 17:55:41   
kaya2007
jaz poznam eno, ki so ji odrezali odvečno kožo, ampak mislim da je plačala...je pa drugače full suha, takoj po porodu je imela svoje kile, koža ji pa ni šla nazaj pa full strij se ji je naredilo. no, kože zdaj več nima, trebuh pa še vedno ni lep, vse tiste strije pa še šiv od rezanja user posted image  res ni fino, če te to doleti.

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: odvečna koža na trebuhu - operacija?
11.12.2007 17:58:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tašonka

Vem, da je enkrat ena RR-jevka napisala, da so ji to na napotnico popravili, pa se ne morem spomnit, katera.


Tudi jaz imam nekaj takega v spominu....razen če ni šlo za prsi, ne vem več točno.

Cmokc, a si že kaj uredila :)?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: odvečna koža na trebuhu - operacija?
16.12.2007 21:57:00   
cmokec
Ne, nič še nisem uredila. Čakam, da zbolim, da ne bom samo zato šla k zdravniku. Ker že v naprej vem, da mi ne bo dal napotnice, saj domnevam.user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: odvečna koža na trebuhu - operacija?
27.12.2007 0:05:16   
janja
Cmokec te čist razumem. Jaz imam po 2 porodu tako kožo na trebuhu, da me je kar groza, če ne bo šlo kaj skup. Imam pa (kot je že ena gor napisala) šiv od CR, ogromno strij (jih še nisem vidla tolk na kupu), kože pa tolk, da mi trenutno kar čez šiv visi. O joškah pa raje ne bi, ker bi si jih dala za pol zmanjšat. Zdaj so sicer še polne, kaj pa ko neham dojit! Bljek!

Upam, da boš kaj uredila, ker je to res nadležno, pa še samozavest ti pade.


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: odvečna koža na trebuhu - operacija?
27.12.2007 17:55:36   
Anonimen
Imam enake težave. Imam namen še 1-2 biti noseča, potem grem pa sigurno pod nož user posted image Sem suhe postave, koža na trebuhu pa kot  da ni moja. Dobesedno visi čez kavbojke - bljak..fuj...

Aja...delam vsak dan pilates in trebušnjake, pa pomaga mogoče (samo) 5%.

Tako da...

(odgovor članu janja)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: odvečna koža na trebuhu - operacija?
21.1.2008 14:04:26   
cmokec
caffe, telovadba ne pomaga. Sama hodim od začetka septembra 2x/teden na pilates in jogo. Sem prav inštruktorico vprašala, če lahko kaj naredim in s katerimi vajami. Pa je rekla, da s telovadbo tega ne bom rešila. Telovadba pomaga za držo trupa, za prožnost telesa, za mišičevje. Za kožo pa ni vaje, ki bi pomagala. Zanjo sem jaz primer, ko bi mogla dobit napotnico za poseg. Se je kar začudla, ko sem se prijela za kožo. user posted image

Njene izjave so me kar malo potrle, ker sem upala, da si bom lahko tako pomagala. Operacija je tudi zame skrajna rešitev, samo očitno ostaja edina, ki doseže vsaj nekaj efekta.

Za linijo reza mi pa čist dol visi. Sem bila že dvakrat prerezana, tko, da kle pa ni dileme. Samo, da bi se znebila kože.


_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: odvečna koža na trebuhu - operacija?
21.1.2008 14:25:01   
cmokec
Sem se zmotila: telovadim od začetka novembra in ne septembra. user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: odvečna koža na trebuhu - operacija?
21.1.2008 14:27:25   
viv_
Jaz imam tudi odveč kožo na trebuhu. Pa ni špeh - res višek kože. Sem neki jamrala moji G pa mi je rekla:"Ja seveda, raztegnjene elastike tudi ne morete spravit nazaj."

Ampak res pa zgleda grdo, kot plise zavesa, pa lukne vmes... bljak!

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: odvečna koža na trebuhu - operacija?
21.1.2008 14:43:26   
cmokec
Joj viv, saj ko stojim, je v redu. Ko se pa vsedem, je pa koža na trebuhu kot naložena guba ena na drugo. In potem si stegujem majice, pa ni nič bolje. Razen stegnjenih majic kože ne morem skriti. Da se na morju ne vsedem ni omembe vredno. user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: odvečna koža na trebuhu - operacija?
21.1.2008 14:59:32   
kofetek2010
Spadam bolj med suhe, a koža na trebuhu mi je vseeno ostala - od drugega poroda! Po prvem kot, da nisem bila nikoli noseča.
Na srečo sem brez strij in kože ni veliko, tako, da jo komot spravim v hlače ko se vsedem. user posted image


Pravim, da škoda, da nisem pred porodom vedla, da bom imela tak trebuh... bi takrat, ko so delali CR rekla, da naj me mal zategnejo. user posted image

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   [Brisano sporočilo]
22.1.2008 16:03:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: odvečna koža na trebuhu - operacija?
22.1.2008 16:41:58   
cmokec
Imam predobrega zdravnika, davbi mu lagala. Pa ne vem, če se lahko naredim tako depresivno. Mah, nisem za te scene.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: odvečna koža na trebuhu - operacija?
22.1.2008 18:05:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: viv

Ampak res pa zgleda grdo, kot plise zavesa


user posted image user posted image

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Novorojenček: Prvi dnevi doma
Porod je za vami, zdaj pa je čas, da se navadite na novo življenje s svojim dojenčkom. Poskrbite za dobro prehrano in či...
10 nenavadnih značilnosti novorojenčkov
Preverite seznam desetih najbolj čudnih značilnosti novorojenčka, zaradi katerih pa vam kljub njihovi čudnosti ni treba ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?