|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   odvisna od odnosov
16.10.2008 21:24:01   
Anonimen
Končala sem nekaj letno vezo in še preden sem šla iz veze, sem se že zaljubila v novega. Sploh ne znam biti sama, očitnouser posted image  Tale "novi" me ima sicer rad, v bistvu je zelo dober prijatelj, je pa tudi pred kratkim nehal vezo in rabi čas zase...jaz mu pa kar težim, se bojim, da ne bo hotel biti z mano...pa vem, prav bedna sem s svojim skorajda prosjačenjem in lazenjem za njim...samo so trenutki, ko si sploh ne morem pomagat. Kar hočem biti z njim, čimprej.

Rabim par nasvetov, ne me preveč spljuvat. Pa kako dobro literaturo na to temo.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: odvisna od odnosov
16.10.2008 21:35:01   
jajula
se mi zdi da je sanja rozman napisala nekaj knjig na temo odvisnosti od odnosov

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: odvisna od odnosov
16.10.2008 21:55:58   
Anonimen
Aja? A ni ona napisala bolj na to temo, da si toliko odvisen od alkoholika, da ne zmoreš stran?

Jaz imam bolj probleme s tem, da nikakor ne zmorem biti nekaj časa sama, da se zaljubim takoj, čeprav bi bilo bolje, da bi malo počakala. Pa potem, ko mi je rekel, da rabi nekaj časa zase, jaz vseeno težim in hočem, da se takoj odloči zame. Pa bolestno me je strah, da se na koncu ne bo odločil zame, pa da me sploh ne mara...

(odgovor članu jajula)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: odvisna od odnosov
16.10.2008 22:30:45   
darja72
Sanja Rozman: Peklenska gugalnica

_____________________________

Kogar ni, ga ne pogrešamo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: odvisna od odnosov
17.10.2008 8:38:30   
mojamura
o kriza....

res potrebuješ kako dobro knjigo, pa pogovor s kakim neodvisnim strokovnjakom.

Če boš rinila v 'ta novega' ti bo zbežal, ali pa te še kam poslal....daj času čas.

predvsem pa si sama zase vzemi čas

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: odvisna od odnosov
17.10.2008 9:21:38   
lelaval
Če boš rinila v 'ta novega' ti bo zbežal, ali pa te še kam poslal....daj času čas.

predvsem pa si sama zase vzemi čas


Se podpišem


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: odvisna od odnosov
17.10.2008 9:58:27   
wing
Sanja Rozman: Sanje o rdečem oblaku, Peklenska gugalnica, Sprememba v srcu 

Robin Norwood:   Ženske, ki preveč ljubijo 


Vse je odlično branje. Za vsakogar v bistvu.                                           

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: odvisna od odnosov
17.10.2008 11:27:13   
ronja
Najboljši nasvet, kar bi ti ga vedela dat, je to, da imej svoje življenje - neodvisno od njega - svoje hobije, šport, ročna dela, tečaje, slikanje, karkoli, svoje prijateljice, ki jih on sicer lahko pozna, vendar pa lahko greš tudi sama z njimi ven in se imaš lepo in ne misliš samo na njega 24/7. Saj je lepo, če si zaljubljen, pa če pogrešaš svojega dragega, vendar mora znat bit človek tudi malo sam, sicer postane ko ena težka cokla za tistega, ki je z njim.

Bolj kot boš rinila vanj, bolj se bo on umikal. Normalno je, da ima odnos nihanja in si enkrat en želi bit več z drugim, drugič pa drugi. To ni nič narobe, pač se vsakič malo prilagodita, pa je. Ni pa v redu, če je to vedno en in isti in če so razlike velike: ker potem ti njega dušiš, on pa ti beži. Kadar sem se jaz počutila, da se premalo vidiva, sem se vedno vrgla v svoje hobije - in čas mi je kar zletel, fantje pa so se vedno kar malo zbali, da me bojo zgubili, ali kaj, skratka, so si bolj želeli bit z menoj, kot pa če bi jih samo čakala in prosjačila, naj bodo. no, dva sta bila taka, prvi pa je tako ves čas hotel bit z mano in sem bila jaz tista, ki je non stop bežala.

Razmisli, zakaj se bojiš bit sama - verjetno si v otroštvu doživela kaj, kar te je malo zaznamovalo, da se bojiš bit zapuščena (ni treba da je to nek strašen dogodek, otroci pač vse malo bolj intenzivno doživljajo...), najdi to in se sooči s svojim strahom: kaj bi naredila, če bi ostala sama, če bi te ljubi zapustil. To ne sme biti konec življenja, moraš imeti še druge stvari, ki te veselijo - najdi jih!

kadar ga zelo pogrešaš, lahko začneš delat kaj zanj - tako si v mislih pri njem, pa ga vseeno ne obremenjuješ, ker pač delaš svoj projekt in ga hočeš končat. Pri nama je bilo prav hecno, ker sem vsakič pred njegovim rd ali pred novim letom ali čim podobnim veliko ustvarjala darila zanj in nisem imela toliko časa - potem je pa mislil, da ga ne maramuser posted image , ker nisva bila toliko skupaj. Prav hecno, vsakič isto, lahko bi se že navadu, da vedno takrat delam kaj zanjuser posted image , česar ne sme videt.

Skratka, ko te bo naslednjič prijelo, da bi se pa takoj videla z njim, se ugrizni v jezik, odloži telefon, poglej po sobi in najdi nekaj, kar te zanima. Če v sobi ni nič, potem pojdi ven in išči dalje. Potem vzemi tisto knijgo in jo preberi, če je to literatura, beri vice, magari, vzami barvice/tempere... in nekaj nariši, če rada slikaš, magari pojdi na net, pa malo posrfaj, če res ni nič bolj pametnegauser posted image . Saj se da dosti naučit, svašta maš gor! Speči piškote. Naredi ledeno skulpturo iz zamrznjenega kosa ledu. Poslušaj glasbo in pleši po sobi. Začni se učit inštrument, tuj jezik, pojdi v tečaj jglamarstva, jadranja, ne vem, karkoli! Zapolni si prosti čas z aktivnostmi, ki so ti všeč! Prej ali slej boš našla nekaj, kar te bo potegnilo.
Ja, seveda to ni isto kot lupčkanje in oboko zrenje v učke in seks... ampak te vseeno tudi zapolnjuje! Tako boš našla sebe, to kar te zanima, to kaj si želiš počet. in te ne bo več tako paranoično strah bit sama, ker boš vedela, da se tudi sama znaš met fino, fant je pa samo bonus. Fantom je privlačno, če ima punca svoje življenje in je neodvisna in ima en kup stvari, ki jo zanimajo in ji prižgejo iskrice v učkih, ti rečem! Večini je všeč človek, ki se vsega loti!

Sanja Rozman se je pa res specializirala za odvisnost od odnosov zadnje čase, vsaj po intervjujih sodeč. Preberi kako njeno knjigo ali pa se kar naroči na posvetovalnico.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: odvisna od odnosov
17.10.2008 11:45:59   
Rožica I
Po moje si že na dobri poti, saj si kar sama prepoznala svoj problem, sedaj pa stremiš za rešitvijo user posted image !
Drugače pa so punce itak povedala vse, posebej Ronja user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: odvisna od odnosov
17.10.2008 12:56:24   
picola1

IZVIRNO SPOROČILO: ronja


Razmisli, zakaj se bojiš bit sama - verjetno si v otroštvu doživela kaj, kar te je malo zaznamovalo, da se bojiš bit zapuščena (ni treba da je to nek strašen dogodek, otroci pač vse malo bolj intenzivno doživljajo...), najdi to in se sooči s svojim strahom: kaj bi naredila, če bi ostala sama, če bi te ljubi zapustil. To ne sme biti konec življenja, moraš imeti še druge stvari, ki te veselijo - najdi jih!


Sanja Rozman se je pa res specializirala za odvisnost od odnosov zadnje čase, vsaj po intervjujih sodeč. Preberi kako njeno knjigo ali pa se kar naroči na posvetovalnico.




Tole se mi zdi najbolj pomembno od vsega!

Sicer pa svaka ti čast, da si zmogla pogledat vase, oziroma da to začenjaš...Si na dobri poti, da boš čez nekaj let imela krasno zvezo!user posted image Samo ne odnehat nekje na sredi.

Pokukaj malo na tole spletno stran pa se naroči na posvet. Pa srečno!

http://www.spremembavsrcu.si/o-drustvu.html

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?