|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ogled Brionov
28.3.2006 21:12:38   
pascalina
imamo neki v planu da bi si sli za prvomajske počitnice mal  Brione pogledat, sploh tisti zivalski vrt, bi pa sli za  en dan. se mi zdi da se čisto do tja ne da pripeljat z avtom, a ne. pa kdo ve kaksna je cena, da te pripeljejo z ladijco, pa kje  pol lahko avto pustis? naj mal pove kdo ki je bil, kako je kaj zgledal ta izlet. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ogled Brionov
28.3.2006 21:26:22   
dulcinea
To zanima tudi mene. Z dragijem se nameravava odpraviti tja dol med prvomajskimi...

Pascalina... mogoče se srečava


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu pascalina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ogled Brionov
28.3.2006 21:36:52   
pascalina
user posted image user posted image user posted image user posted image jah mogoce pa res.
mal po netu brskam pa nic kaj pametnega ne najdem. mi je pa tko zapasalo da bi si sla ogledat tisti zivalski vrt (sem bla kot otrok), pa imam spet neko zeljo da bi si ga ogledala.
bi pa sli iz slovenske obale, pa me zanima ce se da vse vidt v enem dnevu al je boljs da gremo za vec dni dol. lep vecer

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ogled Brionov
29.3.2006 7:50:16   
skuštrana
pARKIRAŠ v Fažani pri Puli, potem pa od tam vozi ladjica. Cene pa ne vem, mi imamo tam poznane pa se vedno zastonj peljemo.


(odgovor članu pascalina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ogled Brionov
29.3.2006 8:21:11   
viv_
Greš do Fažane, tam parkiraš zastonj. Zdaj, s podaljšano avtocesto, pridemo iz Kranja do Fažane, v 2 urah, 45 minut, tako da si dol hitro. V pristanišču v Fažani je turistična agencija, ki trži samo Brijone. Bi bilo pa fajn prej po telefonu rezervirat termin, ker za 1. maj zna bit ladjica kar polna.

Po otoku te zapeljejo z enim vlakcom. Živali so bolj tako tako - večina jih je bila darilo neuvrščenih Titu, pa so zdaj že stare ali pa celo mrtve.. Potem se ustaviš še na nekih rimskih ostankih. Za konec si greš pogledat še Titov muzej, ki je pa meni osebno zelo všeč.

No, tule je nekaj več: http://www.brijuni.hr/Home.aspx?PageID=1&gohome=true

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ogled Brionov
29.3.2006 10:21:49   
pascalina
viv hvala za informacijo. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ogled Brionov
29.3.2006 21:39:45   
andrejaz
Živalskega vrta kot je bil včasih na Brionih sploh ni več. Izgleda pa ogled tako, kot je opisala Viv.
Lahko pa greš na izlet na Brione tudi npr. iz Poreča, Rovinja. V tem primeru greš s hidrogliserjem.

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu pascalina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.
Aplikacija Gorski vodnik – pomoč na poti v...
Več kot 10.000 kilometrov je skupna dolžina planinskih poti, ki so jih posneli z GPS aparati. Podatke so zbirali več kot...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?