|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   oh, še dolgih 9 dni
30.11.2004 11:24:12   
žužu
meni se pa že meša. ta mesec imam res dober občutek in me je prav strah. ves čas premišljujem samo o tem. do ne:hudicek: pa še celih 9 dni...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   oh, še dolgih 9 dni
30.11.2004 11:44:12   
Tiamo
jaz te čist razumem. Jaz jo ne čakam pojutrišnem... Občutek je pa tak k, da bom dobila :hudicek:, napete prsi in trebuh, mazolji,... upam, da so lahko tudi tisti drugi znaki :bravo::bravo:

No odločila sem se že prejšni mesec, da se ne bom obremnjevala s tem, pa ne gre. Bolj ko se prebljižuje dan :hudicek: bolj mislim na to.

Še dobro, da imam v službi veliko dela, da malo pozabim...vendar pa pri vsemu delu najdem čas za obisk RR. :ups::ups::ups:

Držim pesti za vse nas, ki je ne pričakujemo v naslednjih dneh.

LP Tia74



(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   oh, še dolgih 9 dni
30.11.2004 11:59:01   
sonjakk
Še ena, ki ima pred sabo še 9 dolgih dni, pa dober občutek, da bo po 8 mesecih le ratalo....

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   oh, še dolgih 9 dni
30.11.2004 12:03:09   
žužu
saj nam bo...to leto naj bi veljalo za plodno leto, tako da bomo tudi me še ujele zadnji vlak:)

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   oh, še dolgih 9 dni
30.11.2004 12:26:50   
pupika
Ja punce tudi nam bo ratalo, srčno upam, da še letos, ker jaz sem tudi nekje slišala, da je to leto zelo plodno, baje je zelo veliko nosečk.

Jaz pa še vedno ne vem na čem sem in čakam, da mi bo M zamujala 5 dni, ker prvi dan zamude mi še ni nič pokazalo.

LP:kuza::kuza:

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   oh, še dolgih 9 dni
30.11.2004 14:49:56   
natja_
živjo :miska:

jest jo tudi ne želim videt naslednji vikend....
tudi mi načrtujemo tretjega otročka... moja psiha je pa že pri prevelikih občutljivih prsih, napetem trebuhu, pogostem lulanju....:zaspan: hehe, veste punce, upam pa le, da ni psiha :)-

no, pa držmo pesti, da se nam posreči :pujs:

natja




(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   oh, še dolgih 9 dni
30.11.2004 15:01:46   
NikaJan
Ojla,

zjutraj, ko sem se peljala v službo, sem štela kateri dan je in še koliko dni je do ne :hudicek:. Tako potihem sem si mislila, da ta mesec pa menda sigurno bo (saj nam je pri drugem otroku tudi 4 mesece rabilo). Tako prepričana in radovedna sem bila in na koncu se je dopoldan prikazala :hudicek:.

Pa sem si prav želela razveseliti otroka z novico o dojenčku.

Bo treba :sloncek:,....

naj vam čas čimprej mine v pričakoovanju na dober rezultat in 9nebesa.

Lep dan vsem.

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   oh, še dolgih 9 dni
30.11.2004 15:04:04   
Skye
žužu dobrodošla v klubu:)

Tudi jaz moram čakati še 9 dni...kar znorela bom.....saj sem že po naravi bolj neučakana:)-

Imela bi pa eno vprašanje. Nikoli v življenju nisem imela problemov z prebavo, oziroma me ni napenjalo, Zadnje tri dni pa je za znoret.....imam občutek da če bi z iglo prišel zraven, bi me kar razneslo;)

A poznate kakšno zdravilo proti napenjanju, ki pa ni nevarno za plod? v primeru, da bi slučajno bila noseča.....kar pa še lep čas ne bom izvedela:((

Pozdravček vsem

Skye





(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   oh, še dolgih 9 dni
30.11.2004 15:04:05   
Candy
NatJa, pa NikaJan, vedve ki imata že izkušnje iz prakse, mene pa že lep čas zanima, kako se v dneh pred :hudicek:razlikujejo znaki ki kažejo na prihod :hudicek:in znaki za :nosecka:.


(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   oh, še dolgih 9 dni
30.11.2004 17:17:39   
naja78
ŽIVJO MOJE PUNČKE.:bravo:

no da se vam še jaz pridružim in malo potarnam.sploh ne vem kaj se z mano dogaja.:(stalno mislim na RR,no zdaj sem mela rač.na servisu,dans pa takoj v akcijo.
ne vem zakaj,vedno ko se bliža tardeča,si mislim,kaj če je???:zmeden: to me pomoje psihično ubija in upliva na moje hormone.joške mi bojo počle,boli me križ,špika tam dol,...a ni blesavo še to,da sem šla dans,6 dni pred M,kupit CB, in jasno da je bil negat.:grrr:jezna sem sama nase ker o tem premišljujem.najbolj pa me razkuri,če mi kdo reče da dokler nimaš še M,je čas.to pomoje ni res,če bi bila :nosecka:,bi mi vsaj 3 dni pred M,CB že mogel pokazat.STALNO NEKI RAČUNAM IN GRUNTAM ITD,...

nevem kako se naj znebim teh misli.pa saj ni še panike pri meni-7 mesec,ampak zakaj ni ratalo,to se mi že skos pojavlja v glavi.

jaz držim pesti za vas vse in vsaki :angel:za srečo.

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   oh, še dolgih 9 dni
2.12.2004 9:22:54   
NikaJan
Če ti povem po pravici, pri meni ni neke bistvene ali opazne razlike, tako da bi rekla aha, zdaj pa sem sigurno noseča. Običajni "simptomi" so prisotni. Sem pa pri obeh nosečnostih po nekaj dneh zamude :hudicek: naredila test Clear blue in mi ni pokazal pozitivno, ampak potem sem že vedela da je nosečnost, ker mi ponavadi :hudicek: ne zamuja.

lp

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
7 lastnosti odličnega partnerstva
Preverite, ali ima vajino partnerstvo teh sedem ključnih lastnosti, ki vama bodo pomagale, da bo vajina sreča v dvoje tr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?