|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ojla
8.7.2005 11:45:37   
majana
lep pozdravpo dolgem času.
Sem šla malo mimo vseh sporičil, pa ugotovila, da vas je v času, ko me ni bilo zraven, kar nekaj odšlo med :nosecka:
jaz bi tudi....:((

no, mogoče pa bom. Spet pridno jem bombončke z imenom klomifen, pravzaprav je o že mimo.Sedaj pa čakaj kot zmešan, da ne pride. in to do 20.7.

A je še katera abonirana na datum tam okoli? Da bi malo skupaj čakale, pa si kaj pojamrale....

lp
:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ojla
8.7.2005 11:50:03   
*zvezdica*
... še ena sotrpinka....čakam 12.7....in tudi močno čakam, da je en bo!!!

Ejjjj....misliva pozitivno, pa bova slej ko prej zagledali :modri:

pozdravček

*zvezdica*

(odgovor članu majana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ojla
8.7.2005 11:51:07   
enaena
jaz jo ne čakam v v drugi polovici julija in naprej...

sicer pa imamo odprte redne teme z naslovi (ne)čakajoče na ...
kjer se o tem pomenimo skupaj ...

enaena:rozica:

(odgovor članu majana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ojla
8.7.2005 11:51:50   
emaa
jaz jo ne čakam 17.7., če ne pride do torka, delam test, da mojga lahko mogoče razveselim za obletnico. Sem mela včeraj, danes O. In boli, še danes me boli, tolk da mi je na momente prav slabo. Nikdar več ne bom rekla, da med M pa res ne more tolk bolet, kot ene pravijo, ker očitno lahko fuul boli

(odgovor članu majana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ojla
8.7.2005 11:53:03   
tinkamiška
Jst pa držim pesti za vas;):miska::miska::miska::miska::miska:

(odgovor članu majana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ojla
8.7.2005 11:59:16   
majana
Jaz sem tudi tokrat o. prav močno čutila. Sploh nisem mogla verjet, ko so mi pravili, da lahko boli. Mene je pa prav konkretno zvijalo. VErjetno tudi zaradi klomifena. Skoraj stati nisem mogla.

Zdaj čakam mogoče kako vgnezditveno....:zmeden2:

no, se še kaj beremo....

lp:)

(odgovor članu majana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   ojla
8.7.2005 12:00:33   
marrusa
Jaz jo pa ne čakam 19.7.,mislim pa,da bo točna,ker sem zamudila ovulacijo in tiste dneve nisma skoraj nič:sloncek:.

(odgovor članu majana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   ojla
8.7.2005 12:00:58   
Sara3
Še ena sotrpinka z istim datumom kot ti. Nečakam je 20.7. Tudi pri meni je O že mimo, čeprav me še vedno vse boli. Pustimo se presenetiti, čeprav je to še dddaaaaaaaallllllleeeeeeeeeččččččččč.

Kot pravijo v slogi je moč - :miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska:

(odgovor članu majana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   ojla
8.7.2005 12:01:15   
emaa
ja majana, saj jaz sem tud prvič na klomifenu, in pasje boli, sem že hotla komentirat, da ni nič drugač po klomifenu, pa je pršla O čist na koncu predvidenega termina, 10 dan po zadnji tableti

(odgovor članu majana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   ojla
8.7.2005 12:16:36   
majana
zanimivo, pri meni je bila ovulacija na 8. da, s tem da sem bila na pregledu 5. dan, pa ni bilo kakega očitnega znamenja o foliklih. en naj bi bil malo večji. Pa je potem v enem tednu zrasem in me zbadal. Sicer pa sem skoraj gotova, ker BT in CS delata prav jasno sliko. no, če ne bo nič, sem lahko gotova, da je klomifen deloval. Končno. V šestih mesecih drugič. A ne dam se kar tako.
Sicer pa grem v ponedeljek na dopust, to bo fajn. Samo kaj ko bo časa za razmišljanje preveč....

lp

(odgovor članu majana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   ojla
8.7.2005 12:16:42   
majana
zanimivo, pri meni je bila ovulacija na 8. da, s tem da sem bila na pregledu 5. dan, pa ni bilo kakega očitnega znamenja o foliklih. en naj bi bil malo večji. Pa je potem v enem tednu zrasem in me zbadal. Sicer pa sem skoraj gotova, ker BT in CS delata prav jasno sliko. no, če ne bo nič, sem lahko gotova, da je klomifen deloval. Končno. V šestih mesecih drugič. A ne dam se kar tako.
Sicer pa grem v ponedeljek na dopust, to bo fajn. Samo kaj ko bo časa za razmišljanje preveč....

lp

(odgovor članu majana)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   ojla
8.7.2005 12:24:28   
emaa
glede na bolečine, je pri meni klomifen tudi deloval, tako, da sem vsaj O imela, nisem pa imela kontrole z UZ, nič zato, sem bom zanjo zmenila, če do konca septembra ne bo nič.

(odgovor članu majana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?