|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ojla
7.10.2005 22:25:35   
macka27
ojla punce,

Zdej se vam spet po dolgem času oglašam, sorči!!!user posted image
In kako ste kaj? No da se ne boste spraševale kdo sem, sem Nuša - to je bil moj stari nick!!Upam da me niste pozable!!

No jest zdej spet ( ne ) čakam naslednje M, ki jo moram dobiti 22.10.! Držte pesti da je ne bo!!! Ker zdej imam pa počasi dovolj, da že več kot dve leti delava na user posted image ,pa še vedno ni nič!!!!user posted image  
No ovulacijo imam lih te dni, tako da pesti držite da se bo kaj prijelo in da bom potem zagledala dve močni user posted image user posted image !!!

Saj res, pa vzasledila sem da je naša Astra pofočkana user posted image  JUPIuser posted image user posted image !!!!!

P.S. Za vse ostale punce in zame, ki se trudimo nareditiuser posted image  pa držim močno pesti da nam v najkrajšem času uspe in da zagledamo dve user posted image user posted image !!!!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ojla
7.10.2005 22:40:49   
biba77
Dobrodosla nazaj, user posted image 27!
Cimprej nam sporoci lepo novico!!!


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu macka27)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ojla
8.10.2005 10:58:25   
macka27
Hvala,hvala!!!

Ja upam da jo bom res lahko, .......user posted image

Pa ti kako si?user posted image

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ojla
8.10.2005 10:59:42   
macka27
Saj res....

biba 77, ČESTITAM user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu macka27)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ojla
8.10.2005 11:00:12   
emaa
welcome back

(odgovor članu macka27)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?