|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   oktobrke
2.9.2005 6:21:35   
Udb
Drage moje!

Danes se zadnjič javljam iz službe!!! Saj ne morem verjeti, da je ta dan že tukaj! To pomeni, da se bom že čez približno 1 mesec srečala z mojim sinčkom!!! In se ful vesela in po drugi strani me je ful groza... Zmeda!!

Kako ste ve? Jaz imam zadnje dni veliko energije - zanimivo!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   oktobrke
2.9.2005 6:56:06   
Nena85
Dobro jutro, smo pa zgodne danes

Jest delam še do konca septembra, potem pa hopa copa na porodniško. Potem pa upam, da nas obišče čimprej.

Imaš kakšne hude delovne plane za tale mesec?

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   oktobrke
2.9.2005 7:09:43   
Udb
Nena, itak da imam plane! Najprej okna prebarvat, potem cunje preprat, pospravt celo stanovanje, v šolo hodt...

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   oktobrke
2.9.2005 7:12:31   
Nena85
Se pravi, da nekaj podobnega kot pri nas ... treba počakat na pohištvo za spalnico, prebarvat okna, stene, ... cunce oprat, večino stvari za dojenčka nabavit, .. jest kr odlašam, ker se mi zdi, da je še tolk časa, čeprav me vsi opozarjajo, da ni ravno tako.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   oktobrke
2.9.2005 7:13:59   
Udb
Nena85 je napisal/a:

Se pravi, da nekaj podobnega kot pri nas ... treba počakat na pohištvo za spalnico, prebarvat okna, stene, ... cunce oprat, večino stvari za dojenčka nabavit, .. jest kr odlašam, ker se mi zdi, da je še tolk časa, čeprav me vsi opozarjajo, da ni ravno tako.


Nena, kdaj pa imaš ti rok? Ja, časa je pa vse manj!!

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   oktobrke
2.9.2005 8:32:36   
Nena85
28. oktobra, pa ti? Bolj na začetku meseca, ane?

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   oktobrke
2.9.2005 9:19:09   
rumena
Smo pa res že vse v velikem pričakovanju naših . Bo pa res hitro ta dan tukaj, čeprav se mi zdi, da mi do sedaj ni minevalo hitro.
Zdaj bo pa potrebno res počasi nakupiti vse stvari, kajti bolj proti koncu se nam res ne bo več dalo okrog hodit.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   oktobrke
2.9.2005 9:25:11   
Udb
nena, ja, jaz imam 15.10.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   oktobrke
2.9.2005 9:39:20   
žužu
udb, preverjam...

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   oktobrke
2.9.2005 9:40:04   
žužu
ni? ni trakca..

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   oktobrke
2.9.2005 9:45:37   
KIRA
Živijo punce!

Po približno 50 neuspelih prijavah, se mi je končno uspelo pirjaviti na novo RR! Ampak mi dela grozno počasi in mi žre žive..

Sem vam pa hotela poročati, da je z mano vse o.k. Zdrava kot riba, na porodniško grem pa komaj 17.9.!

Na CSD trdijo, da mi kot brezposelni ne pripada pravica, da začenm porodniško 42 dni prej (pred PDP), ampak samo 28 dni pred PDP! Hvalabogu se mi finančno nič ne spremeni, so mi pa zakomplicirali vse mogoče, tudi osnovno zavarovanje!!!
Toliko letanja sem imela da sem si zavarovanje zrihtala, da sem najbrž ene 4 kilometre prehodila že med 6.30 in 8.00 zjutraj (prejšnji petek), na kraju sem mislila, da bom na licu mesta rodila, tako me je tiščal buši. Pa nisem nič zrihtala.
Pol sem moža prosila, da mi je on šel letat urejat papirje!

Barabe ene mi niso povedali, da me avtomatsko odjavijo pri Vzajemni, ko mi poteče porodniška. Ker me je prijavil mož, ko sem postala brezposelna sem seveda ves čas mislila, da imam to urejeno, - ker sem pač prijavjlena preko njega. ampak napaka! Ni res. Med porodniško so me prijavili preko CSD.
V glavnem: sedaj si SAMA moram plačevati OSNOVNO zavarovanje (dodatno imam urejeno preko položnic), dokler ne bom nastopila porodniške, 1 dan prej se moram SAMA odjavit.
Sem v petek mislila da bom popizdila, pa sem vseeno uspela z moževo pomočjo vse uredit in zrihtat in kartico so mi tudi potrdili, tako da sem pregled tudi lahko opravila.

ampak me je čisto zares tako tiščal buši, kot da bi imela topovsko kroglo notri. ampak je doktor rekel, da je vse o.k., voda tudi, le malo slabokrvna sem in sem dobila zdravila oz. recept za železove tablete.
Živa groza vam povem, da nas nosečke tako matrajo. Da bi ti pa kdo kaj sam od sebe povedal - ni šans. pol si pa neumen in gledaš ko tele nova vrata, ko se ti kaj zakomplicira. ja seveda - saj se ti niti sanjalo ni, da je kaj takega možno.
Ma ne vem? A lahko take stvari oz. stres škodujejo meni ali bebici??? Jaz mam čist zares filing, da bom rodila VSAJ 2 tedna prej, če ne več.!!!

Tako, mal sem se morala izpovedat, kar mi je te dni ležalo na duši. Upam, da je pri vas ostalih vse o.k., še posebaj pri tebi UDB, ker imava termin na isti dan....

A imena že imaš?? Saj več ne vem - a si nam napisala kaj bo?? Uh, sem pozabljiva..

Midva sva se zedinila na EVELIN, ker bo baje punčka. Za fantka pa imam še od prej prišparano ime Sandi ali David, če bi naju slučajno presenetil....

Aja, drgač pa sem se včlanila v AVON, ampak bolj tako, za osebne potrebe. Če pa bo kdo hotel kaj preko mene naročit, pa tudi nimam nič proti.
Je katera od vas včlanjena? Kako ste zadovoljne?
Meni trenutno ful paše, da sem si par artiklov naročila in nimam tistih standardnih, kot vedno. Malo spremembe pač, ko pa je vse tako nekako monotono in se vlečejo dnevi kot jara kača. saj ne da ni zanimivo, ampak vsi dnevi so enaki.
Sva pa zato šla včeraj na sejem, pa sem se cca. 1,5 ure špancirala z familijo okrog. Sem bla kar zmatrana, pa blaznoooo vroče mi je bilo. Sem bla rdeča kot kuhan rak. Še bebice nisem več čutla do večera. ampak je zvečer spet brcnila tu in tam, danes zjutraj je pa tud imela telovadbo, tako da je vse o.k.

LP

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   oktobrke
2.9.2005 10:13:39   
Udb
žužu je napisal/a:

ni? ni trakca..


To mi pa ni jasno!!!

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   oktobrke
2.9.2005 10:33:43   
kati1
ojla

KIRA ... kar se tiče SLO birokracije za porodniško - bi lahk bil kar poseben forum na RR ...

sicer pa je ful lep in topel dan in ful me matra, da bi kar posteljico za našega Lukeca pripravila ....


(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   oktobrke
2.9.2005 10:34:10   
Udb
Kira, pozdravljena!!

Jaz sem kar fajn, imeli bomo fantka - Marcela!

Drugače pa danes zadnjič delam, naslednja 2 tedna imam dopust, potem je pa že porodniška tukaj!

Tudi moj buši me dostikrat tišči, Marcel veselo probava trdnost mojih reber... Bom najbrž kar pogrešala te brce!!


(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   oktobrke
2.9.2005 10:35:39   
žužu
Da sprobam če zdaj dela (žužu ne zameri).

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   oktobrke
2.9.2005 10:41:49   
soncek&luna
pozdrav tudi z moje strani,
jaz pa moram povedat da sem nonstop utrujena, ponoci ne spim, noge mi otekajo pa hormoni me dajejo 1000 na uro
sej za prezivet je se vedno oz. sem vsa blazena pri brcikah mojega fantka...dobro da so v sluzbi tolerantni in nic ne komplicirajo, ko hodim ze po 12-uri domov...
sem pa v sluzbi se do najkasneje 8.9. potem pa 10 dni dopusta in naprej porodniska...
za mojega malcka moram se kar nekaj pripravit...dela se polno

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   oktobrke
2.9.2005 10:46:54   
žužu
o, super! udb zdej pa res dela! ej, hvala ti, dušca si!

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   oktobrke
2.9.2005 10:52:00   
soncek&luna
jaz bi tudi rada vedela, kako se mi trakec pojavi

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   oktobrke
2.9.2005 10:52:22   
žužu
KIRA, to mi je pa ful čudno, da si moraš sama plačevati osnovno zdravstveno zav., ker kolikor sem jaz s tem seznanjena, ti ga mora plačevati občina v kateri si prijavljena. neseš samo potrdilo, da si brezposelna, pa ti oni plačujejo.
pa še to, da boš na sociali vzela papirje za vlogo za nadomestilo porodniške, ki jih vložiš po porodu.

SONČEKLUNA, nisi edina, ta ti bo malo lažje
tudi jaz sem ponoči kot sova zaradi krčev in trganja v nogah. mi ne pomaga nič, ne magnezij in ne kalcij. ne morem spati pa konec. sem pa ponoči bolj aktivna, čez dan pa sitna sicer pa kmalu ne bomo spale ponoči, tako da je kar okej, da se malo privajamo na nočno življenje.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   oktobrke
2.9.2005 10:57:03   
soncek&luna
saj vem žužu, da nisem edina...sicer krcev hvalabogu nimam, samo noge mi zatecejo no pa roke tudi...pridem pa domov iz sluzbe cist povozena, da kar padem v posteljo za kako urco potem pa je ok... zvecer pa nikakor zaspati...sej pritozujem se ne prevec...vzamem vse to v zakup kot del nosecnosti...kljub vsem tegobam sem vesela, da mi je dano to darilo izkusiti nosecnost

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   oktobrke
2.9.2005 11:12:04   
Udb
sonček, sem ti pisala na pivat.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   oktobrke
2.9.2005 11:12:37   
Udb
privat!!

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   oktobrke
2.9.2005 11:17:28   
soncek&luna
hvala udb,
no upam, da dela

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   oktobrke
2.9.2005 11:17:54   
soncek&luna
hmmm...ne dela...grem se enkrat

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   oktobrke
2.9.2005 11:22:12   
soncek&luna
no,da zdaj vidim

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?