|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   olje kot dodatek GH
15.9.2010 21:06:07   
constanca
Zanima me katero olje dodajate hrani?

Repicno, soncnico...? Katero znamko?

Hvala in lp

K
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: olje kot dodatek GH
15.9.2010 21:42:21   
jajula
mi smo dodajali le domače olivno olje

(odgovor članu constanca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: olje kot dodatek GH
17.9.2010 21:38:17   
Buhteljcek
tud jest olivno olje.ne gledam na znamko.

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: olje kot dodatek GH
17.9.2010 22:23:01   
Anonimen
Uporabljamo repično,olivno olje.

(odgovor članu constanca)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: olje kot dodatek GH
17.9.2010 22:46:56   
constanca
kaj pa od Holle katera uporablja? Ne vem, ce se prav spomnim je ena mesanica olj. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: olje kot dodatek GH
18.9.2010 7:28:09   
Hope2
Našemu sem dajala olje za dojenčke, ne vem katere firme. Dobiš v večjih marketih, na oddelkih za zdravo prehrano in diete. Domača ali navadna olja mu niso odgovarjala-pretežka

(odgovor članu constanca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: olje kot dodatek GH
19.9.2010 18:16:32   
malaMravljica
ja, jaz dajam Holle. Meni super. Drugace pa uporabljam tudi maslo iz kisle smetane, tudi primerno za dojencke.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: olje kot dodatek GH
20.9.2010 7:40:10   
constanca

ola, mala Mravljica

pa se spet nekje srecava:)) Mene tudi nekaj matra, da bi tega kupila. Sier pa pri nas v "svetovalnici" priporocajo repicnega z ip certifikatom, ki sicer ni bio je pa tudi proizvedeno pri "nas" in zelo dobre kvalitete.

No, verjetno bo se najbolj na koncu odlocilo moje malo dete kaj bo raje jedlo:))

Olivnega pa najraje kupiva pri nas na Primorskem. Super je.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: olje kot dodatek GH
21.9.2010 11:54:42   
malaMravljica
ojla.
Ma meni v posvetovalnici nikol nic ne rece, vprasa kako je in to je to. Nic ne komplicira. Je pa moja odlocitev, da kupujem vecinoma Holle zadevice oz imam tudi zelo blizu Rapunzel, jih poznas? Sem pa tudi jaz najprej repicino olje, pol sem pa tega od Holle zasledila in meni osebno je to bolj vsec. Pa se to, si pri vas tudi zasledila Reformhaus, ce ja pojdi kdaj notri in poglej kaj imajo, tudi Holle in sploh fajn zadevice.
Olivno olje pa jaz na Gardskem jezeru kupim, je tudi njami.

(odgovor članu constanca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: olje kot dodatek GH
21.9.2010 15:57:27   
constanca
ojla
ja poznam Holle in ga je pri nas zelo lahko dobit. Itak. Tudi cenovno je skoraj ceneje kot Nestle itd. To me je prav presenetilo. Pa Sunval uporabljajo kolegice (Demeter), ampak to pa res ne vem kje kupijo, pa vedno pozabim vprasat. Mislim, da je nemsko? Poznas?
Pa Rapunzel je tudi neproblematicen za dobit.

Bom verjetno tudi kar Holle vzela.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: olje kot dodatek GH
21.9.2010 18:13:30   
malaMravljica
A res al kaj, tok poceni imate Holle. Mi prosim pogledas sem na ta link in primerjas cene, je pri vas ceneje, ker pol se moj enkrat ustavi in nabavi. Poglej recimo cene za olje in zitne kasice.
link:  http://www.hans-natur.de/index.php?call=521-918-0-2&kampagne=31
to so tu spletne cene, v trgovini pa za en odtenek drazje. Dobi se pa tu tudi vse ja, sam te znamke ki si ti napisala pa ne poznam. itak pa kupujem vse od Holle, pa kar oni nimajo pa Rapunzel, pa v DM sem tudi ze zasledila Demeter znamko ves. Pa moj vrtek tudi da veliko zelenjave user posted image  

(odgovor članu constanca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: olje kot dodatek GH
22.9.2010 8:19:40   
constanca
user posted image za tvoj vrtek
Midva ga ps se isceva. Do takrat pa se import iz Slouser posted image

Drug teden bom doma in bom sla pogledat. Me res zanima, ce sem prav ocenila situacijo. Kar sem primerjala me je res presenetilo, ker sem pricakovala, da bo precej drazje od Nestleja, pa sta tako rekoc obe znamki precej domaci.

Ah, te dni se revno zgrazam nad kvaliteto Pampersk narejenih v DE ali pa na PO. Mislim, pa potorosniki placajo isto cenouser posted image Mam delo, a ne. Bolje, da grem na sprehod....sem doma (1). Saj ves kaj mislim.

Lep dan in se javim drug teden s cenami.


(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?