|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   orgazem
30.7.2007 13:28:38   
tadejat
Zanima me ali ima še katera probleme z orgazmom?
Prej ni bilo problema, po rojstv otroka pa kar nič več. Ko se bliža vrhuncu imam občutek, da kar na enkrat vse splava po vodi. Ko sem ta problem omenila G. mi je dejal da je vse v moji glavi in da je verjetneje problem strah pred novo zanositvijo, katero so mi jo strogo odsvetovali 1 leto.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: orgazem
30.7.2007 13:37:05   
Anonimen
mogoče ima tvoja g. prav?

(odgovor članu tadejat)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: orgazem
30.7.2007 13:40:05   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: tadejat

Ko sem ta problem omenila G. mi je dejal da je vse v moji glavi in da je verjetneje problem strah pred novo zanositvijo, katero so mi jo strogo odsvetovali 1 leto.


  Če ga sama sicer doživiš, potem je zagotovo to.

(odgovor članu tadejat)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: orgazem
30.7.2007 13:41:22   
Anonimen
http://www.lunin.net/Magazin/Prispevki/Razno/172/

user posted image

(odgovor članu tadejat)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: orgazem
30.7.2007 13:53:31   
Taula
Če ga sama sicer doživiš, potem je zagotovo to.


Ja.user posted image


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: orgazem
30.7.2007 13:59:42   
Anonimen
Lahko še meni nekaj odgovorite?user posted image
Mene je namreč strah orgazma, ker po njem doživim takšno eksplozijo joka, da se sploh ustaviti ne morem.
Zanima me, če se še komu to dogaja?Mož me samo zmedeno gleda, ker ne ve kaj mi je, pa tudi povedati mu ne znam, saj še sama ne vem user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: orgazem
30.7.2007 14:06:33   
visnjaaa
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Lahko še meni nekaj odgovorite?user posted image
Mene je namreč strah orgazma, ker po njem doživim takšno eksplozijo joka, da se sploh ustaviti ne morem.
Zanima me, če se še komu to dogaja?Mož me samo zmedeno gleda, ker ne ve kaj mi je, pa tudi povedati mu ne znam, saj še sama ne vem user posted image


Orgazem se dogaja v glavi!!!!!!
Upam, da sem ti odgovorila.
Ti se menda že psihično pripravljaš, že pred sexom, da se boš na koncu zjokala in rezulatati so potem dejansko jokanje.
Pa dej uživi v sexu in pozabi na strah.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: orgazem
30.7.2007 14:09:43   
tabe
Če ga res sama s sabo doživiš potem je verjetno res,
al pa se tvoj partner ne potrudi več tako kot se je nekoč,
al pa si ti postala bolj zahtevnauser posted image

Pa si se z njim že pogovarjala o tem?

Pravijo da je orgazem nekaj najlepšega in najbolj zakompliciranegauser posted image

(odgovor članu tadejat)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: orgazem
30.7.2007 14:10:25   
Maleal
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Lahko še meni nekaj odgovorite?user posted image
Mene je namreč strah orgazma, ker po njem doživim takšno eksplozijo joka, da se sploh ustaviti ne morem.
Zanima me, če se še komu to dogaja?Mož me samo zmedeno gleda, ker ne ve kaj mi je, pa tudi povedati mu ne znam, saj še sama ne vem user posted image


A to le zadnje čase ali od kar pomniš?

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: orgazem
30.7.2007 14:14:09   
srki
Kaj pa vem, druga anonimna, včasih se tudi pri meni to zgodi, mogoče dvakrat na leto, pa ne vem, zakaj tako. SEveda je tudi mene moj zmedeno gledal, pa sem mu rekla, da je bilo pač tako divje dobro, da kar jokamuser posted image . Mi ni verjel, da jokam zato, ker ni nič narobe, itak, jok naj bi bil povezan večinoma s čim slabim, pa ni bilo tako. Težko pač razložit.


(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: orgazem
30.7.2007 14:15:36   
Anonimen
Od kar ga doživljam user posted image .Šla sem že do psihologa, pa mi ni znal pomagati.Rekel je, da globoko v sebi nosim nekaj, kar vpliva na mojo spolnost.Mislim, da bi to lahko bila spolna zloraba v ranem otroštvu, samo o tem sem spregovorila, tudi s partnerjem.

(odgovor članu Maleal)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: orgazem
30.7.2007 14:23:28   
Anonimen
ja mene tudi kdaj po kakem ful dobrem sexu in orgazmu kar na jok vrže user posted image in sploh se ne morem ustavt in kar režim se zravn, mož me pa sam neumno gleda user posted image hehe!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: orgazem
30.7.2007 15:03:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Lahko še meni nekaj odgovorite?user posted image
Mene je namreč strah orgazma, ker po njem doživim takšno eksplozijo joka, da se sploh ustaviti ne morem.
Zanima me, če se še komu to dogaja?Mož me samo zmedeno gleda, ker ne ve kaj mi je, pa tudi povedati mu ne znam, saj še sama ne vem user posted image


Nč ne skrbi..to je normalno user posted image ....ti kr uživaj naprej!!! Nisi edina..to je le dokaz, da si uživala v sexu z dušo in telesom
Fajn bodi

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: orgazem
30.7.2007 15:20:18   
tadejat
Če prav štekam me nekatere niste prv razumele.Jaz ga sploh ne doživim vrnih kot včasih, zelo slabo pa nema veze kako!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: orgazem
30.7.2007 15:22:29   
mojamura
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Od kar ga doživljam user posted image .Šla sem že do psihologa, pa mi ni znal pomagati.Rekel je, da globoko v sebi nosim nekaj, kar vpliva na mojo spolnost.Mislim, da bi to lahko bila spolna zloraba v ranem otroštvu, samo o tem sem spregovorila, tudi s partnerjem.



hm...a si ti slučajno žrtev spolne zlorabe, ali jaz napačno štekam?

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: orgazem
30.7.2007 15:34:13   
Anonimen
Ja ,sem žrtev spolne zlorabe.user posted image Zgodila se je v ranem otroštvu in trajala nekaj let.

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: orgazem
30.7.2007 16:16:48   
purple
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ja ,sem žrtev spolne zlorabe.user posted image Zgodila se je v ranem otroštvu in trajala nekaj let.


Poišči strokovno  pomoč.

_____________________________

Život ide dalje,
život brzo odlazi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: orgazem
30.7.2007 18:22:27   
tadejat
ej fenks k odgovarjate na moj problem!!!!!

(odgovor članu purple)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: orgazem
30.7.2007 18:31:11   
komarka
tadejat, a pa si sproščena in to al če sobr razmisliš te nekaj bremza?
In to kar ti je rakla G, si razmislila?
No, ne morem govorit iz izkusenj, ker se pricakujemo prvega, sam dostkrat razmisljam kako bo porod vplival na najin seks, prevdsem name.

Mogoce si pa od otrok tok utrujena, da se ne mores vec čist vzivet sam vase, v svoje dozivljanje...kaj vem, kaksna dodatna romantika-sama s partnerjem...kaj ve kaj te je prej vzburjalo.

Proiskusaj in uzivaj ob tem user posted image


(odgovor članu tadejat)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: orgazem
30.7.2007 18:33:44   
purple
IZVIRNO SPOROČILO: tadejat

ej fenks k odgovarjate na moj problem!!!!!


Oprosti. Sam se mi je anonimna prav zasmilila.

Ti pa maš mogoče res problem v glavi. Res probi dat user posted image  za kakšno urco v varstvo in se poiskušaj popolnoma sprostiti. Nisem strokovnjak, mogoče pa je res zavora tudi to, da je v sosednji sobiuser posted image .

_____________________________

Život ide dalje,
život brzo odlazi...

(odgovor članu tadejat)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: orgazem
31.7.2007 23:04:10   
Nyah*
Ne vem sicer, koliko je vajin user posted image  star, predvidevam, da je se majhen, tako da se mogoce tudi hormoni se niso uravnovesili. Veliko (ce ne vecina) zensk spolnost (beri seks) po porodu dozivlja drugace kot prej. Jaz sem recimo tak primer, da uzivam lahko recem se enkrat bolj kot prej, pri tebi je lahko ravno obratno.
Kombinacija vsega je lahko kriva za tvojo situacijo: nisi sproscena, bojis se zanositi, moti te, ker nista sama (user posted image ), ..., to je veliko dejavnikov, a prepricana sem, da bo spet kot je bilo, ce si prej orgazme dozivljala brez tezav. Veliko je v glavi, res.

Drzim pesti zate!

(odgovor članu purple)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: orgazem
8.8.2007 22:16:43   
tabe
tadejat
Ti se probi čim bolj sprostit pa ga ti vodit skozi s... al pa celo začni.
Ker če se ti ne da potem že to ko te preganja, če te , te odvrača od tega.
Seveda mora biti pa to pravi čas in razpoloženje.
Vzemi stvar v svoje roke, malo razmisli, pa bo
Al pa predlagaj kake nove metode, tehnike, kraje, ......
Domišljija nima meja

Ajd

(odgovor članu tadejat)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: orgazem
9.8.2007 12:12:10   
Andža
Jaz pa lahko samo rečem: noro
Pri meni je odvisno od razpoloženja, enkrat je noro dober, enkrat pa user posted image , samo takrat ko je, vidim pa tudi nebesa

(odgovor članu tabe)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: orgazem
9.8.2007 16:00:34   
baguSka
Zanima me ali ima še katera probleme z orgazmom?


Jaz. Pa se nisem rodila. Med oralcem ga dozivim vedno, med sexom pa nikoli. Ne vem zakaj je temu tako user posted image  Pa nima malega... ga kr fino cutim.user posted image

Drugace pa tud jaz kdaj zacnem jokat po orgazmu in se ob enem zraven smejat.

(odgovor članu tadejat)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: orgazem
9.8.2007 16:18:06   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Pa nima malega... ga kr fino cutim.user posted image




  Pa dej no ... velikost pa ja ni pomembna  user posted image user posted image user posted image  .....


Najbrž je samo pomenjkanje izkušenj "v dvoje". Tega pač ne moreš pridobiti drugače kot s prakso.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?