|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otroci in pravi čaji
22.12.2010 12:00:49   
*goldfish*
Ker več glav več ve....se obračam na vas. Zelo rada pijem prave čaje, in včeraj zvečer sem si naredila zeleni čaj z meto ter dodala med....božanska kombinacija user posted image  Mojemu malčku pa sadni čaj z medom. In ko sva tako srkala vsak svoj čajček, me je prosil, če lahko proba mojega. Pa sem mu dala in je bil zelo navdušen. Pravzaprav je izpraznil lončekuser posted image
Zdaj pa punce.....lahko otroci pijejo prave čaje??user posted image


_____________________________

Vse bitke v katere se zapletemo se zgodijo zato, da nas nečesa naučijo - tudi tiste, ki jih zgubimo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otroci in pravi čaji
22.12.2010 12:10:23   
Nika v službi
Po neki logiki bi rekla, da zeleni čaj oz. pravi čaji niso primerni za otroke, saj vsebujejo tein in delujejo podobno kot kava. Kave pa otroci ne pijejo, a ne?

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu *goldfish*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otroci in pravi čaji
22.12.2010 12:10:52   
eva1
Jst bi rekla, da ni lih priporočljiv, vem pa neuser posted image

(odgovor članu *goldfish*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otroci in pravi čaji
22.12.2010 12:13:30   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: mana_t


Zdaj pa punce.....lahko otroci pijejo prave čaje??user posted image




Pravi čaji vsebujejo kofein, tako, da vsekakor niso primerni za otroke.

(odgovor članu *goldfish*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otroci in pravi čaji
22.12.2010 12:14:55   
BAMBINA_
Pravi čaj je, kot kava, naravno poživilo in zato ni primeren za otroke.

< Sporočilo je popravil BAMBINA_ -- 22.12.2010 12:15:32 >


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu *goldfish*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otroci in pravi čaji
22.12.2010 12:48:31   
*goldfish*
Kolikor vem, pitje črnega čaja ali pa zelenega, je razlika.
Vem, da se črni čaj pije namesto kave, da te poživi....zeleni pa da te umiri. Vsaj tako mi je rekel gospod iz Anglije, da je takšen običaj tam in da pijejo dopoldne črnega in zvečer pred spanjem pa zeleni čaj.


user posted image user posted image


_____________________________

Vse bitke v katere se zapletemo se zgodijo zato, da nas nečesa naučijo - tudi tiste, ki jih zgubimo.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: otroci in pravi čaji
22.12.2010 12:56:38   
Nika v službi
Tudi zeleni čas vsebuje tein oz. kofein, preberi si malo na netu, no.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu *goldfish*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: otroci in pravi čaji
22.12.2010 13:06:06   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Tudi zeleni čas vsebuje tein oz. kofein, preberi si malo na netu, no.


Seveda. Pa beli čaj tudi. To niso pijače za otroke, edino roiboos čaj mu lahko daš, ker ne vsebuje teina, pije se ga pa na enak način kot zelene ali črne čaje, pa še cel kup zdravih reči ima notriuser posted image .
Če boš šla pa v čajno hišo nabavit čaje, pa lahko vprašaš po Bancha japonskem zelenem čaju. Ta ima tako zelo malo teina notri, da ga lahko pijejo tudi otroci in ljudje, ki se morajo drugače izogibati teinu in kofeinu.


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: otroci in pravi čaji
22.12.2010 13:06:45   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: mana_t

Kolikor vem, pitje črnega čaja ali pa zelenega, je razlika.
Vem, da se črni čaj pije namesto kave, da te poživi....zeleni pa da te umiri. Vsaj tako mi je rekel gospod iz Anglije, da je takšen običaj tam in da pijejo dopoldne črnega in zvečer pred spanjem pa zeleni čaj.


user posted image user posted image




Zeleni čaj prav tako vsebuje tein oz. kofein, ki se sprošča počasneje v organizem in zato nima takojšnjega spodbujevalnega učinka.

(odgovor članu *goldfish*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: otroci in pravi čaji
22.12.2010 13:08:53   
mateyka
Green tea contains a large amount of caffeine, which may cause anemia and other problems in children. Do not give any herbal/health supplement to a child without first talking to the child's doctor.
http://www.drugs.com/mtm/green-tea.html

If you have young kids, it is advisable for them not to drink tea. This is because tea contains caffeine that may over-stimulate. It also contains tannins that may block nutrients absorption such as protein and fats in children.http://www.amazing-green-tea.com/green-tea-side-effects.html
Is green tea ok for kids to drink as a refreshment instead of pop or gatorade?Occasional sips are okay, not I don't really recommend giving green tea to kids to drink as regular beverage.
http://www.amazing-green-tea.com/green-tea-for-kids.html

(odgovor članu *goldfish*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
3.3.2011 22:03:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Razhod: menjata se starša, ne otroci
Ločeni milenijci vse pogosteje puščajo svoje otroke, da živijo v družinskem domu, medtem ko starša živita z njimi v izme...
To so znaki, ki kažejo na psihopatijo pri ...
Strokovnjaki na področju duševnega zdravja govorijo predvsem o teh štirih znakih.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?