|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otroci z mitohondrijsko citopatijo oz. sumom ...
5.9.2007 11:44:18   
sali
Hči ima sum na mitoh. citopatijo (encefalopatijo). Stara je 19 mes in še ne drži glavice ves čas, prav tako ne more sama sedeti. Zanima me "v kakšnem stanju" (grdo sem se izrazila, upam da razumete) so otroci s tako oz podobno diagnozo. Namreč hčerina diagnoza ni potrjena, če pa bi bila, po fizioterapevtkinih besedah ji fth ne bi pomagala. Se pravi, da kljub fth ne bi dosegli kakšnih napredkov. Ker pa diagnoza ni potrjena, kljub temu hodimo na nevrofth 1x na teden, pa tudi doma delamo. Napredek pri hčeri je, vendar zelo majhen. Fizioterapevtka bi nas rada dala le 1x na 14dni.
Zdaj me pa zanima kakšne izkušnje imate starši otrok s "podobno" diagnozo, problemom. Vem, da je vsak otrok drugačen, se drugače odziva, ipd. pa vendar.
Lp in hvala za kakšenkoli nasvet
Sali
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otroci z mitohondrijsko citopatijo oz. su...
5.9.2007 11:53:13   
Šaki
joj ne poznam nobene s takim priemrom,sem pa našla tole na netu nek članek..ne vem če gre za isto stvar kot pri tvoji punčki...
http://www.radio-tednik.si/si/tednik/novica.php?id=499

mogoče pa ima katera druga več izkušenj...user posted image ker ne vem točno katera bolezen je to..

(odgovor članu sali)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otroci z mitohondrijsko citopatijo oz. su...
6.9.2007 12:27:50   
BaNeLa
Jaz imam sina z mitoh. citopatijo. Pošlji mi ZS, pa se lahko kaj več pomeniva okoli tega - je pa moj sin ZELO napredoval po fth in je hudo prizadet....ampak gre na bolje.....majhni koraki niso zanemarljivi...

(odgovor članu sali)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?