|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ovulacija
27.7.2005 8:27:52   
*zvezdica*
Živjo!

Ok, vem da je že 100x premleta tema.....
...na RR sem si dala izračunat kdaj mam ovulacijo...in jo imam ta teden...pa me zanima koliko časa dejansko traja ovulacija (najbrž ne cel teden :zmeden: )...pa baje, da če imaš spolne odnose na 2-3 dni naj ne bi bilo problema z zanositvijo (če je vse OK)...ampak, a ni potem varianta da zamudiš ovulacijo..al kako??
Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ovulacija
27.7.2005 8:37:06   
vampirka
Izračun ti da orientacijo kdaj naj bi bila z :love: najbolj pridna in naj bi :sloncek::sloncek::sloncek: vsaki drugi (lahko tudi vsak) dan.
Samo jajčece "živi" (ponavadi) od 6 - 24 ur. In optimalno je, da imaš spolne odnose pred tem (ovulacija je proces, ko se jajčece sprosti iz jajčnika), da mali borci že čakajo v jajcevodu, za kakim ovinkom v zasedi... :)-:)-:)-

Torej, kaj delaš za kompjutrom??!! Takoj :sloncek::sloncek::sloncek:, da bo več srečk :nosecka:.

(odgovor članu *zvezdica*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ovulacija
27.7.2005 8:41:26   
DaisyE
Ovulacija je, ko se jajčece sprosti in ga pograbi jajcevod. Takrat je fajn, da so vojaki že na mestu, ker maš menda po tem ko se je jačece sprostilo, samo še ene 12 ur časa, da se oplodi, potem je že prepozno. Vojaki naj bi zdržali tudi do pet dni, zato je čisto ok na dva dni sexat. oni pač noter počakajo. :)-

Zračuna ti pa tolko dni zato, ker so upoštevanja tudi +/- odstopanja v ciklusu, pa da malo rezerve. Veselo :sloncek: pa ni variante da jo zamudiš. Na žalost ti pa to vseeno ne garantira, da boš zanosila.

Lep dan

(odgovor članu *zvezdica*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ovulacija
27.7.2005 8:43:14   
DaisyE
No smo pridne... A je kera od vaju za čvek kartakomalo?

(odgovor članu *zvezdica*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ovulacija
27.7.2005 9:02:01   
*zvezdica*
Hvala punce!

res bi blo fajn zagledat:modri:

In kaj kej počnete v tej neznosni vročini? Jaz crkavam v službi...skos bl je vroče...najrajš bi se v eno vodo vrgla...ampa pod ene borovčke šla sedet z eno hlado pjačko v roki :)
Ne bi blo slabo, a? A gremo ;)

(odgovor članu *zvezdica*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ovulacija
27.7.2005 9:06:41   
vampirka
Jaz časa za kaki hudi čvek nimam - moram tole škatlo pred sabo za službene namene uporabljat :)-.

Ampak se pa strinjam - v senčko pod borovčke, eno pijačko, pa dragega, ki bi me cartal celi dan. Ups, spet spim na delovnem mestu! :)-:)-:)-

Vsem skupaj eno veliko :kava: za dobro jutro in naj vam bo dan čimlepši, čimbolj hladen in sploh in oh!!! :rozica:

(odgovor članu *zvezdica*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   ovulacija
27.7.2005 9:07:27   
baguSka
ja gremo gremo

zvezdica tud moja M je bla tazadna 8.7. in tud jst sm mela 15. dan neznosne bolečine v jajčnikih.. naenkrat sm začutla vse mokro, sem šla pogledat kaj se dogaja in ooooogrooooomno prozorne sluzi, ki je še nikol do zdej nism vidla :zmeden: sm šla hitr do mojga in ga zvlekla domov, tko da sva v eni uri hopsala.. že od takrat mam vsak dan bolečine tam dol.. no priznam, take pdb sm mela že pred to sluzjo od zadnje M, pa pojma nimam kuga je to, ampak berm ene punce da se njim dogaja pdb, tko da se sploh več ne bom obremenjevala in bom samo še na M čakala, ker je itak vse skupi že brezveze..

upam za vse nas :rozica:

(odgovor članu *zvezdica*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   ovulacija
27.7.2005 9:13:38   
DaisyE
ooo Zvezdica, to je pa pametna ideja... meni bi sploh pasalo, ker smo ga vceraj s kolegi malo žingali, pa mam zdaj enga malega hudobnega :muca: in se še malo skupaj sestavljam...

Baguska kam si šla ponjga? A na šiht?

(odgovor članu *zvezdica*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   ovulacija
27.7.2005 9:14:32   
*zvezdica*
Mah...sej nismo dost pametne da bi vedle kaj vse se nam tam not dogaja....mene tud enkrat boli, enkrat mam ene čudne izcedke, pol me ščipa......kr neki no. Se mi zdi, da se je najboljš čim manj ubadat s tem...pol se sam skos neki psihiramo kaj hudiča je spet to... Najbolš da si ga na easy vzamemo...pa bo že!
Matr mamo ženske enih problemov ;) Me zanima če se tipčki tud tkole žrejo za kakšno stvar :zmeden:

(odgovor članu *zvezdica*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   ovulacija
27.7.2005 9:22:46   
DaisyE
Vidiš zvezdica, jaz sem se pa to spraševala: kako naj vse skup na izi vzamem, pa kako naj se dam na off? A preprosto rečem "ne delam na :duda:" in se mam fajn. Ja sam pol bom pa zamudila vse ovulacije, nezdravo živela tudi ko bom potencialna :nosecka:, ne bom jedla folne kisline in še in še. Ampak v trenutku, ko dam tableto Tifola v usta, pa ne morem biti na off. Zdaj že takrat, ko dobim :hudicek: na hitro preračunam, kdaj bo ovulacija, potem pa to še miljonkrat do srede ciklusa naredim, ostalo polovico se pa z znaki ubadam.
Pa sploh nisem tako žalostna, samo kdaj me prime.

One million dollar question: KAKO NAJ BOM NA IZI?

(odgovor članu *zvezdica*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   ovulacija
27.7.2005 9:27:40   
dolenjka
DaisyE a si ti moja dvojnica? Hudoo

Dej povej mal kako je s tvojo posodo? Zna že vse sama?:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu *zvezdica*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   ovulacija
27.7.2005 9:31:37   
*zvezdica*
Ja sej vem....ne morš bit...bolj ko hočeš bit na easy, bolj te mori vse skup! Lahko je bit pameten, drugo so pa dejanja...pa naša psiha...ta se mi zdi da je najhujša...če si govoriš ne mislt, ne mislt, ne mislt...ja kaj boš pa drzga kot pa mislu!!!
Kolk časa pa vidva že poskušata? No, jaz ne morm še nekej jamrat....zdej nama teče 3. mesec...pa vseeen bi blo fino zagledat :modri:

(odgovor članu *zvezdica*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   ovulacija
27.7.2005 9:34:02   
dolenjka
Nama bo že 4. začel tečt in sem bla ziher da bo najkasneje v dveh mescih, zdej se pa mal na realna tla spuščam:((.....:zmeden2:

(odgovor članu *zvezdica*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   ovulacija
27.7.2005 9:34:53   
DaisyE
Dolenjčica naša, kako je tebe fajn slišat.

Hja posoda ima reunion v pomivalnem koritu. Že na veliko čvekajo in čakajo nove prijatelje. Bomo se mogli pa še učit, mislim, da bo pot še dolga in trnova (predvsem zame). :)-:)-:)-:)-

Hja zgleda da smo vsi isti pacienti. Mogoče pa najboljš da čist nehamo :sloncek: pa se nam potem ne bo treba ubadat z vsem tem :)-:)-:)-:)-:)-:)-

Zadnjega se seveda nimam namena držat :ups:

(odgovor članu *zvezdica*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   ovulacija
27.7.2005 9:39:21   
dolenjka
Česa se nimaš namena držat? "se nam potem ne bo treba ubadat z vsem tem" al ":sloncek:"???
Ja, men je ena pripisala da sem :nosecka:. Me je na sliki vidla včeraj (v živo nikoli) in prijavla frendici: "Ti,ta je pa noseča, a ne. Se ji takoj na faci vid!"
Hudo! Ja, sem rekla! Sem, če sem druga devica Marija in je prišlo do brezmadežnega:)-:)-:)-:)-:)-!

(odgovor članu *zvezdica*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   ovulacija
27.7.2005 9:42:38   
*zvezdica*
men je pa ena stvar tko ironična....ti se matraš pa načrtno delaš na :nosecka:...pa nič...pol pa tam ena 15-letnica 1x z enim tipčkom zabluzi pa ..paf...noseča! Pa rečte da ni ironija!

(odgovor članu *zvezdica*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   ovulacija
27.7.2005 9:43:56   
dolenjka
Ironija? Ne, ni. To je ironija na kvadrat!!!!!! Ampak se še vdno vedno bolj pogosto dogaja!!

(odgovor članu *zvezdica*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   ovulacija
27.7.2005 9:44:23   
DaisyE
Kul... Nimam se namena držat ne:sloncek:

Pridne bodite, jaz moram namreč zdaj it (vedno glih takrat ko se debata odpre, damn!

Pridem popoldne spet. Se beremo

(odgovor članu *zvezdica*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   ovulacija
27.7.2005 9:47:27   
*zvezdica*
OK DaisyE uživej...pa prlet pol še kej!
Mah jaz sem itak kuhana pa pečena tu gor...sploh zdej k so dopusti in je v službi taaaakk neznosen dolgčas. Še dobro da je RR!
Se mi zdi, kot da vas že vse poznam :)

(odgovor članu *zvezdica*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   ovulacija
27.7.2005 9:52:54   
Anonimen
Tudi jaz sem poskusala biti na OFF, na Easy ali karkoli ze. Nisem racunala O dnevov, skusala se res odklopit, pa ni nic pomagalo, pa itak sem bila na zacetku poskusanja res cisto neobremenjena z tem, ali bo ali ne. Men se zdi, da je to vse skupaj cist nepomembno, ko nam bo namenjeno, bo gratalo...pa ce je to po enemu mesecu ali pa po 3 letih.
Matr, ko jaz dons neki na veliko nakladam.:ups:

Lep dan vsem!

Katarina

(odgovor članu *zvezdica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   ovulacija
27.7.2005 9:56:28   
dolenjka
Oj MucaMaca! Dobro jutro! Si :kava: že popila?
Men je tut dolgčas na šihtu in sem nalimana tle gor! Sam mal premal pišete, pol pa vsake tolk časa ni več kej brat;)!

(odgovor članu *zvezdica*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   ovulacija
27.7.2005 10:01:07   
*zvezdica*
Se mi zdi, da se ful dopusti poznajo...te pametni so na morju ;) ...ne pa mi reveži, zaprti v pisarnah :zmeden:
Počas si grem prvošt eno kavico...ven...na zrak...je šef na dopustu, pa si lahko mal več prvošmo :bravo:

(odgovor članu *zvezdica*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   ovulacija
27.7.2005 10:03:18   
Anonimen
Hej, Dolenjka! :)

Ja, pijem moj prvi crappuccino, njam njam!:kava:

Mi mamo tako tecno vreme, da za znoret, celih 15 stopinj!!!!!:zmeden:


(odgovor članu *zvezdica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   ovulacija
27.7.2005 10:03:58   
dolenjka
Blagor tebi! Jaz pa buljim v to škatlo, da me že oči bolijo, pa sem šele 2 uri na šihtu!:(

(odgovor članu *zvezdica*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   ovulacija
27.7.2005 10:05:13   
*zvezdica*
Booogica dolenjka! Pejd z mano :)...ti pa tud MucaMaca, kaj boš v tem mrazu...veš kako je dons tukej vroče....hudooo!

(odgovor članu *zvezdica*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?