|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ovulacijski koledar
12.9.2007 23:02:15   
Anonimen
zelo simpatičen koledarček, pa še po mailu se lahko naročiš na "obveščanje" o tapravih dnevih;-))
če katero zanima: http://mladost.plivazdravlje.hr/?section=spolnost&section_menu=kalendar#kalendar
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ovulacijski koledar
13.9.2007 1:47:07   
mojca345
super hvala. po tem koledarju pravi, da že lahko delam tes t za nosečnost. pa dm pričakujem ga 13, ne pa 16 kot sem si sama izračunala.

drživa PESTKEuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ovulacijski koledar
13.9.2007 7:27:48   
pikica36
luškan koledarček. po tem koledarčku bi mojauser posted image morala priti danesuser posted image  upam da je ne bo. prsa me namreč še vedno bolijo in so napeta(se mi zdi da bi morala imet eno številko ali pa kar dve večji modrc)krčev pa danes nimam več. počakajmo še par dni pa bomo videli
upajmo na najboljše in seveda na user posted image user posted image

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ovulacijski koledar
13.9.2007 11:52:39   
tincy82
Živjo! Tudi jaz sem zadnjič odkrila omenjeni koledarček in sem se kr by the way naročila tud na tisto obveščanje po e pošti. Mislim da škodit ne more, če si malo bolj na tekočem. Edino kar me malenkost moti je, da ni koledarček v slovenščini - ampak ni panike.
Drugač pa tudi jaz čakam ali bo, ali ne bo user posted image   danes. Upajmo da ne, sam se mi zdi pa mal verjetn ker ne opazim nobenih znakov - nič boleče, napete prsi, nič slabosti...
Tako kot je že pikica36 rekla, počakajmo še kakšen dan in bomo točno vedele kje smo! LP

_____________________________

Človek ni poražen, ko je premagan, pač pa takrat, ko se vda.

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ovulacijski koledar
13.9.2007 14:38:54   
Anonimen
Kaj ve mislite, katero dolžino ciklusa naj obkrožim, da bo kolikor toliko uredu.
Najprej sem ga imela na 28 dni, pa potem 35, 35, 30.
15.5. je bila zadnja M, potem sem imela 3.7. abrazijo, nato naslednjo M. 22.8.

Kaj naj zdaj obkrožim kot dolžino ciklusauser posted image

(odgovor članu tincy82)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ovulacijski koledar
13.9.2007 14:52:58   
Anonimen
Če ste tudi malo pobrskale po tej spletni strani, se v nekaterih stvareh razlikuje od naše. Recimo procent uspešne zanositve v mesecu, pa tam kjer so napotki za fantka, punčko in sploh uspšno zanositev. Zanimivo za prebratuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ovulacijski koledar
13.9.2007 14:55:00   
Anonimen
jaz bi seštela vse cikluse in nato delila s številom ciklusov. tako da dobiš neko sredino.

to je moj predlog.

lp,

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ovulacijski koledar
13.9.2007 14:55:52   
pikica36
user posted image hm, težko ti rečem, ker sem bila tudi sama v dilemi M sem imela junija 21.6, julija 23.7 avgusta pa 18..8 tako da mi ni bilo najbolj jasno a naj vpišem ciklus 32 dni ali 26. jaz sem vpisala zadnjega. pa bo kar bouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ovulacijski koledar
13.9.2007 15:07:28   
Anonimen
Evo sem rešila dilemo.
Sem šla pobrskat, če mi je ostal se en ovul testek in glej ga zlomkauser posted image  da mi je.
No in dilema je rešena. Očitno je cikel 35 dni, saj mi danes kaze lepo močno črtico.user posted image .....sem že obvestila user posted image  naj pohiti domov danes, da bo akcijauser posted image

Držite pesti, da plavalčki dosežejo cilj, prosim, prosim, prosimuser posted image user posted image
Al pa da so ga že včeraj user posted image

Jojjj sem trapastauser posted image

(odgovor članu pikica36)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ovulacijski koledar
13.9.2007 15:11:10   
Anonimen
Pikica 36, a maš kakšen testek?
Vpiši oba možna datuma in ko ti na razpredelnici pokaže O., naredi se test.

Sicer pa če ne bi delala zdaj testa, ne bi nikoli rekla da imam O.
Nobene sluzi nikjer, nič špikanja, še slončkat mi ne pašeuser posted image ....eh sem čudna.
Ampak bomo slončkali, se bo že moj potrudil, da mi zapaše.user posted image

A vam med ovulacijo paše ali ne??

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ovulacijski koledar
13.9.2007 15:14:06   
neja.bor2007
punce upam,da vam uspe,držim pesti tudi jaz.

no,naj vam povem še moj primer,ciklus sem imela dolg od 24-26,zanosila sem šele 16 dan od prvega dneva zadnje m.,tako,da kdaj narava drugače deluje,sploh pa telo....

želim vam veliko sreče in pa kr pridnouser posted image !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ovulacijski koledar
13.9.2007 19:44:17   
pikica36
nikoli nisem delala O testovuser posted image ,pa tudi nikol nimam kakih znakov O, razen mogoče malo povečan libido, pa malo me začnejo prsi bolet.. nevem a je to touser posted image

(odgovor članu neja.bor2007)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?