|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ovulacijski testi
2.5.2005 9:43:07   
Zmajevka
Punce, ali so kateri pokazali ovulacijski testi Testforles iz ZDA? Jaz se testiram od 10. dneva in danes je 15. dan, pa ni nič pokazalo. Pred dvemi dnevi pa me je bolelo v jajčniku (klomifen)kot da bi bilo pred ovulacijo. Edino, kar je, tam piše, da dve uri pred testom naj nebi kaj dosti pila, jaz pa kar
moram malo piti, ker zelo kašljam. Ponavadi imam redne :hudicek: na 27 dni, nazadnje pa s klomifenom 31 dni. Zgleda, da ta mesec ne bo ovulacije.
Ali vam drugim kaj pokažejo ti testi ovulacijo?

Vse lepo pozdravljene in veliko sreče s :modri: in :duda:!!
Zmajevka
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ovulacijski testi
2.5.2005 12:29:42   
saša24
pozdravljena zmajevka!

imam eno vprašanje? kje si kupila te teste in koliko so stali?

(odgovor članu Zmajevka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ovulacijski testi
2.5.2005 12:35:10   
tinkamiška
Zmajevka, jst se ne bi kej preveč zanašala na teste, ker si na Klomifenu in ta zna včasih povzročit, da ovulacijski testi ne pokažejo O.

Ti svetujem, da poskušata na vsake 2-3 dni:sloncek::)

Ko sem jst jemala Klomifen sem imela O približno 17 dan od 1. dne M. Me je G pregledovala z UZ.

Da vama čimprej rata:miska::miska::miska:

Tinka

(odgovor članu Zmajevka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ovulacijski testi
2.5.2005 13:08:19   
Maša26
Tinka, a si ti zanosila s pomočjo klomifena? Se opravičujem, če je bilo o tem že govora, ampak vem samo, da si srečka :nosecka:9nebesa :):)

(odgovor članu Zmajevka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ovulacijski testi
2.5.2005 13:47:04   
tinkamiška
Ne Maša nisem, ker sem mela vse zaraščeno, so mi pa to džunglo počistili na histero in laparoskopiji in potem je pa v drugo ratalo:)

LP, pa hitro :modri::roza:

Tinka

(odgovor članu Zmajevka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ovulacijski testi
2.5.2005 13:48:14   
neni
Zdravo!
Jaz pa sem si delala teste in to okrog 18h popodne in sem res pazila, da se nisem glih napila nekaj ur prej. In meni je kar lepo kazalo. Kar močna črtica, naslednji pa zelo zelo rahla. Več mesecev. Po tem sem ugotovila, da O imam in smo "osumili mojega".
Jaz jim zaupam, če ja pa zraven klomifen pa ne vem kaj naj ti svetujem.:zmeden:
Ker imam malo daljši cikel (30-31 dni), je bila tudi O 16-17 dan. Tako da nič še ne moreš vedet.
Veliko sreče pri tvojem trudu za :duda:

lp Neni

(odgovor članu Zmajevka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   ovulacijski testi
2.5.2005 15:32:07   
lumpy
Ojla!

Jaz sem za teste spraševala pri nas v lekarni, kjer mi je farmacevtka razložila, da ti testi so dobri pokazatelji pri ženskah, ki so sicer zdrave in načrtujejo družino.
9nebesa9nebesa9nebesa
V primeru da imaš še kakšne druge ginekološke težave ( tako kot na primer pri meni, ker imam PCO) so ti testi menda tako in tako, ter ti lahko pokažejo lažne rezultate (pozitivne ali negativne). Tako da mi jih je odsvetovala in jih nisem uporabljala.

Lep pozdravček

:sloncek:

(odgovor članu Zmajevka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   ovulacijski testi
3.5.2005 6:19:00   
Zmajevka
hvala vsem za mnenja,
jutri imam že mojo ginekologinjo,
pa se ji bom lahko potožila.

LP Zmajevka

(odgovor članu Zmajevka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   ovulacijski testi
3.5.2005 6:21:07   
Zmajevka
Aja, Saša, teste sem kupila po internetu, komplet 25, malo si preberi, rabiš eurokard ali viso, se mi zdi.

http://www.testsforless.com/dipstrip_combo_packs.asp

LP

(odgovor članu Zmajevka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   ovulacijski testi
3.5.2005 6:22:42   
Zmajevka
http://www.testsforless.com/dipstrip_combo_packs.asp

(odgovor članu Zmajevka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?