|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ovulacijski testi na bolhi
10.1.2007 15:43:48   
Zivjo
Pozdravljene!

Sem nova uporabnica in ker s partnerjem delava na naraščaju sem iskala ovulacijske teste, ki bi bili kaj cenejši kot so v lekarni in v drogerijah. Na Bolhi sem naletela na oglas kjer dobiš 10 ovul. testov in 5 nosečniških za 40€.

Zanima me vaše mnenje, ali je to cenovno ugodno in kakšne izkušnje imate z ovulacijskimi testi.

LPuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ovulacijski testi na bolhi
10.1.2007 15:50:14   
Kuba
So že rabljeni? user posted image user posted image user posted image  saj veš Bolha.com... no, jaz jih nebi kupla tam, raje v lekarni (ne vem, mi daje boljši občutek), sicer pa jaz kupujem en test v lističu, ki se imenuje baby boom in je 210 sit v lekarni...  aja sem pozabla omenit da so to nosečniški testi, teh ovulacijskih nisem še poskusla...

< Sporočilo je popravil Kuba -- 10.1.2007 15:51:32 >

(odgovor članu Zivjo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ovulacijski testi na bolhi
10.1.2007 17:07:19   
Anitka
Hoj!

Jaz sem O teste nabavljala preko interneta iz Amerike, saj so imeli vedno najugodnejšo ceno.Če žliš si poghlej na http://www.testsforless.com/

Jaz sem naročala combo paket 25+5 (25 testov za ugotavljanje O in 5 za nosečnost). Stanejo pa 26,50 USD. Jih je enostavno za naročit in plačaš jih lahko, če imaš katero od kartic Visa ali Eurocard. Jaz sem jih naročila parkrat in je bilo vedno vse O.K. Če te zanima še kaj pa le vprašaj.

Aja, še to - poštnine pri tem paketu ni.

Pa čimprej ti želim user posted image user posted image

Anitka

< Sporočilo je popravil Anitka -- 10.1.2007 17:08:12 >


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Kuba)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ovulacijski testi na bolhi
11.1.2007 7:18:03   
Anonimen
na MAMINEM FORUMU so se punce tudi pogovarjale glede tega.. mogoče poglej še tam.. vem, da so mele eno ful poceni varianto.

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ovulacijski testi na bolhi
11.1.2007 12:15:18   
Anonimen
Zdravo!

Tudi jaz sem se prvič priključila tej skupini.

Zanima me kako dolgo traja, da dobiš pošiljko iz USA in za koliko časa imaš O teste?

Hvala in lp,k

(odgovor članu Zivjo)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ovulacijski testi na bolhi
11.1.2007 12:41:30   
miška38
Anitka, povej mi prosim, a so brez poštnine tudi ostali combo paketi - 15+5, ki pride nekaj čez 17$?

Hvala za odgovor in informacije.

Miška38



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ovulacijski testi na bolhi
11.1.2007 18:50:00   
Anitka
Oj!

Paket iz ZDA pride precej hitro. Če se prav spomnim se mi zdi, da sem čakala nekje 2-3 tedne. Če sem prav zasledila, so vsi combo paketi brez poštnine.

Meni je en paket (25 -ih ) zadostoval za nekje 4-5 mesecev, če sem jih npr. uporabljala pet na mesec.

LP,

Anitka

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu miška38)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ovulacijski testi na bolhi
11.1.2007 19:15:06   
miška38
Hvala za tako hiter odgovor!

Bom razmislila..

Lep večer,
Miška38

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ovulacijski testi na bolhi
11.1.2007 23:03:12   
Anonimen
 Miška38, a so ti testi tako zelo dragi? Tudi sama se odločam za nakup, toda le v lekarni. V prilogi Ona sem zasledila reklamo za OVUL-TEST. Si že slišala? Takole piše:
     
Ovul-test je zanesljiva, natančna in enostavna. Visokokakovostni testi delujejo na principu eno-stopenjske imunološke reakcije za detekcijo povišanje koncentracije humanega lutenizirajočega hormona v urinu. Ovulacijski testi Ovul-test lahko napovejo ovulacijo do 36 ur prej. Na voljo so v dveh oblikah: testni trakovi ( pakiranje 5 testov ) ter v sodobni in uporabnici prijazni pen-obliki ( pakiranje 1 test ).
 
 
Sama se ne spoznam, tako da.. user posted image  Ne vem kaj bom kupila. Verjetno te.

(odgovor članu miška38)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ovulacijski testi na bolhi
12.1.2007 7:02:09   
lana38
Vsak O test napove O 2-3 dni prej. Ko je test pozitiven, O nastopi po 24-48 urah. Kar seveda pomeni, da je na dan O že negativen. To je bistvo pri teh testih, ki ga lahko marsikatera zanemari, je pa zelo pomembno.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ovulacijski testi na bolhi
2.10.2007 13:33:58   
mausilein
zdravo,že nekaj časa spremljam forum.veliko sem že prebrala o teh testerjih.zanima me ali so zanesljivi ali ne.nekatere jih zelo pohvalijo, nekatere pa pravijo, da se vidijo kaj jim pokaže.mi lahko katera kaj več pove, če jih je imela.hvala.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ovulacijski testi na bolhi
3.10.2007 8:07:28   
slovenka
jaz imam te Ovul-test. Jih prodajajo v Dm - pet v paketu. Imajo tudi posamezne, vendar merjenje ovulacije ni isto kot nosečnosti, tako da samo z enim testom težje zadeneš pravi dan. Prejšnji mesec sem jih porabila kar 7, ker nisem vedela, kdaj bi naj bilo, ta mesec pa le tri. Meni se zdijo kar fajn, saj itak vemo, v katerem tednu je treba redno user posted image samo dve črtici pa še dodatno podkrepita voljo... Zdaj kaj drugega kot pokazati ovulacije ne morejo, še zmeraj ostaja tista 25% verjetnost zanositve. Ja, kot ste napisale že druge - test napove ovulacijo vnaprej. Paket petih pa stane kakih 15 evrov, posamezen pa je bolj drag (mislim sorazmerno).

(odgovor članu mausilein)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ovulacijski testi na bolhi
3.10.2007 15:56:09   
mausilein
najlepša hvala za odgovor.kdaj pa jih pričneš uporabljati,kateri dan?in je že kakšen rezultat?

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ovulacijski testi na bolhi
3.10.2007 16:01:31   
Anonimen
40 € za ovul teste?????OMG.user posted image user posted image
Jaz sem jih samo 1x uporabljala, pridejo pakirani kot komplet 5-ih. In nikoli mi ni popolnoma nič pokazalo. Ko sem začela opazovati svoje telo, sem se tem testom samo še nasmejala.user posted image

(odgovor članu mausilein)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ovulacijski testi na bolhi
4.10.2007 9:24:48   
slovenka
barbyka, na testih ti gor piše, kdaj jih začneš uporabljati - odvisno od dolžine cikla - potem pa še upoštevati, da test pokaže 24-48 ur vnaprej. Če imaš cikle 28 dni, bi test pokazal recimo 13. dan.
Ti testi, ki jih imam jaz, kar dobro kažejo, samo če si pod rezultatom mislila nosečnost, noseča pa še nisem. user posted image  Sedaj sva v tretjem krogu. Sama nimam kakih posebnih znakov ob ovulaciji, tako da so mi ti testi kar koristili, kot sem rekla, pa sem sedaj v dveh ciklih ugotovila, da imam kar redno ovulacijo, tako da jih verjetno naprej ne bom več uporabljala - upam, da pa tudi zato, ker bom ta mesec user posted image

na_go - ne razumem, zakaj si napisala 40 evrov. Ti, ki jih jaz uporabljam so 3 evre eden. Saj je kar nekaj, samo se enostavno uporabljajo, bolj kot npr. testiranje materničnega vrata, glede sluzi pa se pri meni glede na najino vsakodnevno user posted image ni zanašati, ker je je zmeraj dosti user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ovulacijski testi na bolhi
4.10.2007 10:26:59   
Taula
Jaz sem ovul. teste delala le enkrat. Pokazal je da ni nič, tisti mesec sem pa zanosila.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ovulacijski testi na bolhi
4.10.2007 11:06:21   
Estrella*
Jaz sem uporabljala 2 m testeraje za O iz DM. Prvi mesec mi je pokazalo , ko pa sem se naslednji mesec odločila, da greva v akcijo za user posted image , pa zlomka ni kazal O. Bila sem prav obupana. In kaj se je zgodilo, zanosila sem IN TO brez Ouser posted image ????
Osebno  mislim, da so potrata denarja.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ovulacijski testi na bolhi
4.10.2007 13:08:31   
mausilein
punce,najlepša hvala za vaše odgovore. upam, da nama bo ratal user posted image   brez
testerjev.moram si zračunat plodne dneve potem pa v akcijo.samo upam, da ne bo predolgo trajalo.še enkrat hvala in srečno vsem.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ovulacijski testi na bolhi
4.10.2007 14:42:10   
mausilein
zdravo,še eno vprašanje. menst.ciklus imam na 26 dni, se pravi, da naj bi se ovulacija pričela cca.10-11 dan?user posted image  imam pa od 3.10.hvala za vaše odgovore.

(odgovor članu mausilein)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ovulacijski testi na bolhi
4.10.2007 16:05:02   
Estrella*
barbyka- O naj bi imela nekje med 12.10-17. 10. Če ti uspe je PDP: 07.07.2008 .SREČNO!

(odgovor članu mausilein)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ovulacijski testi na bolhi
5.10.2007 6:59:52   
mausilein
teodoral, najlepša ti hvala.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ovulacijski testi na bolhi
5.10.2007 10:39:15   
mausilein
ojla,teodoral,saj vem,da sem že tečna,ampak samo še eno vpraš.prejšnji mesec sem imela očitno na sredini ov.,ker se mi je fino pocedilo na wc-ju kot beljak.prejšnji teden pred user posted image  pa sem tudi opazila vlečljivo proz.sluz,sicer ne tako močno.je možno tudi na koncu imeti ov?

(odgovor članu mausilein)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ovulacijski testi na bolhi
5.10.2007 11:05:20   
Estrella*
Možno je vse, ampak zelo malo verjetno. Sem brala na fertility friend, da se dostikrat pred menstruacjio lahko pojavlja kremast, vlečljiv izcedek kot pri O, sicer sem pozabila zakaj, lahko si prebereš sama, ampak to ni O. Nekaj v zvezi z ravnjo hormonov estrogen-progesteron. Sicer je pa tako, če dovolj pogosto user posted image , ni vraga, da ti O ne uide. Mi2, sva 3dni pred napovedano O, na O, ne ker gospoda ni bilo doma in še 2d po O za "povrh"In je ratalo v prvo. To je moja 3user posted image  in vsaki je bilo enako. No, saj sva pred in po tudi slončkala, samo bolj na izzzy, kadar je pasalo in ko je bila prilika. Okoli O, PA SMO SE MALO BOLJ POTRUDILI. Ciklus imam na cca.27 dni, ne čisto rednega.

(odgovor članu mausilein)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ovulacijski testi na bolhi
5.10.2007 12:03:43   
mausilein
upam,da mi bo ratalo točno ujeti OV,da bomo tudi mi user posted image ,ker že malo emšo kliče.čestitam za user posted image . hvala ti za vse informacije, upam, da nisem bila preveč tečna.lep vikend, do prihodnjega tedna.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ovulacijski testi na bolhi
29.10.2007 13:27:30   
mausilein
ojla,slovenka, user posted image  čestitam ti za tvojo user posted image . zanima me kateri dan po user posted image   si pričela uporabljati test in koliko časa si jih uporabljala. pri meni ni nič novega,sem v soboto dobila user posted image ,2 dni prej kot bi morala priti. upam, da bo naslednji mesec kaj več sreče.

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?