|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ponoči flaša??????
15.9.2005 21:15:26   
saba01
oj
Imam en problemček!
Naša punčka je stara 1 leto in brez flaške ne zna zaspati , smo poskusili z vodo , grenkim čajem pa nič , pije samo hip čaj , kako jo naj sedaj odvadim , ker me je malo strah za njene zobke.
Prosim za nasvete!
Hvala

LP,Sabina
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ponoči flaša??????
15.9.2005 21:25:25   
Anonimen
Poskusi ji dajati skozi bolj vodenega. Ampak počasi.

(odgovor članu saba01)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   ponoči flaša??????
16.9.2005 8:49:30   
Blink1
Pri nas je enako. Pred spanjem spije sok...kakšen fruktalov zmešan z vodo ali hippov čaj.

Včasih pali tudi mleko...ampak za tem še vedno malo soka.

(odgovor članu saba01)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ponoči flaša??????
16.9.2005 11:09:33   
Pupica
Ojla Sabina!

Tudi mi smo imeli problem z nočnim pitjem. In sicer nama je čez noč spila 0,5l tekočine(ni bilo važno kaj, le da je bila tekočina). Sprva je bila sicer še nekako zbirčna(recimo ni marala komarčkevega čaja, in ga ni pila)ampak hotela je piti, in če ni dobila je bil jok.Seveda sva že čez minuto pritekla z čajčkom.
Potem se je to stopnjevlo iz ena flaše(3 dcl) na skoraj dve (0,5 l)flaši.Saj to še ne bi bil problem, vendar sem bila jaz vedno bolj utrujena ker je pila na pol ure, jaz pa potem nisem mogla zaspati nazaj vsaj še 20 minut, in komaj sem zaspala spet jok
Sredi noči sva se mogle previjati, ker je bila tako polulana...

No in nekega jutra sem rekla DOVOLJ. Bila je polulana do vratu in gležnjev. K sreči sme na to mislila že preje in sva imeli racmanovo podlogo čez posteljico, drugače bi morala oprati še jogi. Sedaj ko je še toplo je v redu, kaj bi bilo pa pozimi. In počasi sva začeli z odvajanjem. Ko se je zbudila je dobila le požirek vode in takoj za tem dudo.
Sedaj se zbudi le še 1-3 x na noč, požirek vode, duda, obrne se okoli in zaspi. Je bilo pa kak teden dni hudo, ker je zahtevala tekočino. In včasih se je godrnjala (mislim da se sploh ni zbudila,ker ni bil jok, le "kreganje") tudi po 45 minut.Potem je zaspala nazaj.Seveda midva v tem času nisva spala, saj je to hujš zvok kot če bi jokala.

Sabina kaj pa ona?Je zelo polulalana ponoči?

No upam, da vam uspe!

LP

(odgovor članu saba01)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ponoči flaša??????
16.9.2005 11:16:08   
CatJa
Tudi mi imamo problem s (pretiranim) pitjem ponoči. Ne vem, ali je res tako žejen ali ga zobki spet matrajo, al kaj je to.
Velja pa samo jabolčni sok z vodo. Sem skušala uvajat mleko ali kakav, da bi vsaj imel kaj od tega, pa mi ni ratalo.

(odgovor članu saba01)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ponoči flaša??????
16.9.2005 11:51:18   
mehurčica
Pri nas se prebujanje zaradi pitja spet stopnjuje. Pa je star že 20 mesecev. Prvič ko se zbudi, je vredu voda, naslednjič pa že drži flaško vode v roki in mi kaže, da mu jo naj zamenjam s tisto, v kateri je mleko. In tako je danes pil enkrat vodo in 3x mleko, četrtič pa sem mu šla samo dudo dat in se je še ene 10 min kregal-jamral, pol je pa zaspal. Vedno manj spim in kljub temu, da si vsak večer rečem, da je dovolj, potem ne zdržim. Enostavno še nisem zbrala toliko energije, da bi par noči prebedela(samega ga ne bi pustila jokat), da bi se mogoče le odvadil. In zato je vedno slabše. Je pa bilo že takšno obdobje, ko je spal celo noč..ampak je potem zbolel in jovo na novo.

(odgovor članu saba01)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   ponoči flaša??????
16.9.2005 13:30:48   
Tina15
Naša je stara 2 leti, pa tudi še vedno pred spanjem pije najprej mleko potem pa še vodo in vse po flaški.Smo se nehal sekirat.

(odgovor članu saba01)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   ponoči flaša??????
16.9.2005 20:55:46   
SILVA
Mi tud pijemo celo noč ampak si večinoma sam poišče flaško.

(odgovor članu saba01)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   ponoči flaša??????
18.9.2005 13:41:36   
dory
tud nas hoce se ponoci flaso..pa ni vazn kaj je notr..ali caj ali voda..glih tolk da se zbudi, me zbudi in tezi

(odgovor članu saba01)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   ponoči flaša??????
19.9.2005 8:32:52   
viv_
Pri nas je začela težit, da mora pred spanjem nekaj popit. Zdaj dobi par požirkov vode, ker ima zobke že umite, in to je to! Pa vem, da ni žejna, ampak samo zavlačuje, da ne bi bilo potrebno spat.

Ji pa sedaj to večerno pitje malo omejujem.

(odgovor članu saba01)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To pravilo je moje fante rešilo pred ugrab...
Mama je odkrila, da je pravilo, ki ga je otrokom postavila nekaj let prej, verjetno rešilo njihova življenja.
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?