|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pa ja ne???!!!
21.9.2005 22:19:33   
evci
punce, pomagajte. sem čist na konc z živci. včeraj sem se ful slabo poćutila, zdaj mi je pa že dva dni ful slabo. sem naredila test in sta bili dve črtici ampak čist razmazani. kaj to pomeni?problem je, ker imam 4 mesečnega dojenčka. nimam še menstruacije, dojim, seksala sem vsega štirikrat. a je možno da sem noseča? ker sploh ne vem, kaj bi naredila. tako me je strah!!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   pa ja ne???!!!
21.9.2005 22:21:00   
CatJa
Če si seksala, je možno.

(odgovor članu evci)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   pa ja ne???!!!
21.9.2005 22:23:49   
cmokec
Ja, je možno.

(odgovor članu evci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   pa ja ne???!!!
21.9.2005 22:25:09   
mojcadamijan
Kateri test si uporabila-če si Clearblue in sta črtici prekrižani v istem okencu potem si noseča ( novi testi ), preberi pa kaj piše v navodilih da boš 100%-lahko pa tudi ponoviš test takoj zjutraj, ko je v urinu največ hormonov.
Pa veliko sreče!!!

(odgovor članu evci)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   pa ja ne???!!!
21.9.2005 22:29:38   
Marogica
Čestitam

(odgovor članu evci)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   pa ja ne???!!!
21.9.2005 22:32:47   
JASNA D
Ja, seveda je možno. Kako lahko sploh dvomiš v to? Oprosti, ampak nočem biti nesramna, če seksaš in ne uporabljaš zaščite, je to vse v "mejah mogočega". Upam samo, da nisi nasedla kakšnim bedastim nasvetom,, da doječa mamica ali tista, ki še nima M, ne more zanosit.

Kakorkoli že, želim ti samo srečo, karkoli se je zgodilo in kakorkoli se bosta s partnerjem odločila.

LP, Jasna

P.S. Tudi sama sem zanosila, ko je bil sin star 4 mesece in 1 teden.....Ampak načrtno.

(odgovor članu evci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   pa ja ne???!!!
21.9.2005 22:38:18   
evci
vem, da je možno, ampak sva pazila...ups. nič, bo treba še po en test. skrbi me, ker sem tik pred diplomo in brez službe. sicer je vse dokaj poštimano. kako se pa obnese taka mala razlika?

(odgovor članu evci)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   pa ja ne???!!!
21.9.2005 23:59:25   
JASNA D
Pojdi pogledat na forum Vzgoja (OTROCI). Ampak, to je pri nas, drugje pa imajo lepše izkušnje. Tudi jaz upam na izboljšanje stanja.

Poglej to s svetle plati. Ko boš iskala prvo službo, bodo delodajalci razmišljali takole: projekt otroci so za njo, lahko jo zaposlimo, ker ne bo "ušla" na porodniško. Drugače pa je bilo na RR že veliko napisanega na temo majhnih razlik, a kaj, če ni iskalnika, da bi ti pomagala iskati. Bog ve, na katerem forumu se te debate sedaj potikajo....


Še enkrat, želim ti vse dobro!!

Jasna

(odgovor članu evci)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   pa ja ne???!!!
22.9.2005 9:23:25   
Anonimen
Čestitam!

(odgovor članu evci)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dragi, danes si pa vzamem prost dan!
Kar me je danes fasciniralo, je bil izraz na obrazu mojega dragega moža, ko sem mu rekla, da si bom vzela prost dan. 
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?