|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pa smo dali skozi tudi laparo....
7.1.2006 15:07:00   
naja78
in vam povem,da sem tolk srečna.user posted image imela sem zarastline,ki so jih razrešili.sedaj čakam na user posted image  in potem do G.

zanima me kake posledice pušča klamidija,meni so pri op vzeli bris za klamidijo in kako njena okužba sploh zgleda???baje da pušča zarastline.user posted image to sem sicer slišala,ampak kako veš da jo imaš.jaz pojma nimam da bi imela kdaj kake težave,razen glivic seveda,ki pa jih ima vsaka.


držte se,vidim,da se tu kar neki premika.
če pa katero kaj več zamina o laparo,pa z besedo na plan,imam vse sveže.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pa smo dali skozi tudi laparo....
7.1.2006 16:11:44   
Taja79
Ojla, Naja!

No vidiš, pa je za tabo. Sem full vesela, da si tako optimistična prišla domov. Kako pa se počutiš? Ti držim pesti, da so tudi pri tebi končno porihtali stvari in da boš kmalu srečka user posted image !!!

Za bakterijo klamidijo sem že slišala. Kako zgleda okužba ne vem, baje pa je ta bakterija lahko vzrok, da ne zanosiš. Nisem 100%, zdi pa se mi, da je nekako tako.

Naja, lepo počivaj, pa javi se še kaj. LP!

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pa smo dali skozi tudi laparo....
8.1.2006 9:26:33   
naja78
punnce jaz dons že šibam ko sneta skera.me je moj nagnal pred rr,da si oddahnem.saj bom zdaj res pridna in bom počivala.samo nič mi ni.

pozdravček.

(odgovor članu Taja79)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pa smo dali skozi tudi laparo....
8.1.2006 18:50:17   
agnes
lani prestala laparo in vem kakšen super občutek je, ko je enkrat za tabo in je notri vse lepo poštimano
vso srečo Agnes

_____________________________

Biti moramo pripravljeni, da se odpovemo življenju, ki smo ga načrtovali, da bi zaživeli življenje, ki čaka na nas. -j.c.-

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pa smo dali skozi tudi laparo....
9.1.2006 10:45:06   
Skorpija
user posted image  da je to za tabo, ampak ti kar lepo počivaj!!!!!!!

Za klamidijo sem jaz samo slišala, da "popapa" plodek, ga razgradi al nekaj takega, nimam pojma, pa ugotovi se jo s pregledom krvi... No tko, to je bil zelo hobi opis klamidije...

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pa smo dali skozi tudi laparo....
9.1.2006 20:08:58   
NMJ
ZAdravo, Naja

Mene čakata lapro in histero - kako je bilo na pregledu, koliko časa moraš počivat itd. zanima me čimveč.

lp

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pa smo dali skozi tudi laparo....
10.1.2006 9:10:26   
naja78
postopek sem ti napisala privat.
počivat morš tko,da se ne zmatraš,hodiš lahk čim več,da se ti zrak v trebuhu čimprej izloči.pa ne pretiravi.odvisno je od splošne fizične kondicije,če ti kaj pomaga se jaz nisem s telovadbo in zdravim življenjm ukvarjala kakeveč kot pol leta.

torej pogumno,pa preberi privat.

(odgovor članu NMJ)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pa smo dali skozi tudi laparo....
10.1.2006 9:14:21   
MarijaPo
s klamidijo se sploh ni za hecat:
http://www.pliva.si/multi2.php?p=244&menu_num=750

se posebi ne zato, ker pri tej bolezni ne opazimo nobenih znakov, lahko pa povzroci neplodnost user posted image

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pa smo dali skozi tudi laparo....
24.1.2006 21:42:28   
ana25
Živjo,

Jaz se tudi občasno gor priklopim. Tudi mene zanimajo sveže novice o laparo in histero, namreč odkrili so mi zarastline, maternično pregrado, PCO in še jajčnik ni tam kjer bi mroal bit.user posted image

Sedaj sem že klicala na Leonišče za operacijo, pa je rekla da je čakalna doba 2-3 mesece, kako je kaj s tem?user posted image

Si bila v Lj? Mi je rekla naj pokličem v februarju, pa me zanima je res moraš prej jemati neke tabelete?

Hvala ti za vse info,

Kako pa se sedaj počutiš ko je za tabo in ali te je bilo kaj strah pred operacijo - mene je že zdej:):)

vsem želim čim prejuser posted image

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pa smo dali skozi tudi laparo....
24.1.2006 22:02:50   
emaa
v Leonišču se lahko čaka tudi do pol leta ali več odvisno h kateremu g si napotena na operacijo, če pa nimaš G določenega, pa traja le 2-3 mesece, saj si na vrsti takoj, ko je prosto mesto. Kontracepcijske tabletke pa jemlješ le, če ti jih G predpiše pred histero za stanjšanje maternične sluznice, da lažje odstranijo celo pregrado. Jaz pred prvo histero (skupaj z laparo) nisem jemala ničesar, tokrat pa moram, ker imam ostanek pregrade, pa drugače ne bojo mogli vsega odstraniti.
V februarju pa le pokliči, da ti pove, če je kaj prosto, da greš na histero čimprej. Če ne, boš pa klicala marca.

(odgovor članu ana25)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?