|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   partnerji in nights out
26.12.2009 22:01:18   
rogljicek
Zanima me kako pogosto vasi partnerji hodijo ven, kar pomeni pijace s prijatelji, zuranje v klubih. Kdaj prihajajo potem domov? Zanima me predvsem za tiste, ki imate druzine.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: partnerji in nights out
26.12.2009 22:02:39   
Anonimen
moj hodi cisto nicp o pravilih.....kakor ga pici....in tudi domov pride kadar ga pici...se pravi lahko po pol ure, lahko naslednji dan zveceruser posted image

(odgovor članu rogljicek)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: partnerji in nights out
26.12.2009 22:05:23   
sjmm
jaz lahko mojega kr pohvalim, pije zeloooo malo, po barčkih bol zaradi posla na kak kafetek....zvečer sam ne hodi ven...zelo redko, le na kako obletnico ipd...drugače pa je veliko odsoten zaradi dela...a delo je pač nujno zlouser posted image

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
26.12.2009 22:05:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rogljicek)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: partnerji in nights out
26.12.2009 22:08:53   
rogljicek
moj je zadnje case namrec zacel kar precej pogosto ven hodit, cc 2x do 3x na teden. Domov pride, ko se mu zljubi, tudi okrog 5ih zjutraj. Ce mu kaj recem je pa itak ogenj v strehi, pa da se obnasam, kot bi bla njegova mama.
Bi sla z njim, pa ne morem, ker sem zaradi rizicne nosecnosti primorana pocivat.
Pa mi povejte, ce je to normalno!!!

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: partnerji in nights out
26.12.2009 22:09:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

Ko gre moj ven (kakšna obletnica ali srečanje s kom, kogar res dalj časa ni videl), pa je tudi dokaj hitro doma (vsaj v primerjavi z mano).


nekaj takega, ja user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: partnerji in nights out
26.12.2009 22:10:36   
Anonimen
itak, da ni normalno....
moj gre vsak dan v ostarijo obvezno po sihtu....sam sem rekla, da mu pira po sihtu ne bom ocitala....ko pa zabluzi pa ZABLUZI! takrat pozabi vse.....se na fon se ne oglasa....user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rogljicek)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: partnerji in nights out
26.12.2009 22:12:52   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

itak, da ni normalno....
moj gre vsak dan v ostarijo obvezno po sihtu....sam sem rekla, da mu pira po sihtu ne bom ocitala....ko pa zabluzi pa ZABLUZI! takrat pozabi vse.....se na fon se ne oglasa....user posted image user posted image user posted image user posted image



ta je pa huda.....tak ne bi bil dolgo moj, pa sem mogoče samo staromodna okol tega...a jz nebi mogla tko živet


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: partnerji in nights out
26.12.2009 22:13:41   
rogljicek
pa ni nek mulc, ampak "zrel" 40-letnik.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: partnerji in nights out
26.12.2009 22:13:53   
Anonimen
jah, jst sem se navadla pa sprijaznila....

(odgovor članu sjmm)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: partnerji in nights out
26.12.2009 22:14:47   
Anonimen
moj bo 36


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: partnerji in nights out
26.12.2009 22:17:15   
Colt
No, jaz sem men se zdi ene trikrat zabluzil odkar sva z mojo skupaj...torej povprečno enkrat na dve letiuser posted image Sicer pa mojo vzpodbujam naj le gre ven in ga žura do konca, ker vem da ma naporen teden za seboj ponavadi. Z mano ali sama...sploh ni važno.

G


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: partnerji in nights out
26.12.2009 22:17:37   
rogljicek
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

jah, jst sem se navadla pa sprijaznila....


jah sej, kaj ti pa druzga preostane. Da tezis in tezis, s tem itak nic ne dosezes. Samo mene pa vseeno matra.
Dones smo bli na neki kao zabavi pri kolegici z otroci itd., pa mu je na celu pisalo kot, da se mu zivljenje koncuje. Ko smo pa prisli domov je pa brez besed oblekel plasc in se odpravil ven. Pa ga vprasam kam gre, pa pravi ne vem, na kako pijaco. SAM!?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: partnerji in nights out
26.12.2009 22:17:37   
Anonimen
Meni je blo na začetku takoj povedano, da svojih hobijev ne bo opustil za nobeno ceno, niti zaradi ženske ali zdaj familije. Je pa muskontar in aktivni član gasilcev, v operativi.  Po lokalih hodi kadar mora (špil), gasilec je pa na poziv, tud ni dileme. Razen ,če to ni mogoče zaradi otroka, ki ga čuva, ali proti jutru, ko grem jaz že v službo.
Tkole po lokalih s kolegi ne hodi, v bistvu že dolgo ni šel in ga tudi ne mika.Sem pa tja ga še sama naganjam, ko mi je siten doma tam na kavču.
Tko kot ene pišete, da jih ni do 5-ih zjutraj.....ajme, jaz se že odselim zarad takih decov. Hvala lepa za tako življenje.user posted image Imaš več skrbi z njimi kot z otrokom.

(odgovor članu sjmm)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: partnerji in nights out
26.12.2009 22:17:49   
manna
Moj je pa prou priden. Ko sem bla še noseča je šel mogoče enkrat na 14 dni ven, zdaj v zadnjih 6 mesecih odkar imava user posted image pa sploh ni šel ven, razen seveda ko je zapil rojstvo hčerke...takrat je žural par dni. Pa še bi verjetno, če ne bi prišle midve domov user posted image
Ravno danes mi je rekel da komaj čaka silvestrovo ker že tako dolgo ni žural...

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: partnerji in nights out
26.12.2009 22:20:35   
rogljicek
HAh, moj bo sel na silvestrovo verjetno kar sam zurat. Pa ne me vprasat s kom in kam.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: partnerji in nights out
26.12.2009 22:21:00   
Anonimen
rogljicek, bo to vajin prvi otrok?
mogoce se boji pa hoce nakako zbezat....

(odgovor članu manna)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: partnerji in nights out
26.12.2009 22:21:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rogljicek

moj je zadnje case namrec zacel kar precej pogosto ven hodit, cc 2x do 3x na teden. Domov pride, ko se mu zljubi, tudi okrog 5ih zjutraj. Ce mu kaj recem je pa itak ogenj v strehi, pa da se obnasam, kot bi bla njegova mama.
Bi sla z njim, pa ne morem, ker sem zaradi rizicne nosecnosti primorana pocivat.
Pa mi povejte, ce je to normalno!!!



itak, da ni normalno. jaz bi pomislila, da ima drugo. pa, da boš za silvestrovo sama???? nezaslišano. user posted image

(odgovor članu rogljicek)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: partnerji in nights out
26.12.2009 22:22:26   
TuBoLina_86
moj hodi na kake obletnice, zaključke.... tak da bi šel ven z kolegi pa ne, je hodil ko je mali bil star en mesec, skoraj vsak vikend z koelgi ven, pa mi je prekipelo, pa sem rekla, da če se nebi malo skuliral, ker je postal očka, in ne more iti ven samo tak, ko se njemu zahoče.... jaz bi tudi rada šla kam, pa ne morem, mam otroka za katerega je treba skrbeti.... in od tistega me vedno vpraša če mi paše da gre ven....user posted image user posted image user posted image in če sem dobre volje, pa je mali ok, mu rečem pa idi, in pol gre.... samo bolj po redko....

saj sva se pa skupaj odločila za otroka, ne samo jaz, in pol morava tudi skupaj skrbeti za njega, kar ne pomeni, da bo eden užival, žural.... drugi pa bo doma kak zombi, skrble za otroka, gospodinjstvo....

no, po slušbi pa znajo spiti z sodelavcami kako pivo... pa tudi ne dlje kot pol, eno uro največ.... tak da....

se res nimam nad čem pritoževati.... še ne.... user posted image upam, da tako tudi ostane....


_____________________________

17.09.2009 ob 8:48 sem postala ponosna mamica malega sončka Tina

ob rojstvu, 17.9.2009: 3140 g, 50 cm
1 leto : 10,5 kg, 77 cm

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
26.12.2009 22:23:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: partnerji in nights out
26.12.2009 22:26:21   
rija
letos je šel sam 1 xuser posted image  ali mogoče 2xuser posted image

no, na tej fešti, ki se spomnim da je bil....je bil doma ob 11.00user posted image

pa tudi takrat, ko sva bila še sama.....je šel mogoče 2-3 x letno sam ven...



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: partnerji in nights out
26.12.2009 22:32:08   
slomak
no moj je pa tak da bolj mu težim slabi je in ko je hodu ven sem mu parkrat zatežila in sem vidla da pač to ne zaleže in sem nehala...no in zdj ko mu nč ne težim niti gre vn niti se mu da user posted image  pa tud pričakujeva user posted image ... znal pa je bit tm do 5-ih uzun kokr je hotu v glavnem...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: partnerji in nights out
26.12.2009 22:34:31   
rogljicek
to je moja druga nosecnost. Je super ocka in tudi ful naredi doma, pospravlja, lika, kuha, tamalo pelje v vrtev in jo pobere iz vrtca... ima pa tud kar zahtevno sluzbo. Si kar deliva hisna opravila. Tako, da vcasih res rabi mal odklopa od monotonega vsakdanjika. Tud mene je vedno vzpodbujal naj grem ven (verjetno ker nikol ne grem) Ampak zadnje case se mi zdi, da  malo pretirava.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: partnerji in nights out
26.12.2009 22:42:44   
rija
rogljiček....ti se kar tolaži....samo, da ne boš potem jokala...user posted image

rabi odklop 3 x tedensko do jutranjih uruser posted image

ja....na kakšni drugi....žal.

oprosti, ampak tega jaz enostavno ne bi kupila.....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: partnerji in nights out
26.12.2009 22:47:36   
K_a_t_i
Moj gre 1krat tedensko na odbojko in po njej potegne kako pijačko (ampak običajno pride okrog polnoči domov). Pol so pa še kakšna obletnica pa ene 2krat letno kak van redni žur. Okrog novega leta se jih mogoče mal več nabere, samo to je spet tako - mogoče 2-3je na ves december. Itak ve, da bo zjutraj moral vstati. No, letos sem bila prijazna in sem se že vnaprej dogovorila s kolegico, smo šle z mulci ven, da je lahko moj vd potegnil do 12h user posted image . Ma, priden je, no. Nimam kej...

Če bi pa tko delal, kot tvoj, bi se mi pa utrgalo. Moj pač namesto v gostilno raje sede za računalnik in programira. Takle mamo...

< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 26.12.2009 22:49:16 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




izpovedovanje čustev
danuska

ali vam partner pogosto pove da vas še vedno ljubi in ga privlačite?

da (60%)

ne sploh se ne spolni več (15%)

samo poredko se še spolni (25%)


Število vseh glasov: 413

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!