|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pasji hotel
4.3.2009 13:57:41   
Hope2
kje v slo je pasji hotel, tak mal boljši- pomeni da so boksi dokaj veliki (ne male kletke), po možnosti znotraj oz na toplem, da imajo psi možnost 2x na dan prostpo tekati v kakem večjem ograjenem prostoru zunaj, še bolje, da jih sprehajajo, da skrbijo za njih kot za svojeuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pasji hotel
4.3.2009 13:59:04   
Pika Zoja
K meni ga pripeljiuser posted image Bo kot caruser posted image Če prenaša velike srebrne mrcine, ki mislijo, da je point pasjega življenja to, da se igrajo. user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pasji hotel
4.3.2009 14:46:22   
Zanica
Eh... takega hotela.... Če bi imela možnost, bi ga jaz odprla, ker obožujem pse, in bi ziher skrbela tudi za tuje kot za svoje!

Samo mastno plačaš... imaš hotel Goldi-poglej na spletu, baje da so dobri, vsaj tako pišejo o sebi, o ceni pa raje ne....

Mi smo enkrat pustili naše kužike v en "hotel" ki je imel zunanje bokse... ko smo po tednu dni prišli po njiju, sta bili tako bogi, da nisem mogla verjet... Plačali smo pa 40000 SIT za 7 dni.

Po tem smo vedno organizirali tako, da ko nekam gremo, pride brat od moža pazit psičke...

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pasji hotel
4.3.2009 15:09:58   
Hope2
Vem, da so cene zasoljene, pa dam raje več, kot pa da trpi revček. Ponavadi damo kužka k mojim staršem in tudi zdaj smo imeli v planu, pa je neki bolj nujnega prišlo vmes, pa moramo drugo pot najtiuser posted image . Grem pogledat tega na net

če kdo ve še za kakega ali kako privat varianto naj kar pove, lahko tudi na ZS

Pika zoja, kdo pa so srebrne mrcine?

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pasji hotel
4.3.2009 15:16:02   
brina_3
Naša ajša počitnice preživlja v hotelu Miša

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pasji hotel
4.3.2009 15:17:11   
Anonimen
Če mara mačke ga jaz vzamemuser posted image

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pasji hotel
4.3.2009 15:22:57   
Hope2
Še sem neki našla , ki se sliši zanimivo http://www.kanina.si/default.asp?mID=sl&pID=udobje_in_varnost

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pasji hotel
4.3.2009 15:23:21   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Če mara mačke ga jaz vzamemuser posted image


Mara, samo ponavadi ga one neuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pasji hotel
4.3.2009 15:24:56   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: brina_3

Naša ajša počitnice preživlja v hotelu Miša


A prosim poveš kaj več, kako je udobje

Tistega goldi pa ne najdemuser posted image

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 4.3.2009 15:38:33 >

(odgovor članu brina_3)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pasji hotel
4.3.2009 15:38:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2


IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Če mara mačke ga jaz vzamemuser posted image


Mara, samo ponavadi ga one neuser posted image


Moje mačke vse marajouser posted image

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pasji hotel
4.3.2009 17:38:09   
Arwenko
Jaz nebi v goldi...Miša pa je baje zelo vredu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pasji hotel
4.3.2009 18:00:09   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Jaz nebi v goldi...Miša pa je baje zelo vredu.



kje pa je ta miša, pa ima notranje bokse in kak prostor za igro oz sprehod. A poznaš mogoče unga, ko sem jaz našla KANINA

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pasji hotel
4.3.2009 22:47:02   
Arwenko
Miša je nekje v bližini Laškega, tistega ki si ga pa ti našla pa ne poznam.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: pasji hotel
5.3.2009 7:51:34   
Pika Zoja
Hope, moja mrcina je srebrno sive barveuser posted image . No, ok, sive, jaz pravim srebrne.

No, zdaj pa resno.
Goldi -> Slišala že enih par ful dobrih kritik in nekaj res slabih
Miša je menda OK.
Kanin - nikoli slišalauser posted image

Dejansko pa je najboljša opcija za tvojega psa (mislim, da imaš višavca), da ga daš za čas počitnic kakšnemu znancu ali prijatelju, pa njemu nekaj plačaš, ker tole s hoteli, se boš v Sloveniji kar naiskala, da boš našla takšnega, ki ti bi ugajal v vsem. Pa še malo bolj si pomirjen, pustit psa znanemu človeku, ki veš, da bo OK skrbel zanj, no, meni to ful veliko pomeni.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: pasji hotel
5.3.2009 11:58:41   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja


Dejansko pa je najboljša opcija za tvojega psa (mislim, da imaš višavca), da ga daš za čas počitnic kakšnemu znancu ali prijatelju, pa njemu nekaj plačaš, ker tole s hoteli, se boš v Sloveniji kar naiskala, da boš našla takšnega, ki ti bi ugajal v vsem. Pa še malo bolj si pomirjen, pustit psa znanemu človeku, ki veš, da bo OK skrbel zanj, no, meni to ful veliko pomeni.



Smo že vse možnosti razmislili, pa ne gre v to smeruser posted image , ali so prestari, ali jim ne zaupam, ali so strogo proti psu v hiši, ali enostavno ne morejo.

Bomo šli pogledat v kanin in če ta ne bo ok, pol gremo še mišo pogledat. Še dobro, da smo se lotili tega projekta 1 mesec prej, uf. Je pa naš že bil v super pasjih hotelih ( ne v sloveniji) in se je fajn znašel, je užival. Sam tam imajo še bazenčke za kopanje, velik boks, kjer je en del pod klimo, drugi pa v senčki, ogromen prostor za tekanje in norenje, svojga kuharja in frizerjauser posted image .

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: pasji hotel
5.3.2009 12:10:21   
Amoss
No lahko pride k meni, več na ZS,...

_____________________________

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs180.ash2/44293_1531376651554_1448894192_1366808_2554479_s.jpg

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: pasji hotel
5.3.2009 13:03:27   
Pika Zoja
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2


IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja


Dejansko pa je najboljša opcija za tvojega psa (mislim, da imaš višavca), da ga daš za čas počitnic kakšnemu znancu ali prijatelju, pa njemu nekaj plačaš, ker tole s hoteli, se boš v Sloveniji kar naiskala, da boš našla takšnega, ki ti bi ugajal v vsem. Pa še malo bolj si pomirjen, pustit psa znanemu človeku, ki veš, da bo OK skrbel zanj, no, meni to ful veliko pomeni.



Smo že vse možnosti razmislili, pa ne gre v to smeruser posted image , ali so prestari, ali jim ne zaupam, ali so strogo proti psu v hiši, ali enostavno ne morejo.

Bomo šli pogledat v kanin in če ta ne bo ok, pol gremo še mišo pogledat. Še dobro, da smo se lotili tega projekta 1 mesec prej, uf. Je pa naš že bil v super pasjih hotelih ( ne v sloveniji) in se je fajn znašel, je užival. Sam tam imajo še bazenčke za kopanje, velik boks, kjer je en del pod klimo, drugi pa v senčki, ogromen prostor za tekanje in norenje, svojga kuharja in frizerjauser posted image .


Super user posted image . Sam res, na Madžarskem po hotelih ti psa po rokah nosijo, sploh ne veš, kateri je bolj prijazen, pri nas pa toliko, da se jih s palco ne otepajo. user posted image
Jaz upam, da najdete čimboljši hotel!

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: pasji hotel
5.3.2009 13:34:57   
Hope2
kje na madžsarskem, a kje ob mejiuser posted image

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: pasji hotel
5.3.2009 13:38:21   
brina_3
V hotelu miša ima polovico boksa notranjega,polovico zunanjega.Psa peljejo na sprehod 2x dnevno,vmes je lahko v ograjenem prostoru,se lahkorazgiba. Če se ponoči joka(laja) ga vzamejo tudi h sebi v hišo.
Sama sem dobila občutek, da za vsakega posebaj poskrbijo kot bi bil njihovuser posted image

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: pasji hotel
5.3.2009 13:42:41   
Pika Zoja
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

kje na madžsarskem, a kje ob mejiuser posted image


Ma, kjerkoli smo bli (sploh v Budimpešti je bil naš kot en kralj). Samo se ne razumeva, ker jaz govorim o človeških hotelih, ti pa o pasjih. Sicer pa - ideja ni slaba, če nimaš daleč do Madžarske. Povprašaj na mojpes.net, one bi ti skorajda znale povedat kaj o tem.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: pasji hotel
5.3.2009 13:50:01   
Pika Zoja
Drugače pa - a ni bil nekaj časa tudi v Horjulu pasji hotel? Pri Poloni. Jaz bi njej kamot zaupala psa.

Pa menda jih tale tudi jemlje - tako resno: http://www.ognjena.com/page2.html

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: pasji hotel
5.3.2009 14:02:00   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: brina_3

V hotelu miša ima polovico boksa notranjega,polovico zunanjega.Psa peljejo na sprehod 2x dnevno,vmes je lahko v ograjenem prostoru,se lahkorazgiba. Če se ponoči joka(laja) ga vzamejo tudi h sebi v hišo.
Sama sem dobila občutek, da za vsakega posebaj poskrbijo kot bi bil njihovuser posted image


kolko košta, mogoče veš cenouser posted image

(odgovor članu brina_3)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: pasji hotel
5.3.2009 18:21:53   
brina_3
cena je 11€ na dan, če seboj prineseš svojo hrano je 9-10€ na dan..nisem sigurnauser posted image
http://www.misa-pasjihotel.com/index.htm

tole je njihova spletna stran..upam, da tole ne spada pod reklamouser posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: pasji hotel
6.3.2009 8:11:41   
Hope2
Hvala, bomo šli še tega pogledat, je vzpodbudnouser posted image

(odgovor članu brina_3)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: pasji hotel
6.3.2009 9:15:09   
Zanica
Tale MIŠA mi se zdi - vsaj po slikah sodeč- zelo dober hotel! Je v naravi, psi imajo ograjen prostor, lepe bokse, pa cenovno ugodno je!


(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?